Главная Аматорський футбол Львівська область Меморіал Юста-2020: день одинадцятий

Меморіал Юста-2020: день одинадцятий

181

Субота, 8-ме лютого.

ГРУПА 1

"Нива" (Тернопіль) – "Динамо U-19" (Львів) 9:1
Голи:
гравець на перегляді (25); Кисленко (29); Проців (42); Ілюк (45); Дедух (60); Герт (68 з пен.; 76); Демчук (83); Різник (87) – Дунасі (66).

"Нива": Механів Максим (Єрмолов Даниїл, 46), гравець на перегляді (Хохлов Вадим, 46), гравець на перегляді (Демчук Максим, 46), гравець на перегляді (Герт Андрій, 46), гравець на перегляді (Скакун Андрій, 46), Ілюк Остап (Гатала Ігор, 46), гравець на перегляді, Бідний Мирон (Дедух Руслан, 46), Проців Максим (Різник Андрій, 46), Волохатий Роман, Кисленко Сергій (Малащук Андрій, 76)

"Динамо": Яблонський Андрій, Попович Дмитро (Огоновський Орест, 55), Петрик Андрій, Мартиняк Володимир (Косінов Максим, 37), Боднар Тарас (Липовий Олег, 59), Максименко Олег, Бекеша Ігор (Цізунін Микола, 83), Сметанка Андрій (Кісільовський Роман, 62), Ковтун Арсен (Дикий Степан, 46), Софінський Роман (Ходукін Михайло, 72), Василів Віталій (Дунасі Кулібалі, 46)

ГРУПА 2

ФК "Львів U-19" – "Шахтар" (Червоноград) 3:1
Голи:
Оберман (20); Мартинюк (31; 75) – Галянт (84).

"Львів": Малоїд Дмитро, Крушинський Борис, Мудрий Максим (Деле, 46), Оберман Євген, Комарець Максим, Мартинюк Дем'ян (Неворотін Андрій, 78), Гулевський Денис (Матусевич Володимир, 46), Вовкун Артем (Гураль Роман, 88), Шута Богдан (Шркало Тарас, 73), Бекерський Ігор (Куник Дмитро, 67), Мавдрик Роман (Малець Андрій, 46)

"Шахтар": Скрутень Андрій, Дроботій Максим, Бреславець Сергій, Тимчак Іван (Козупас Павло, 46), Головатюк Олександр (Федишин Андрій, 46), Маркусь Володимир, Мойсик Іван (Цьмук Андрій, 46), Дитюк Сергій, Галянт Олег, Троць Віталій (Чорний Віталій, 46), Грелянт Іван (Гевко Юрій, 46)

ГРУПА 3

"Карпати U-17" (Львів) – "Юність" (Верхня/Нижня Білка) 1:3
Голи:
Марич (56) – Панасюк (8); Набізада (45); Гордійчук (58).

"Карпати": Лука Орест, Марич Максим, Оруджев Давид, Панчишин Ярослав, Вадовський Павло (Вітик Максим, 60), Підгурський Денис (Бахмут Микита, 60), Рогачов Михайло (Дуда Назар, 46), Чабан Назар (Соболь Павло, 60), Літвіненко Богдан, Яців Денис, Федурко Назар

"Юність": Жук Андрій (Бунда Богдан, 46), Гаврушко Іван, Соляник Максим, Лебеденко Андрій (Барков Артем, 85), Федорів Володимир (Шептицький Олег, 65), Гордійчук Павло (Фітель Олександр, 75), Курилишин Андрій (Музика Юрій, 46), Каваців Ярема (Омельченко Олексій, 83), Дмитрух Віталій (Грицак Назар, 46), Панасюк Олег (Богданов Микола, 65), Набізада Омар (Войцехівський Юрій, 83)

ГРУПА 4

ФК "Миколаїв" – "Нива" (Арламівська Воля) 11:0
Голи:
Балух (8; 21; 32; 55; 60); Юськевич (18); Баранець Г. (50); Федина (70); Бердей (85; 87); Клим (90).
Нереалізований пенальті: Балух (12, воротар).

"Миколаїв": Бурмас Мар'ян (Данилів Віталій, 61), Гурський Андрій (Нога Святослав, 50), Іванишин Павло, Оприск Роман, Коваль Григорій (Синишин Ігор, 50), Сагайдак Андрій (Федина Іван, 50), Баранець Борис, Баранець Григорій (Дзюрах Роман, 61), Балух Ігор (Грица Ярослав, 61), Цюпка Назар (Бердей Юрій, 61), Юськевич Іван (Клим Богдан, 50)

"Нива": Чопко Ярослав, Гринчук Назар, Конюховський Любомир, Баличик Михайло, Стефанишин Назар, Груник Василь, Чех Юрій, Груник Андрій (Смола Володимир, 51), Груник Назар, Лемеха Віталій, Маїк Тарас

ГРУПА 7

"Сокіл" (Сокільники) – "Нива" (Дубляни) 1:2
Голи:
Корчемкін (44) – Лакомський (18); Яйко (36).

"Сокіл": Пшибила Степан, Чемерис Петро, Хомин Роман, Пшибила Роман, Паращин Назар, Явор Олег (Лойко Іван, 46), Ленько Юрій, Якобчук Ігор (Мельничук Максим, 75), Сердюков Андрій, Корчемкін Микита (Шльомський Михайло, 56; Новосад Андріан, 78), Левко Андрій (Левко Богдан, 75)

"Нива": Вента Богдан (Юрчак Ігор, 46), Назар, Дікарєв Орест, Вовк Володимир, Яйко Олег, Назаренко Володимир, Василина Роман, Голуб Михайло, Нетлюх Захар (Нагірний Денис, 46), Ткачук Юрій (Грабовенський Маркіян, 69), Лакомський Ігор

ГРУПА 9

ФК "Самбір" – "Босота" (Чорнушовичі) 2:1
Голи:
Макогон (11); Слоневський (32 з пен.) – Смолинець (40 з пен.).

"Самбір": Явірський Ігор, Труш Андрій (Дрига Максим, 46), Заліпа Юрій, Знетиняк Михайло (Славецький Віталій, 40), Теплий Ігор, Макогон Павло, Слоневський Богдан, Теплий Віталій, Деревецький Дмитро, Петречко Ростислав, Равлик Віталій (Войтович Юрій, 74)

"Босота": Гузьма Юрій, Танечник Роман, Гуль Тарас, Гірський Тарас, Ярема Іван, Гірський Степан, Смолинець Руслан, Попадюк Богдан (Ярема Ростислав, 72), Пермяков Володимир (Намасний Андрій, 46), Аль-Хусейн Шван (Пилюх Богдан, 61), Гунько Володимир (Пастух Максим, 67)

ГРУПА 11

"Агрон-ОТГ" (Великі Гаї, Тернопільська обл.) – "Сокаль-Датський текстиль" 3:0
Голи:
Процик (3); Гром'як (27; 37).

"Агрон-ОТГ": Мазур Руслан (Рогаль Іван, 46), Андрієшин Роман (Лук'янов Сергій, 46), Лівіцький Олег (Пастернак Андрій, 46), Семенець Тарас, Ковалик Віктор (Коник Дмитро, 46), Кривобедрий Арсен, Гром'як Тарас, Білик Валентин (Павлусь Олександр, 46), Червонецький Тарас, Соколовський Юрій, Процик Назар

"Сокаль-Датський текстиль": Іванків Назар, Баляс Сергій, Заморський Назар, Сильвестр Павло (Романчук Мар'ян, 69), Буй Назар, Цьох Юрій (Мельничук Петро, 55), Козира Володимир (Коткевич Тарас, 55), Романчук Григорій (Кравчук Любомир, 46), Коваленко Олег, Яструб Юрій (Береза Микола, 46), Лисенко Дмитро (Шпак Олег, 46)

ФК "Львів U-17" – ФК "Щирець" 3:0
Голи:
Харко (16; 51); Кусий (76).

"Львів": Лалак Юрій, Данило Олег (Голік Андрій, 46), Гурманчук Богдан, Ільків Ігор, Кусий Остап (Ярема Святослав, 56), Пилипишин Назар, Михайлів Роман (Ювхимець Роман, 46), Пацула Ярослав (Алфьоров Олег, 46), Харко Михайло, Архіпов Антоній, Величко Петро (Омеляновський Богдан, 46)

"Щирець": Теребинець Назар, Вйогаш Андрій, Кузь Ігор, Дуфанець Роман, Романина Тарас, Акгюн Недіш (Хомин Юрій, 61), Сірак Андрій (Бублик Петро, 46), Гринчишин Роман, Бобиляк Олег (Бердей Назар, 46), Паньків Мирон (Билень Назар, 61), Малишонок Мар'ян

ГРУПА 15

"Кар'єр-Дністер" (Торчиновичі/Старий Самбір) – "Тартак" (Підбуж) 7:0
Голи:
Деревльов (3; 15; 42; 72); Малецький (44); Бойко (75; 90).

"Кар'єр-Дністер" (стартовий склад): Головчак Андрій, Терлецький Володимир, Чурпак Володимир, Новосельський Василь, Лисак Роман, Залога Мар'ян, Яджин Дмитро, Даньків Андрій, Деревльов Костянтин, Карапінка Іван, Малецький Назар

"Тартак" (стартовий склад): Краснопольський Павло, Петришин Роман, Теплий Олег, Миськів Василь, Панас Василь, Галясовський Василь, Нафус Олег, Паєвський Володимир, Цалько Олег, Габ'ян Андрій, Шакалець Андрій

ГРУПА 16

СКК "Пісочна" – "Кохавинка" (Гніздичів) 1:0
Гол:
Гарапцьо (27).

"Пісочна": Левицький В'ячеслав, Кондур Сергій, Козак Володимир, Лаба Володимир (Стельмах Степан, 60), Кравців Євген (Сокирко Богдан, 46), Марунчак Андрій (Стиценко Юрій, 46), Михеєв Дмитро (Вільків Віталій, 46), Білоус Любомир, Олексюк Руслан, Гарапцьо Андрій

"Кохавинка": Кузишин Андрій, Тецальник Юрій, Попадюк Ростислав, Нізвецький Василь, Царевич Дмитро (Харчук Арсеній, 46), Баль Тарас (Тиндюк Роман, 52), Дрозд Юрій (Петрушка Тарас, 52), Федишин Іван (Берездецький Роман, 46), Мостовий Денис, Попадюк Любомир, Крехтяк Роман

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме