Чемпіонат Дніпропетровської області. 4-й тур. "Скорук" перемагає головного конкурента

1323
0

ХФК "Пенуел" (Кривий Ріг) — Авангард (Покров) — 0:3

"Авангард" їхав до Кривого Рогу виключно за перемогою, так як в попередньому турі була неприємна домашня осічка зі "Скіфом". Господарі поля показали зуби і близько 30-ти перших хвилин грамотно тримали оборону і не давали супернику відкрити рахунок. Але ближче до кінця тайму покровчани все ж таки добилися свого, а в другій половині зустрічі довели таки справу до розгрому.

"Дружба" (Кривий Ріг) – ФК "Скорук" (Томаківка) — 0:1

Центральний матч туру пройшов з великою кількістю боротьби і емоцій! Обидві команди до цього матчу йшли без втрат, тому заслужено ділили пальму першості. Томаківці напередодні гри з "Дружбою" провели непросту домашню зустріч 1-го туру Чемпіонату Укрїни серед аматорів з "Каховкою", яку в другому таймі все-таки дотиснули: відзначилися Пінчук і Багнюк. Данило, до слова продовжив свою гольову феєрію і приніс перемогу "Скоруку" і в матчі з криворіжцями, забивши ще в першому таймі. "Дружба" ніяк не хотіла миритися з незадовільним результатом намагаючись всіма силами врятувати хоча б нічию, але підопічні Олександра Степанова втримали надважливу гостьову вікторію з принциповим суперником.

"Лозуватка" (Криворізький р-н) — ФК "Павлоград" — 1:2

Трохи несподівана перемога гостей. Після поразки від "Дружби" в минулому турі підопічні Олега Студнікова ніяк не можуть прийти до тями, поступившись другу зустріч поспіль. Павлоградців хочеться привітати з важливими 3-ма балами, які наблизили команду до лідируючого пелотону.

"Скіф" (Дніпро) — "Легіонер" (Дніпро) — 1:6

У цій грі боротьби особливо не вийшло і "Легіонер" заслужено взяв 3 бали. Хоч "Скіф" був більш свіжий, так як "Легіонер" в суботу провів непросту зустріч в Запоріжжі на ААФУ проти місцевого Металурга-2 (4:4). Але у номінальних гостей прослідковувася величезний запас міцності, якого вистачило, щоб впевнено розправитися зі "Скіфом".

ФК "Олімп" (Кам`янське) — ФК "Тополь" (Дніпро) — 0:0

Завершував тур в Суперлізі матч новачка ФК "Олімпа" і "Тополя", який до цієї гри ніяк не міг набрати свої перші очки в турнірі. Гра пройшла з великою кількістю моментів біля обох воріт. Обидві команди хотіли здобути бажану перемогу, але в завершальній стадії майстерність їх підвела …У підсумку бойова нульова нічия, яка дарує командам по 1 балу в загальну скарбничку.