Главная Аматорський футбол Львівська область "Темп-Думна" – переможець Першої ліги Львівщини

"Темп-Думна" – переможець Першої ліги Львівщини

629

Гравці футбольного клубу "Темп-Думна" перемогли на стадіоні в Ременові суперника з Яворова і за тур до завершення фінального етапу Першої ліги Львівської області сезону 2020-го року гарантували собі золоті медалі і право наступного сезону за спортивним принципом підвищитися в обласну Прем'єр-лігу.

"Темп-Думна" (Відники/Ременів) – ФСК "Яворів" 3:1
Голи:
Скотаренко (15); Химович (64 з пен.); Калуцький (74) – Бадиляка (7).

"Темп-Думна": Білий Роман (Чеботар Олег, 86), Слав'як Назарій, Бухта Микола, Максимець Віталій, Скотаренко Володимир (Кікоть Андрій, 63), Чурко Олег, Химович Степан (Писько Ярослав, 76), Калуцький Олег, Барабаш Віктор (Савран Роман, 74), Дигас Андрій (Бугрин Тарас, 80), Задорецький Володимир

"Яворів": Милявський Роман, Заліпа Юрій, Завада Василь, Васюта Роман, Головатюк Юрій, Полянчич Назар (Худоба Руслан, 81), Бадиляка Тарас (Грицан Мар'ян, 81), Візниця Микола, Старицький Денис (Стадницький Павло, 76), Шуліга Орест, Кадай Ярослав

Таким чином у скарбничці "темпівців" 8 залікових балів, що зробило їх недосяжними для основних конкурентів. Срібні і бронзові нагороди цьогорічної Першої ліги Львівщини в заключному турі між собою в середу, 11-го листопада, розіграють "Яворів" і "Старт" (Розворяни). Перед очною дуеллю у "стартівців" 4 очки в активі, а в колективу з Яворова – 1-не.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
20 січня
18 січня
08 січня
06 січня
05 січня
04 січня
29 грудня
27 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения