Відбулися матчі сьомого туру чемпіонату Харківської області. Пропонуємо вашій увазі результати поєдинків.
Група А
"Шевченково" - "Крем'янець" (Ізюм) 0:2
Голи: Вітко 59, Дума 88
"Геліос-Академія" (Харків) - "Люботин" 0:1
Гол: Зайцев 32
"Кобра" (Харків) - "Зміїв" 1:1
Голи: Бондаренко 56 пен - Гоц 80
"Олімпік" (Ізюмський район) - "Вовчанськ" 0:7
Голи: Без’язичний 11, 16, Покосенко 30, Мряченко 40, Саламаха 63, Костюк 72 пен, Батусов 85
"Газовик" (Донець) - "Металург" 1:7
Голи: Шабельник 75 - Нетьосов 14, 16, Холодков 30, 50, 59, Москаленко 54, Шейка 68
Турнірна таблиця
# | Команда | И | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Волчанск" | 7 | 7 | 0 | 0 | 36 -1 | +35 | 21 |
2 | "Металлург" Купянск | 7 | 6 | 0 | 1 | 27 -8 | +19 | 18 |
3 | "Люботин" | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 -1 | +17 | 18 |
4 | "Двуречная" | 7 | 3 | 1 | 3 | 18 -12 | +6 | 10 |
5 | "Змиев" Змиев | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 -7 | +5 | 9 |
6 | "Кобра" Харьков | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 -6 | +1 | 8 |
7 | "Газовик" Донец | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 -17 | -9 | 8 |
8 | "Кремянец" Изюм | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 -17 | -11 | 5 |
9 | "Гелиос-Академия" Харьков | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 -17 | -8 | 4 |
10 | "Шевченково" | 7 | 0 | 1 | 6 | 3 -19 | -16 | 1 |
11 | "Олимпик" Изюмский район | 7 | 0 | 0 | 7 | 3 -42 | -39 | 0 |
Група В
"Колос" (Сахновщина) - "Енергетик" (Солоницівка) 0:5
Голи: Морозюк 5, Олійник 23, Воробьев 36, Бідненко 43, Магзарні 72
"Енергетик-Центренерго" (Слобожанське) - "Маяк" (Валки) 1:1
Голи: Руденко 85 - Чекіс 87 пен
"Первомайський" - "Квадро" (Первомайський) 3:3
Голи: Гречихін 15 пен, Андріанов 40, Іванов 83 - Гуров 21, 39, 50
"Цементник" (Балаклія) - "Металіст 1925 Юніор" (Харків) 1:0
Гол: Голуб 3
"Універ-Динамо ХНУВС" (Харків) - "Колос" (Красноградський район) 4:0
Голи: Козлов 14, Процюк 29, 79, Кузнецов 53
Турнірна таблиця
# | Команда | И | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Универ-Динамо" ХНУВС Харьков | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 -2 | +10 | 15 |
2 | "Металлист 1925 Юниор" Харьков | 7 | 4 | 0 | 3 | 19 -9 | +10 | 12 |
3 | "Энергетик" Солоницевка | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 -10 | +5 | 10 |
4 | "Цементник" Балаклея | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 -9 | -1 | 10 |
5 | "Квадро" Первомайский | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 -6 | +2 | 9 |
6 | "Лозовая-Панютино" Панютино | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 -11 | -1 | 9 |
7 | "Маяк" Валки | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 -11 | +2 | 8 |
8 | "Первомайский" | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 -14 | 0 | 7 |
9 | "Колос" Красноградський район | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 -20 | -9 | 7 |
10 | "Колос" Сахновщина | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 -20 | -12 | 7 |
11 | "Энергетик-Центрэнерго" Слобожанское | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 -14 | -6 | 5 |