Главная Аматорський футбол Київська область Меморіал Чанових-2020. Результати 2-го туру

Меморіал Чанових-2020. Результати 2-го туру

395

Фото - Денис Руденко

Відбулися матчі 2-го туру групового етапу Меморіалу Чанових. Центральний поєдинок відбувся у Шпитьках, де зустрілися прямі конкуренти у боротьбі за вихід в чвертьфінал – "Сокіл" та "Нива". Підопічні Олега Самченка вийшли на поле на фоні втоми після матчу з "Денгоффом" (Денихівка), що відбувся днем раніше в рамках Меморіалу Щанова. Крім того, команда з Михайлівки-Рубежівки через різні обставини недорахувалася багатьох основних футболістів. Проте, це не применшує заслуг "Ниви" - бузівчани виглядали цікавіше і створили значно більше гольових моментів. Та все ж гору взяв більш вищий клас "Сокола". У першому таймі завдяки гарматному пострілу Микити Бойченка зі штрафного учасник чемпіонату Київщини вийшов вперед, а на останній хвилині основного часу простріл Руслана Періжка в дотик замкнув Ігор Байдалук – перемога 2:1.

Також цікавими та принциповими були матчі "Софія" - "Чайка" і "Кімерка" - "Факел". У дербі Гостомеля переможець не був виявлений – нічия 2:2, а в іншій парі перемогу святкував бронзовий призер чемпіонату Києво-Святошинського району.