Дубль Воробея, два асисти Алієва, воля до перемоги "Меліоратора". Підсумки 2-го туру чемпіонату Київської області

713
0

У суботу,13-го квітня, відбулися матчі 2-го туру чемпіонату Київщини.

Погром туру

Розгромна перемога "Сокола" над "Діназом-2" виглядає переконливою за підсумковим рахунком (4:0), але не за змістом гри. Перший тайм протистояння був приблизно рівним. Проте, підопічні Олега Самченка, на відміну від суперників, використали свої моменти. "Соколи" скористалися двома грубими помилками вишгородців: спочатку Байдалук перехопив занадто легку передачу захисника на голкіпера і спокійно переграв візаві, а потім Паламарчук добив м’яч у сітку після того, як воротар "Діназа-2" відбив перед собою хитру подачу Ємельянова з кутового.

По перерві "соколи" спокійно довели справу до логічного завершення. Розгром суперника довершили африканські новачки команди – Адама і Мохамед.

Цифра туру

Олександр Апанчук вписав своє ім’я у історію "Джуніорс" (Шпитьки) як автор ювілейного – 200-го голу команди у чемпіонатах Київщини. На 30-й хвилині нападник скористався передачею Олександра Алієва та поклав початок перемозі "юніорів" над дебютантом – "Кудрівкою" (Ірпінь).

Колишній гравець збірної України у другому таймі відзначився ще однією результативною передачею, допомігши відзначитися Олександру Левенцю. А вже за декілька хвилин справу до розгрому довів Дмитро Димнич, який відправив м’яч у сітку воріт більярдним за точністю ударом зі штрафного.

Наприкінці матчу "Кудрівка" забила гол престижу. Класного удару з-за меж штрафного майданчика завдав Марко Мартиненко. Мабуть, саме гол півзахисника ірпінської команди можна вважати найкращим у турі.

Бомбардир туру

Євген Воробей рішуче налаштований вдруге вибороти звання найкращого бомбардира чемпіонату Київщини. У звітному турі володар "золотої бутси"-2016 оформив дубль у ворота "Межигір’я" (Нові Петрівці) і таким чином приніс "Десні" (Погреби) перемогу у важкому і нервовому матчі, у якому було показано аж чотири червоні картки (дві з них отримали гравці, які перебували у резерві). Тепер в активі нападника три голи – і він одноосібно очолив перегони бомбардирів.

Почин туру

Історичну – свою першу перемогу у вищій лізі здобув "Беркут-Легіон". На виїзді броварська команда, завдячуючи голу новачка – Владислава Коби, переграла "Любомир" (Ставище). Головний старожил чемпіонату Київщини на останніх хвилинах мав нагоду уникнути поразки, але один із найкращих бомбардирів в історії обласного чемпіонату – Сергій Третяк не реалізував пенальті.

Характер туру

Максимального результату у стартових турах досяг ще й "Меліоратор". Причому вдруге поспіль команда Дмитра Дубаса вирвала перемогу на останніх хвилинах зустрічі. Знову успіх бучанцям приніс стандарт. Цього разу після розіграшу штрафного найкмітливішим поблизу воріт суперників виявився Степан Рижук.

Матч туру

Динамічною та багатою на гольові моменти видалася зустріч "Асканії-Флори" (Калинівка) та "Патріота" (Баришівський район). На початку матчу краще виглядали господарі, які у підсумку втілили свою перевагу у один забитий м’яч. Пізніше, залишившись у меншості, підопічні Андрія Герасименка були вимушені відійти у оборону. "Патріот" відігрався ще до перерви, а у другому таймі мав декілька нагод для того, щоб вирвати перемогу. Проте, у другому матчі поспіль реалізація народної команди Баришівського району залишає бажати кращого.