Чемпіонат Житомирської області 2018

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Полісся" Ставки 16 13 1 2 37 − 10 +27 40
2 "Звягель" Новоград-Волинський 16 12 1 3 50 − 9 +41 37
3 "Полісся" Городниця 16 11 3 2 25 − 12 +13 36
4 "Мал" Коростень 16 10 2 4 35 − 13 +22 32
5 "Фортуна" Андрушівка 16 9 2 5 29 − 13 +16 29
6 "Будівельник" Гранітне 16 4 2 10 21 − 35 -14 14
7 "Бердичів" 16 3 3 10 18 − 36 -18 12
8 "Тетерів" Чуднів 16 1 1 14 10 − 53 -43 4
9 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 16 0 3 13 6 − 50 -44 3
05.05. 14:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 4 "Фортуна" Андрушівка Огляд
05.05. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 5 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
05.05. 17:00 "Полісся" Городниця 2 : 0 "Полісся" Ставки Огляд
12.05. 16:00 "Бердичів" 4 : 0 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
12.05. 16:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
19.05. 16:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 3 "Тетерів" Чуднів Огляд
26.05. 15:00 "Полісся" Ставки 3 : 0 "Тетерів" Чуднів Відео
02.06. 16:00 "Полісся" Ставки 5 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд Відео
02.06. 17:30 "Тетерів" Чуднів 1 : 2 "Полісся" Городниця Огляд
09.06. 16:00 "Полісся" Ставки 3 : 0 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд Відео
09.06. 16:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 2 "Полісся" Городниця Огляд
16.06. 16:00 "Полісся" Городниця 1 : 1 "Бердичів" Огляд
16.06. 16:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 1 : 1 "Будівельник" Гранітне Огляд
16.06. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 2 : 1 "Тетерів" Чуднів Огляд
16.06. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 4 "Полісся" Ставки Огляд Відео
20.06. 17:00 "Полісся" Городниця 1 : 0 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
23.06. 17:00 "Бердичів" 0 : 2 "Полісся" Ставки Огляд
23.06. 17:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 5 "Фортуна" Андрушівка Огляд
23.06. 17:00 "Мал" Коростень 6 : 1 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
30.06. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 2 : 0 "Бердичів"
30.06. 17:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 7 "Будівельник" Гранітне Огляд
30.06. 17:00 "Полісся" Городниця 3 : 1 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
07.07. 14:00 "Мал" Коростень м.п. "Бердичів" Огляд
07.07. 17:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 4 "Фортуна" Андрушівка
07.07. 17:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 4 "Звягель" Новоград-Волинський
11.07. 17:00 "Полісся" Ставки 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
14.07. 17:00 "Полісся" Городниця 1 : 2 "Мал" Коростень
14.07. 17:00 "Бердичів" 5 : 3 "Тетерів" Чуднів
14.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
21.07. 17:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 1 "Бердичів"
21.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 1 "Полісся" Городниця
21.07. 17:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 3 "Мал" Коростень Огляд
28.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 0 "Мал" Коростень
28.07. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 4 : 0 "Бердичів" Огляд
04.08. 17:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 4 "Мал" Коростень
18.08. 17:00 "Мал" Коростень 0 : 0 "Полісся" Ставки
25.08. 16:00 "Фортуна" Андрушівка 3 : 0 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
25.08. 16:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 2 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
25.08. 16:00 "Полісся" Ставки 2 : 0 "Полісся" Городниця Огляд Відео
25.08. 16:00 "Бердичів" 1 : 4 "Мал" Коростень Огляд
01.09. 16:00 "Полісся" Городниця 2 : 0 "Тетерів" Чуднів Огляд
01.09. 16:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
01.09. 17:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 0 "Бердичів" Огляд
01.09. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 4 : 1 "Мал" Коростень Огляд
08.09. 12:00 "Тетерів" Чуднів 1 : 1 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
08.09. 16:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 2 "Полісся" Ставки Огляд Відео
08.09. 17:00 "Бердичів" 0 : 1 "Фортуна" Андрушівка Огляд Відео
15.09. 16:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 2 "Полісся" Ставки Огляд Відео
15.09. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 6 : 0 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
15.09. 16:00 "Бердичів" 1 : 3 "Будівельник" Гранітне Огляд
15.09. 16:00 "Мал" Коростень 1 : 1 "Фортуна" Андрушівка Огляд
22.09. 16:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 1 "Бердичів" Огляд
22.09. 16:00 "Полісся" Городниця 2 : 1 "Фортуна" Андрушівка Огляд
22.09. 16:00 "Мал" Коростень 2 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
22.09. 16:30 "Звягель" Новоград-Волинський 3 : 0 "Полісся" Ставки Огляд Відео
29.09. 14:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 4 "Полісся" Ставки Огляд Відео
29.09. 16:00 "Полісся" Городниця 3 : 2 "Будівельник" Гранітне Огляд
29.09. 16:00 "Мал" Коростень 3 : 0 "Тетерів" Чуднів Огляд
29.09. 16:00 "Бердичів" 1 : 4 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
06.10. 13:00 "Будівельник" Гранітне 4 : 2 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
06.10. 14:00 "Бердичів" 1 : 3 "Полісся" Городниця Огляд
06.10. 16:00 "Тетерів" Чуднів 1 : 10 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
06.10. 16:00 "Полісся" Ставки 1 : 0 "Фортуна" Андрушівка Огляд
13.10. 14:00 "Мал" Коростень 0 : 1 "Полісся" Городниця Огляд
20.10. 14:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 0 "Полісся" Городниця Огляд
20.10. 14:00 "Полісся" Ставки 5 : 2 "Бердичів" Огляд Відео
20.10. 14:00 "Фортуна" Андрушівка 4 : 0 "Тетерів" Чуднів Огляд
20.10. 14:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 3 "Мал" Коростень Огляд
27.10. 14:00 "Будівельник" Гранітне 3 : 0 "Тетерів" Чуднів
27.10. 14:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 1 "Полісся" Городниця
27.10. 14:00 "Звягель" Новоград-Волинський 3 : 0 "Фортуна" Андрушівка
27.10. 14:00 "Полісся" Ставки 2 : 1 "Мал" Коростень
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Полісся" Ставки 8 8 0 0 23 − 4 +19 24
2 "Звягель" Новоград-Волинський 8 7 1 0 27 − 2 +25 22
3 "Полісся" Городниця 8 6 1 1 15 − 7 +8 19
4 "Мал" Коростень 8 5 2 1 17 − 4 +13 17
5 "Фортуна" Андрушівка 8 5 1 2 13 − 6 +7 16
6 "Будівельник" Гранітне 8 2 1 5 8 − 17 -9 7
7 "Бердичів" 8 2 0 6 13 − 20 -7 6
8 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 8 0 2 6 1 − 20 -19 2
9 "Тетерів" Чуднів 8 0 1 7 3 − 31 -28 1
05.05. 14:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 4 "Фортуна" Андрушівка Огляд
05.05. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 5 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
05.05. 17:00 "Полісся" Городниця 2 : 0 "Полісся" Ставки Огляд
12.05. 16:00 "Бердичів" 4 : 0 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
12.05. 16:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
19.05. 16:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 3 "Тетерів" Чуднів Огляд
26.05. 15:00 "Полісся" Ставки 3 : 0 "Тетерів" Чуднів Відео
02.06. 16:00 "Полісся" Ставки 5 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд Відео
02.06. 17:30 "Тетерів" Чуднів 1 : 2 "Полісся" Городниця Огляд
09.06. 16:00 "Полісся" Ставки 3 : 0 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд Відео
09.06. 16:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 2 "Полісся" Городниця Огляд
16.06. 16:00 "Полісся" Городниця 1 : 1 "Бердичів" Огляд
16.06. 16:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 1 : 1 "Будівельник" Гранітне Огляд
16.06. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 2 : 1 "Тетерів" Чуднів Огляд
16.06. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 4 "Полісся" Ставки Огляд Відео
20.06. 17:00 "Полісся" Городниця 1 : 0 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
23.06. 17:00 "Бердичів" 0 : 2 "Полісся" Ставки Огляд
23.06. 17:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 5 "Фортуна" Андрушівка Огляд
23.06. 17:00 "Мал" Коростень 6 : 1 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
30.06. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 2 : 0 "Бердичів"
30.06. 17:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 7 "Будівельник" Гранітне Огляд
30.06. 17:00 "Полісся" Городниця 3 : 1 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
07.07. 14:00 "Мал" Коростень м.п. "Бердичів" Огляд
07.07. 17:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 4 "Фортуна" Андрушівка
07.07. 17:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 4 "Звягель" Новоград-Волинський
11.07. 17:00 "Полісся" Ставки 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
14.07. 17:00 "Полісся" Городниця 1 : 2 "Мал" Коростень
14.07. 17:00 "Бердичів" 5 : 3 "Тетерів" Чуднів
14.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
21.07. 17:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 1 "Бердичів"
21.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 1 "Полісся" Городниця
21.07. 17:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 3 "Мал" Коростень Огляд
28.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 0 "Мал" Коростень
28.07. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 4 : 0 "Бердичів" Огляд
04.08. 17:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 4 "Мал" Коростень
18.08. 17:00 "Мал" Коростень 0 : 0 "Полісся" Ставки
25.08. 16:00 "Фортуна" Андрушівка 3 : 0 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
25.08. 16:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 2 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
25.08. 16:00 "Полісся" Ставки 2 : 0 "Полісся" Городниця Огляд Відео
25.08. 16:00 "Бердичів" 1 : 4 "Мал" Коростень Огляд
01.09. 16:00 "Полісся" Городниця 2 : 0 "Тетерів" Чуднів Огляд
01.09. 16:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
01.09. 17:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 0 "Бердичів" Огляд
01.09. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 4 : 1 "Мал" Коростень Огляд
08.09. 12:00 "Тетерів" Чуднів 1 : 1 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
08.09. 16:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 2 "Полісся" Ставки Огляд Відео
08.09. 17:00 "Бердичів" 0 : 1 "Фортуна" Андрушівка Огляд Відео
15.09. 16:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 2 "Полісся" Ставки Огляд Відео
15.09. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 6 : 0 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
15.09. 16:00 "Бердичів" 1 : 3 "Будівельник" Гранітне Огляд
15.09. 16:00 "Мал" Коростень 1 : 1 "Фортуна" Андрушівка Огляд
22.09. 16:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 1 "Бердичів" Огляд
22.09. 16:00 "Полісся" Городниця 2 : 1 "Фортуна" Андрушівка Огляд
22.09. 16:00 "Мал" Коростень 2 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
22.09. 16:30 "Звягель" Новоград-Волинський 3 : 0 "Полісся" Ставки Огляд Відео
29.09. 14:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 4 "Полісся" Ставки Огляд Відео
29.09. 16:00 "Полісся" Городниця 3 : 2 "Будівельник" Гранітне Огляд
29.09. 16:00 "Мал" Коростень 3 : 0 "Тетерів" Чуднів Огляд
29.09. 16:00 "Бердичів" 1 : 4 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
06.10. 13:00 "Будівельник" Гранітне 4 : 2 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
06.10. 14:00 "Бердичів" 1 : 3 "Полісся" Городниця Огляд
06.10. 16:00 "Тетерів" Чуднів 1 : 10 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
06.10. 16:00 "Полісся" Ставки 1 : 0 "Фортуна" Андрушівка Огляд
13.10. 14:00 "Мал" Коростень 0 : 1 "Полісся" Городниця Огляд
20.10. 14:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 0 "Полісся" Городниця Огляд
20.10. 14:00 "Полісся" Ставки 5 : 2 "Бердичів" Огляд Відео
20.10. 14:00 "Фортуна" Андрушівка 4 : 0 "Тетерів" Чуднів Огляд
20.10. 14:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 3 "Мал" Коростень Огляд
27.10. 14:00 "Будівельник" Гранітне 3 : 0 "Тетерів" Чуднів
27.10. 14:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 1 "Полісся" Городниця
27.10. 14:00 "Звягель" Новоград-Волинський 3 : 0 "Фортуна" Андрушівка
27.10. 14:00 "Полісся" Ставки 2 : 1 "Мал" Коростень
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Полісся" Городниця 8 5 2 1 10 − 5 +5 17
2 "Полісся" Ставки 8 5 1 2 14 − 6 +8 16
3 "Звягель" Новоград-Волинський 8 5 0 3 23 − 7 +16 15
4 "Мал" Коростень 8 5 0 3 18 − 9 +9 15
5 "Фортуна" Андрушівка 8 4 1 3 16 − 7 +9 13
6 "Будівельник" Гранітне 8 2 1 5 13 − 18 -5 7
7 "Бердичів" 8 1 3 4 5 − 16 -11 6
8 "Тетерів" Чуднів 8 1 0 7 7 − 22 -15 3
9 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 8 0 1 7 5 − 30 -25 1
05.05. 14:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 4 "Фортуна" Андрушівка Огляд
05.05. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 5 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
05.05. 17:00 "Полісся" Городниця 2 : 0 "Полісся" Ставки Огляд
12.05. 16:00 "Бердичів" 4 : 0 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
12.05. 16:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
19.05. 16:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 3 "Тетерів" Чуднів Огляд
26.05. 15:00 "Полісся" Ставки 3 : 0 "Тетерів" Чуднів Відео
02.06. 16:00 "Полісся" Ставки 5 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд Відео
02.06. 17:30 "Тетерів" Чуднів 1 : 2 "Полісся" Городниця Огляд
09.06. 16:00 "Полісся" Ставки 3 : 0 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд Відео
09.06. 16:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 2 "Полісся" Городниця Огляд
16.06. 16:00 "Полісся" Городниця 1 : 1 "Бердичів" Огляд
16.06. 16:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 1 : 1 "Будівельник" Гранітне Огляд
16.06. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 2 : 1 "Тетерів" Чуднів Огляд
16.06. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 4 "Полісся" Ставки Огляд Відео
20.06. 17:00 "Полісся" Городниця 1 : 0 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
23.06. 17:00 "Бердичів" 0 : 2 "Полісся" Ставки Огляд
23.06. 17:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 5 "Фортуна" Андрушівка Огляд
23.06. 17:00 "Мал" Коростень 6 : 1 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
30.06. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 2 : 0 "Бердичів"
30.06. 17:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 7 "Будівельник" Гранітне Огляд
30.06. 17:00 "Полісся" Городниця 3 : 1 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
07.07. 14:00 "Мал" Коростень м.п. "Бердичів" Огляд
07.07. 17:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 4 "Фортуна" Андрушівка
07.07. 17:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 4 "Звягель" Новоград-Волинський
11.07. 17:00 "Полісся" Ставки 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
14.07. 17:00 "Полісся" Городниця 1 : 2 "Мал" Коростень
14.07. 17:00 "Бердичів" 5 : 3 "Тетерів" Чуднів
14.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
21.07. 17:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 1 "Бердичів"
21.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 1 "Полісся" Городниця
21.07. 17:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 3 "Мал" Коростень Огляд
28.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 0 "Мал" Коростень
28.07. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 4 : 0 "Бердичів" Огляд
04.08. 17:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 4 "Мал" Коростень
18.08. 17:00 "Мал" Коростень 0 : 0 "Полісся" Ставки
25.08. 16:00 "Фортуна" Андрушівка 3 : 0 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
25.08. 16:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 2 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
25.08. 16:00 "Полісся" Ставки 2 : 0 "Полісся" Городниця Огляд Відео
25.08. 16:00 "Бердичів" 1 : 4 "Мал" Коростень Огляд
01.09. 16:00 "Полісся" Городниця 2 : 0 "Тетерів" Чуднів Огляд
01.09. 16:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
01.09. 17:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 0 "Бердичів" Огляд
01.09. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 4 : 1 "Мал" Коростень Огляд
08.09. 12:00 "Тетерів" Чуднів 1 : 1 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
08.09. 16:00 "Будівельник" Гранітне 0 : 2 "Полісся" Ставки Огляд Відео
08.09. 17:00 "Бердичів" 0 : 1 "Фортуна" Андрушівка Огляд Відео
15.09. 16:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 2 "Полісся" Ставки Огляд Відео
15.09. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 6 : 0 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
15.09. 16:00 "Бердичів" 1 : 3 "Будівельник" Гранітне Огляд
15.09. 16:00 "Мал" Коростень 1 : 1 "Фортуна" Андрушівка Огляд
22.09. 16:00 "Тетерів" Чуднів 0 : 1 "Бердичів" Огляд
22.09. 16:00 "Полісся" Городниця 2 : 1 "Фортуна" Андрушівка Огляд
22.09. 16:00 "Мал" Коростень 2 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
22.09. 16:30 "Звягель" Новоград-Волинський 3 : 0 "Полісся" Ставки Огляд Відео
29.09. 14:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 4 "Полісся" Ставки Огляд Відео
29.09. 16:00 "Полісся" Городниця 3 : 2 "Будівельник" Гранітне Огляд
29.09. 16:00 "Мал" Коростень 3 : 0 "Тетерів" Чуднів Огляд
29.09. 16:00 "Бердичів" 1 : 4 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
06.10. 13:00 "Будівельник" Гранітне 4 : 2 СДЮСШОР "Полісся" Житомир Огляд
06.10. 14:00 "Бердичів" 1 : 3 "Полісся" Городниця Огляд
06.10. 16:00 "Тетерів" Чуднів 1 : 10 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
06.10. 16:00 "Полісся" Ставки 1 : 0 "Фортуна" Андрушівка Огляд
13.10. 14:00 "Мал" Коростень 0 : 1 "Полісся" Городниця Огляд
20.10. 14:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 0 "Полісся" Городниця Огляд
20.10. 14:00 "Полісся" Ставки 5 : 2 "Бердичів" Огляд Відео
20.10. 14:00 "Фортуна" Андрушівка 4 : 0 "Тетерів" Чуднів Огляд
20.10. 14:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 3 "Мал" Коростень Огляд
27.10. 14:00 "Будівельник" Гранітне 3 : 0 "Тетерів" Чуднів
27.10. 14:00 СДЮСШОР "Полісся" Житомир 0 : 1 "Полісся" Городниця
27.10. 14:00 "Звягель" Новоград-Волинський 3 : 0 "Фортуна" Андрушівка
27.10. 14:00 "Полісся" Ставки 2 : 1 "Мал" Коростень