"Західний Буг" – переможець третьої ліги Львівщини

"Західний Буг" – переможець третьої ліги Львівщини

110

За тур до завершення чемпіонату команда "Західного Бугу" з Павліва Радехівського району стала чемпіоном Третьої ліги Львівщини сезону-2019 і за спортивним принципом здобула право наступного року грати у Другій обласній лізі.

Павлівці здобули 13 перемог, двічі зіграли внічию і чотири рази поступилися (Солонці – 2 рази, Лопатину і Підберізцям), набравши загалом 41 очко (різниця забитих і пропущених м'ячів 43:21). Минулої неділі вони розписали на виїзді мирову з доволі міцною другою командою "Юності" з Верхньої та Нижньої Білок (2:2) і стали недосяжними для найближчих переслідувачів, у яких по 37 залікових балів.

У неділю, 20-го жовтня, в заключний ігровий день вони приймуть на власному футбольному полі "Берізку" з Підберізців (початок матчу об 11:00).

Цьогорічний сезон 3-ій поспіль для "Західного Бугу" в обласній третьоліговій першості. Честь павлівського колективу захищають здебільшого місцеві футболісти. Є у складі цієї команди виконавці, які понюхали пороху на професіональному рівні. Тренер-гравець команди з Павліва Володимир Равлик, котрий близько двох десятків років працює з цією командою, свого часу виступав за "Ковель-Волинь" у Другій лізі України, Юрій Миц – вихованець дитячо-юнацької школи "Львова", Руслан Грицик – випускник академії київського "Динамо".

З 2017-го року павлівська команда змінила назву з "Цукровика" на "Західний Буг" – так називається одне з найбільших підприємств у Західній Україні, що є її основним спонсором.

"Загалом ми задоволені цьогорічним сезоном, адже зуміли виграти Третю обласну лігу. Друге коло видалося для нас важчим, оскільки нас залишили важливі гравці. Завдяки відриву, якого нам удалося досягти в першій половині першості, ми і посіли в підсумку першу сходинку турнірної таблиці", – зазначив у розмові з інформаційним центром Федерації футболу Львівської області Володимир Равлик.

Футболісти "Західного Бугу" висловлюють щиру вдячність за підтримку своєму президентові Євгену Марцінку, Павлівській сільській раді і своїм уболівальникам, які завжди перебувають зі своїми улюбленцями не лише вдома, а й на виїзді.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме