Чемпіонат Львівської області. Відео-огляд 1-го туру

Чемпіонат Львівської області. Відео-огляд 1-го туру

246

Чемпіонат Львівської області. Відео-огляд 1-го туру
ПФЛ

Субота, 6-те квітня

"Львів-Сокіл" (Борщовичі) – "Гірник" (Новояворівськ) 3:2

Стадіон "Сокіл".

Арбітр: Руслан Хомин.

Голи: Нич Назарій (27,64), Мельникович Андрій (85) – Стень Олег (32), Коцовський Олег (90)

"Львів-Сокіл" - Жупанський Віталій, Трусь Ярослав, Білий Роман, Григоращук Степан, Храмов Віктор, Шпирка Роман, Дмуховський Андрій (Кіт Назар,46), Суслов Микола (Хімчак Максим,46), Слобода Євген (Мельникович Андрій,62), Вичіжанін Андрій (Ліпіцький Роман,84), Нич Назарій (Шупа Артур,87)

"Гірник" Новояворівськ – Михалевич Олексій, Мубінов Володимир, Горуна Андрій, Бішко Василь, Яната Артур, Карковський Богдан, Павлів Олег, Пульків Остап (Коцовський Олег,66), Фостаковський Богдан, Мацелюх Олег (Гридовий Володимир,66), Стень Олег (Вахула Володимир,88)

Попередження: Мельникович Андрій (90+3), Кіт Назар (90+4)

Неділя, 7-ме квітня

"Юність" (Верхня Білка) – МФК "Галичина" (Дрогобич) 4:0

Стадіон "Юність" Н.Білка. 530 глядачів

Арбітр: Роман Блавацький.

Голи: Шептицький Олег (27,35), Деревльов Костянтин (42,55-пен.)

Нереалізований пенальті: Рудавець Тарас (10)

"Юність" В.Білка – Жук Андрій, Музика Юрій, Бойко Роман (Омар Набізада,46), Каваців Ярема, Дмитрух Віталій (Занько Максим,66), Богданов Микола, Федорів Володимир, Деревльов Костянтин (Гаврушко Іван,63), Панасюк Олег (Смолинець Павло,70), Курилишин Андрій (Макогон Павло,46), Шептицький Олег (Омельченко Олексій,53)

Тренер: Богдан Костик

"Галичина" Дрогобич – Сілецький Іван, Бутим Іван, Коблянський Олег, Подоляк Роман (Лещинський Роман,80), Сушинець Володимир (Трусевич Віталій,77), Шпак Остап, Рудавець Тарас, Тершак Ігор, Маланяк Роман, Швець Віталій (Бреньо Вадим,51), Турок Святослав (Приходько Ігор,75)

Тренер: Ігор Височанський

Попередження: Музика Юрій (9), Подоляк Роман (54), Рудавець Тарас (62)

ФК "Миколаїв" – ФК "Мостиська" 1:0

Стадіон "Міський". 1000 глядачів

Арбітр: Володимир Міняйло.

Гол: Цюпка Назар (82-пен.)

ФК "Миколаїв" - Бурмас Мар‘ян, Танечник Роман, Коваль Григорій, Гурський Андрій, Бойко Назар, Юськевич Іван, Бердей Юрій (Оприск Роман,58), Федина Іван (Дзюрах Роман,86), Сенишин Назар (Клим Богдан,72), Балух Ігор, Цюпка Назар.

Тренер: Віталій Пономарьов

ФК "Мостиська" - Іваночко Іван, Козирєв Максим, Завада Василь, Чоба Василь (Шагало Андрій,89), Матис Андрій, Качмар Володимир, Щур Тарас (Марко Назар,85), Лесько Маркіян, Святий Юрій, Дева Андрій

Тренер: Андрій Шагало

Попередження: Гурський Андрій (23), Матис Андрій (47), Щур Тарас (59)

ФК "Самбір" – "Фенікс-Стефано" (Підмонастир) 2:2

Стадіон імені Льва Броварського. 1500 глядачів

Арбітр: Олександр Шандор.

Голи: Іванченко Богдан (9), Смола Іван (88) – Михальчук Ростислав (21-пен.), Слобода Степан (23)

ФК "Самбір" - Мойсин Андрій, Смола Іван, Теплий Ігор (Курило Назар,85), Сало Віталій, Міхеєв Дмитро, Іванченко Богдан, Кіт-Копиляк Михайло, Теплий Олег, Теплий Віталій, Біловус Віталій (Габ‘ян Андрій,46), Малецький Назар (Леськів Ігор,72)

Тренер: Андрій Габ‘ян, Іван Ковалик

"Фенікс-Стефано" Підмонастир – Литвин Назар, Литвин Ігор, Тарновський Віталій (Барабах Юрій,76), Михальчук Ростислав, Сидорко Віталій, Дигас Андрій, Слобода Степан (Савицький Назар,62), Калуцький Олег, Репета Юрій, Патуляк Віталій (Ільчишин Віталій,89), Теміров Артур (Слобода Мар‘ян,87)

Тренер: Степан Михальчук

Попередження: Дигас Андрій (18), Литвин Ігор (34), Патуляк Віталій (40), Михальчук Ростислав (50), Міхеєв Дмитро (61), Смола Іван (77), Іванченко Богдан (90+1), Савицький Назар (90+3)

"Енергетик-Рочин" (Добротвір) – ЛСК "Погонь" (Львів) 0:3

Стадіон "Енергетик". 300 глядачів

Арбітр: Олександр Кальонов.

Голи: Пецків Тарас (5,76)

"Енергетик-Рочин" - Дещиця Олег, Заліпа Юрій, Глушко Ростислав (Легедза Олег,72), Труш Андрій, Соляник Максим, Чабан Андрій, Дрига Максим (Мариняк Віталій,79), Галянт Олег, Кадай Ярослав, Равлик Віталій (Івах Андрій,66), Марчук Олег

Тренер – Назар Дрига

"Погонь" - Вороновський Микола (Герда Віталій,82), Кісіль Олег, Яценко Олег, Мацюпа Михайло, Гнатів Андріан, Іжовський Іван (Бузенюк Володимир,80), Бойко Роман, Сень Олег (Кісільовський Юрій,80), Підлісецький Олег (Бицко Владислав,64), Хмизов Богдан (Грицик Руслан,74)

Тренер: Віталій Лобасюк

Попередження: Бойко Роман (27), Глушко Ростислав (51), Труш Андрій (57), Марчук Олег (88)

"Локомотив" (Рава-Руська) – СКК "Демня" 0:6

Стадіон "Локомотив". 700 глядачів

Арбітр: Ростислав Пузанський.

Голи: Зубар Святослав (10), Голубка Юрій (17,60), Лашин Олег (25), Шандра Олег (52), Демків Тарас (73)

"Локомотив" Р.Руська – Коваленко Анатолій, Лаба Володимир (Іванишин Олег,27), Кураш Олег (Бойко Назар,88), Гірський Тарас, Дещиця Іван, Смалюх Андрій, Пштир Роман, Вивроцький Павло, Краївський Ігор (Галич Володимир,76), Марциняк Ігор, Личак Роман (Горечий Юрій,84)

СКК "Демня" - Лазарський Назарій, Багдай Роман (Самолюк Ростислав,60), Павлюх Іван, Гусак Мирослав, Гірський Степан, Шандра Олег (Войтович Юрій,56), Писько Ярослав (Демків Тарас,46), Лашин Олег (Гусар Андрій,66), Зубар Святослав, Майовецький Руслан (Барабаш Віктор,84), Голубка Юрій (Кухарський Андрій,66)

Попередження: Дещиця Іван (35), Пштир Роман (84)

"Юність" (Гійче) – "Думна" (Ременів) 1:0

Стадіон "Шкільний". 400 глядачів

Арбітр: Степан Лапко.

Гол: Сідельник Петро (89)

"Юність" Гійче – Яцків Юрій, Кравчук Любомир, Яворський Зіновій (Вітвіцький Андрій,41), Гірний Святослав, Харкевич Юрій, Бугайчук Євген, Максимик Олег, Дроботій Павло (Савошко Олександр,90), Орнат Артур (Рубінський Юрій,56), Сідельник Дмитро (Слива Юрій,65), Сідельник Петро

Тренер: Андрій Шостак

"Думна" Ременів – Сахаревич Іван, Феджора Андрій, Малецький Владислав, Василина Роман, Малевич Гліб, Цицик Володимир, Голуб Юрій, Малецький Микола (Коляса Андрій,56), Баглай Андрій (Губченко Іван,66; Пелип Іван,74), Яйко Олег (Назаренко Володимир,71), Цицик Роман (Ніколаєв Володимир,47; Рубаха Микола,86)

Тренер: Ігор Топорович

Попередження: Кравчук Любомир (3), Голуб Юрій (17), Малецький Владислав (19), Орнат Артур (22), Бугайчук Євген (57), Сідельник Петро (79), Малевич Гліб (81)

Вилучення: Малецький Владислав (69), Сахаревич Іван (73)

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме