Чемпіонат Київської області. 6-й тур. "Меліоратор" не здав позиції

1076
0

"Меліоратор", навіть зігравши чи не найгірший свій матч у чемпіонаті — Яковчук і Дубас особливо самокритичні, таки виграв і повів турнірний караван далі. Виграв лідер якоюсь мірою завдяки Яковчуку, який ще до перерви парирував сильний удар опонента, ще більшою — завдяки чудовій взаємодії молодого наступального дуету Скуратівський — Басалкевич. Обидва моменти Басалкевич, який догравав матч на позиції лівого нападника, матеріалізував у голи з віртуозністю, що й справді гідна бомбардира. Допомогли господарям і перестановки в складі, здійснені по ходу зустрічі, зокрема поява Марчука на лівому фланзі по-справжньому зміцнила захист "Меліоратора". На жаль, травми зазнав Мар’євич, якого карета невідкладної допомоги відвезла до лікарні.

Травмувалися на незвичному для себе синтетичному газоні в Лютежі й калинівці Герасименко та Ярмак. Але гості, мало переконливі до перерви, надолужили згаяне в другому таймі. Дорогань з передачі Кучерука зрівняв рахунок, а Лебединець, найкращий гравець минулорічної першості Київщини, уміло замкнув подачу Ворони з кутового. Резервісти "Діназа" були кращими до перерви, що підтвердив гол Малинича, проведений в результаті красивої комбінації за безпосередньої участі Ходаківського — у них з Малиничем уже відчутний продуктивний взаємозв’язок, але на другу половину зустрічі сил їм уже забракло.

Драматичним виявився фінал матчу в Броварах, де зухвалий новачок дав справжній бій недавньому чемпіону, але не стримав зустрічного натиску вже буквально на останніх хвилинах. Володимир Мельник організував команду насправді добре, що й позначилося на першотаймовому результаті. "Беркут-Легіон" вів з рахунком 2:0 після розіграшу стандарту (забив Панченко) та могутнього пострілу Коби з кута штрафного майданчика. По перерві господарі спробували зіграти по рахунку, але занадто притулилися до своїх володінь. Як наслідок, почастішали дрібні фоли в обороні та неминучі стандарти, і сформований з недавніх професіоналів "Джуніорс" таки домігся свого. Спочатку Науменко головою замкнув подачу Костяного, потім Апанчук обернув на гол одинадцятиметровий, призначений за фол Співакова на Скляренку, а вже в компенсований арбітром Федоруком ігровий час Апанчук переправив у ворота м’яча, що його подав Алієв. Валідольна кінцівка!..

Обидві команди на спорткомплексі "Прогрес" прагнули перемоги, але задовольнилися в підсумку бойовою нічиєю. Ще до перерви Сусла не переграв у відриві голкіпера Костенка. А під завісу тайму "Десна" вишукано розіграла штрафний: Руженцев передав м’яча Козюберді і той вивів у прорив по центру Воробея-старшого. Андрій Олексійович, як стверджують очевидці, відпрацював на важкому полі за двох і був однозначно найкращим. Але виграти гості не змогли. Сусла подав майже від краю поля, і штурмовик Кострома в напівшпагаті скерував шкіряного в сітку. Можливо, за інших обставин цей результат господарів і не задовольнив би, але в нинішній ситуації навіть він може стати переломним для "Патріота". Тим паче, що команда, залишившись без травмованих Верхова, Гайового, Драгана та Купрія, проявила характер і силу волі. Шкода лишень, що вже після сьогоднішнього матчу клубний лазарет народної команди Баришівського району поповнили ще й Мішель, Саливон, Ятленко…

Вибралося з психологічної ями — хочеться вірити! — "Межигір’я", яке переграло в Ставищі "Любомир". Обидва голи провів Піскун. У першому таймі він замкнув, здається, коліном подачу Гончарука зі штрафного. А вже по перерві, зауваживши далекий вихід Тросюка з воріт, Піскун уміло — метрів з 35-ти! — перекинув шкіряного через голкіпера господарів поля.

Результати 6-го туру

ДІНАЗ-2 (Вишгород) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — 1:2 (Малинич, 11 — Дорогань, 51, Лебединець, 62).

ЛЮБОМИР (Ставище) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 0:2 (Піскун, 30, 58).

БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 2:3 (Панченко, 18, Коба, 45+2 — Науменко, 55, Апанчук, 90, пн, 90+2). Вилучення: Співаков (Беркут-Легіон, 88).

МЕЛІОРАТОР (Буча) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 2:0 (Басалкевич, 70, 85).

ПАТРІОТ (Баришівський район) — ДЕСНА (Погреби) — 1:1 (Кострома, 63 — А.Воробей, 45).