Главная Аматорський футбол Львівська область "Юність" (Верхня Білка) представила новачків

"Юність" (Верхня Білка) представила новачків

"Юність" (Верхня Білка) представила новачків

За кілька днів до першого офіційного матчу футбольний клуб "Юність" представив новачків команди. Відтепер кольори нашої команди захищатимуть семеро молодих та перспективних хлопців 1998-2001 року народження.

Роман Білий (08.08.1999). Вихованець СДЮШОР "Карпати". Перший тренер – Роман Деркач. Виступав за такі команди: "Карпати" U19, "Верес" U19, ФК "Львів" U21. Амплуа – захисник. За "Юність" виступатиме під номером 5.

"У моєму переході в "Юність" посприяв помічник головного тренера Богдана Костика Тарас Данилюк. За "Юністю" я слідкував раніше, тому про цю команду мав дуже багато позитивної інформації. Дуже зрадів, що матиму можливість грати разом з футболістами, які понюхали пороху на найвищому рівні в Україні. Для мене це без перебільшення крок вперед та можливість в майбутньому перейти на професійний рівень", - сказав Роман Білий.

Микита Шарабура (07.03.1998). Вихованець УФК "Карпати". Перший тренер – Олег Родін. Виступав за такі команди: ФК "Миколаїв" (Перша ліга України) та "Таврія" (Сімферополь, Друга ліга України). Виступаючи у Першій лізі за ФК "Миколаїв", забив гол у ворота львівського "Руху". Амплуа – захисник. За "Юність" виступатиме під номером 25.

"Юність" - команда з професійним підходом до футболу. Якщо відверто, це мені дуже імпонувало. У мене був варіант приїхати до команди на перегляд, чим я і зумів скористатися. Думаю, тут у мене буде все для кар’єрного росту", - поділився враженнями від свого переходу до "Юності" Микита Шарабура.

Володимир Войтович (12.03.1998). Вихованець УФК "Карпати". Перший тренер – Олег Родін. Виступав за такі команди: "Карпати" U19, "Карпати" U21, "Рух" (Львів). Амплуа – півзахисник. За "Юність" виступатиме під номером 77.

"Юність" - команда яка, як на мене, уже знаходиться на професійному рівні. Радий, що знайшов порозуміння з тренерським штабом команди і опинився тут. Мене все влаштувало", - сказав Володимир Войтович.

Андрій Лебеденко (9.12.2001). Вихованець СДЮШОР "Карпати". Перший тренер – Роман Марич. Виступав за такі команди: "Карпати" U-17, "Гал-Кат" Зубра. Амплуа – півзахисник. За "Юність" виступатиме під номером 6.

"Тренерський штаб "Юності" цікавився мною ще коли грав за команду "Гал-Кат". Зважаючи на це, отримавши пропозицію, перейти до складу чемпіонів Львівщини, не думав ні на мить. Це однозначно крок вперед", - сказав Андрій Лебеденко.

Віталій Равлик (13.06.2000). Вихованець футбольного клубу "БРВ-ВІК" (Володимир Волинський). Перший тренер – Віктор Сквіра. Виступав за такі команди: БРВ-ВІК (Володимир-Волинський), "Енергетик" (Добротвір). Амплуа – півзахисник. За "Юність" виступатиме під номером 20.

"До "Юності" потрапив після матчів за збірну Львівської області, яку очолює Богдан Костик. Думаю, саме ці матчі допомогли мені себе проявити свої найкращі якості. "Юність" - хороший варіант для продовження кар’єри", - сказав Віталій Равлик.

Олександр Фітель (1.12.2001). Вихованець футбольного клубу "Мункач" (Мукачево). Перший тренер – Ігор Дідик. Виступав за такі команди: "Карпати" U15, "Мункач" (Мукачево). Амплуа – півзахисник. За "Юність" виступатиме під номером 29.

"Перехід у "Юність" - це шанс себе проявити у хорошій команді. Докладу максимум зусиль, щоб бути корисним команді" - сказав Олександр Фітель.

Володимир Федишин (21.09.2001). Вихованець ДЮШ "Львів". Перший тренер – Роман Манорик. Виступав за такі команди: ДЮШ "Львів", "Динамо" Львів U19 та "Думна" (Ременів-Руданці). Амплуа – воротар.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
29 вересня
28 вересня
27 вересня
24 вересня
21 вересня
19 вересня
17 вересня
16 вересня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения