Главная Аматорський футбол Львівська область Cистема відеоповторів - вперше у аматорському футболі

Cистема відеоповторів - вперше у аматорському футболі

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx
Cистема відеоповторів - вперше у аматорському футболі
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Львівська Асоціація футболу спільно з компанією "Наживо-TV" за сприяння титульного спонсора турніру – компанії "Favbet" проведе багатокамерну пряму телевізійну трансляцію фіналу Меморіалу Ернеста Юста сезону 2020-го року й уперше на обласному рівні застосує в тестовому режимі систему відеоповторів за аналогом до VAR.

Такий крок ініціював особисто очільник обласного Будинку футболу Львівщини Олександр Шевченко. Це має допомогти арбітрам приймати правильні рішення під час суперечливих ігрових моментів.

Читайте також: Меморіал Юста-2020: у фіналі зіграють "Миколаїв" і "Демня-Фенікс"

Нагадаємо: фінальний матч Меморіалу Юста-2020 розпочнеться в суботу, 1-го серпня, о 17:00, і пройде на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках без глядачів (!) на трибунах із дотриманням норм протоколу Львівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій.

Уболівальники зможуть побачити його у прямій багатокамерній телевізійній трансляції на Youtube-каналі Львівської Асоціації футболу і телеканалі НТА з перед- та післяматчевими студіями, до яких буде залучено футбольних експертів.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
07 вересня
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения