Чемпіонат Львівської області. Анонс 2-го туру

Чемпіонат Львівської області. Анонс 2-го туру

926
Чемпіонат Львівської області. Анонс 2-го туру

Сьогодні (22-го квітня) у 6-ти населених пунктах знову футбольне свято – 5 команд поєдинки 1-го туру проводили на виїзді, тепер організовують урочисті відкриття сезону, а "Демня" взагалі стартує в обласному чемпіонаті.

"Погонь" (Львів) – "Кордія" (Муроване)

Львівський клуб прийматиме суперників із Мурованого на стадіоні в Суховолі, що поблизу Львова. "Погонь" з усіх сил намагатиметься відкрити лік голам, адже без забитих м’ячів у 1-му турі розійшлася з "Юністю" в Гійчому. У львівських футболістів є чимало амбіцій для того, щоби щороку покращувати турнірне становище. "Кордія" ж 1-им туром залишилася незадоволена – на рідному стадіоні мурованські гравці пропустили після перерви 3 "сухі" голи від "Локомотива" з Рави-Руської. Тож підопічні добре відомого в минулому футболіста Василя Леськіва мали тиждень для роботи над помилками.

"Думна" (Ременів) – "Юність" (Гійче)

Господарі підходять до першого домашнього матчу сезону у чудовому настрої – його забезпечила впевнена виїзна перемога у Добротворі над "Енергетиком" (4:1). Там "Думна" постала досить збалансованим колективом, тож на рідному стадіоні футболісти цієї команди налаштовані продовжити розпочате на виїзді. Футболісти з Гійчого стартували скромніше, проте можна не сумніватися, що в "Юності" теж є серйозні ресурси задля здобуття результаті. Тож у Ременові очікується запекла і цікава боротьба.

"Гірник" (Новояворівськ) – "Енергетик" (Добротвір)

Ще одна зустріч, до якої суперники підійшли у різному настрої. "Гірники" вирвали перемогу над "Феніксом-Стефано" в Підмонастирі у дуже впертій і непоступливій боротьбі, а "Енергетик", як уже зазначалося вище, оступився вдома з "Думною". Однак, попри всі обставини, явного фаворита чи аутсайдера в цьому двобої немає – незалежні експерти прогнозують, що гра може завершитися з будь-яким підсумком, оскільки колективи лише входять у сезон і можуть при піднести один одному певні несподіванки.

ФК "Мостиська" – "Фенікс-Стефано" (Підмонастир)

Ці команди очок іще не набирали – тож зроблять усе можливе, щоби поповнити турнірну скарбничку саме сьогодні. Дещо більше дізнаємося за підсумком цієї гри щодо можливостей "Мостиської", адже в 1-му турі її добряче проекзаменував чемпіон "Миколаїв" (4:0), і такий урок, мабуть, піде на користь. Щодо гостей, то в 1-му турі вони могли розраховувати щонайменше на нічию, проте мінімально (0:1) поступилися "Гірнику" з Новояворівська. Тож тепер прагнутимуть довести, що торішні успішні матчі не були випадковістю.

ФК "Самбір" – ФК "Миколаїв"

Один із двох центральних матчів туру (деякі експерти навіть схильні його вважати, так би мовити, "найцентральнішим"). І хоча "Самбір" у 1-му турі поступився (0:1 "Юності" у Верхній Білці), все ж саме змістовною грою довів, що з ним варто рахуватися будь-якому суперникові. Тим більше, на самбірському стадіоні, де місцевому колективу забезпечена потужна підтримка фанатів. До того ж в гості приїде чемпіон, з яким завжди відбуваються принципові двобої. "Миколаїв" стартував у Прем’єр-лізі Львівської області феєрично, обігравши "Мостиську" 4:0, і тепер прагнутиме підтверджувати чемпіонські амбіції. Передбачається надзвичайно цікаве протистояння.

СКК "Демня" – "Юність" (Верхня Білка)

Іще один поєдинок зі статусом центрального. "Демня", як один із фаворитів обласних змагань, розпочинає з недавнім володарем Меморіалу Ернеста Юста з Верхньої Білки. Господарі вже можуть повністю зосередитися на Прем’єр-лізі, оскільки вибули з аматорського Кубка України, де в наступний етап пропустили соснівський "Рочин". Тож тепер намагатимуть обіграти іншого фаворита – "Юність". Своєю чергою, гравці із Верхньої Білки теж планують продовжити переможну серію. На цей сезон вони, з усього видно, налаштувалися дуже серйозно. Тож чекаємо серйозної боротьби у Демні.

Оцініть
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме