Главная Аматорський футбол Київська область СК "Денгофф" - про скандальне суддівство у матчі 1/4 фіналу Кубка Київської області

СК "Денгофф" - про скандальне суддівство у матчі 1/4 фіналу Кубка Київської області

1149
СК "Денгофф" - про скандальне суддівство у матчі 1/4 фіналу Кубка Київської області

СК "Денгофф" зробив офіційну заяву стосовно скандального матчу 1/4 фіналу Кубка Київської області, у якому команда з Денихівки на виїзді з рахунком 1:2 поступилася "Баварії" (Святопетрівське). Нижче дослівно приводимо публікацію на сторінці СК "Денгофф" у Інстаграмі.

У день святкування Дня Конституції наша команда СК "Денгофф" у рамках 1/4 фіналу кубка області завітала до команди ФК "Баварія"Святопетрівське.
Неймовірно "гостинно" нас зустріли господарі поля: з накритими столами зі спиртним вздовж поля, димовими шашками та образами на адресу футболістів, тренерів та вболівальників.
До речі, ми на своєму стадіоні зустрічаємо по-іншому, а саме в рамках закону й проведення спортивних змагань.
Але це, як стало відомо пізніше, були тільки "квіточки" цього гостинного дійства....
Як прояснилось згодом, з початком футбольного матчу доля нашої команди і взагал Українського футболу, КОАФ конкретніше знаходиться в руках юного арбрітра пана Євгена Горбенка та двох його помічників.
Все, що відбувалось на футбольному полі в святковий день, не можна передати ні словами, ні іншими емоціями...
Пан Горбенко після забитого нами голу, нехтуючи всіма правилам футболу, почав провокувати та видаляти наших гравців доти, поки не настав бажаний результат для команди суперника.
Навіть деякі футболісти команди "Баварія" після закінчення цього "цирку", вибачились за те, що сталося на футбольному полі та визнали, що це було дуже жорстоке "вбивство" Денгоффа.
На наше керівництво, іменитих тренерів і вболівальників потрібно рівнятися і брати приклад.
А футбольна арена в Денихівці одна з найкращих в Україні!
Все те, що сталося, наводить на одну думку: навіщо вкладати великі кошти в розвиток футболу України та брати участь в чемпіонатах, якщо ж такі судді.
До речі, наша команда та її керівництво мали інші плани.
Тогорічній чемпіонат приніс нашій команді бронзові медалі, а наш молодий талант
Артур Марійко став кращим бомбардиром чемпіонату.
Наша команда виграла золото Першості та кубок міста Києва 2020/2021 року,
за що ми безмежно вдячні нашому президенту, тренерам, лікарям і найкращим вболівальникам!
Минув тиждень, а рана все болить. І нас дуже турбує, що не було ніякої реакції ні від пана Бойка, ні від керівництва КОАФ, хоча всі знають або вже чули, що сталося. Вже навіть почали роздавати нагороди "майбутнім" переможцям Кубку Київської області. Мабуть, сталось те, що планувалось!

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения