Главная Аматорський футбол Київська область Екс-гравець ФК "Бровари" змінив клуб у Словаччині

Екс-гравець ФК "Бровари" змінив клуб у Словаччині

314
Екс-гравець ФК "Бровари" змінив клуб у Словаччині

Бека Тодуа, який свого часу захищав кольори броварських ФК "Бровари" та ФК "Юніон", на правах оренди переходить до клубу TJ Družstevník Topoľníky з правом подальшого викупу.

В чемпіонаті Словаччини за "Влчани" Бека зіграв 12 матчів з 16-ти. Його команда посіла 4 місце за результатами першого кола змагань.

"Все було добре, мені подобається у Словаччині. Потім між керівництвом клубу "Влчани" та тодішнім тренером виник конфлікт, що призвело до відставки останнього, – розповідає Бека. - З приходом нового наставника майже всіх було виставлено на трансфер. Поспілкувавшись зі своїм агентом, було вирішено шукати варіанти з переходом до іншого клубу, тим більше, що мене вже "сватали" до TJ Družstevník Topoľníky.

Євгеній Корецький, мій агент, якому я дуже вдячний за його працю, що допомагає мені ставати кращим, обговорив всі умови мого переходу і ось я тут.

Вже розпочалися матчі другого кола (було зіграно один тур), але через пандемію коронавірусу та введений карантин чемпіонат призупинили.

По грі та тренуванням Словаччина дуже відрізняється від українського футболу. Тут все будується на передачах, в більшості передачі низом. Навіть воротарі грають більше ногами. На фізичну підготовку відведено один день, а так все на техніку та контроль м’яча. Сподіваюся, що це жахіття через Covid-19 скоро закінчиться і всі повернуться до свого звичного життя. Бажаю всім бути здоровими!", – підсумував Тодуа.

Оцініть
Поделитесь
Источник: komentar.kiev.ua

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения