Чемпіонат Житомирської області 2019

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Звягель" Новоград-Волинський 8 6 2 0 38 − 7 +31 20
2 "Полісся" Городниця 8 5 2 1 18 − 8 +10 17
3 "Мал" Коростень 7 5 1 1 27 − 12 +15 16
4 "Бердичів" 8 5 0 3 21 − 14 +7 15
5 "Полісся" Ставки 6 3 2 1 8 − 9 -1 11
6 "Агролайф" Попільнянський район 8 3 1 4 17 − 22 -5 10
7 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 8 2 0 6 13 − 22 -9 6
8 "Будівельник" Гранітне 8 1 0 7 13 − 28 -15 3
9 "Керамік" Баранівка 7 0 0 7 7 − 40 -33 0
04.05. 16:00 "Бердичів" 1 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд Відео
04.05. 16:00 "Керамік" Баранівка 2 : 7 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд Відео
04.05. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 4 : 5 "Мал" Коростень Огляд Відео
04.05. 17:00 "Агролайф" Попільнянський район 1 : 2 "Полісся" Городниця Огляд
12.05. 16:00 "Полісся" Ставки 1 : 1 "Полісся" Городниця Огляд Відео
12.05. 16:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Агролайф" Попільнянський район Огляд Відео
12.05. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 5 : 0 "Арсенал-ДЛГ" Овруч Огляд Відео
12.05. 16:00 "Будівельник" Гранітне 8 : 1 "Керамік" Баранівка Огляд Відео
18.05. 16:00 "Бердичів" 0 : 2 "Полісся" Ставки Відео
18.05. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 3 : 0 "Будівельник" Гранітне Відео
18.05. 16:00 "Агролайф" Попільнянський район 0 : 7 "Звягель" Новоград-Волинський Відео
18.05. 16:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Полісся" Городниця Відео
25.05. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 0 "Полісся" Городниця
25.05. 16:00 "Будівельник" Гранітне 3 : 4 "Агролайф" Попільнянський район
25.05. 16:00 "Мал" Коростень 7 : 0 "Керамік" Баранівка
01.06. 15:00 "Полісся" Городниця 3 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
01.06. 16:00 "Керамік" Баранівка - : - "Полісся" Ставки Огляд
01.06. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 1 : 2 "Бердичів" Огляд
01.06. 16:00 "Мал" Коростень 1 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд Відео
08.06. 16:00 "Полісся" Ставки 0 : 6 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
08.06. 16:00 "Будівельник" Гранітне 2 : 8 "Мал" Коростень Огляд Відео
08.06. 16:00 "Бердичів" 5 : 1 "Агролайф" Попільнянський район Огляд
08.06. 16:00 "Керамік" Баранівка 1 : 3 "Арсенал-ДЛГ" Овруч Огляд
15.06. 12:00 "Агролайф" Попільнянський район 8 : 2 "Керамік" Баранівка
15.06. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 1 : 3 "Полісся" Ставки
15.06. 17:00 "Полісся" Городниця 3 : 2 "Бердичів"
15.06. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 7 : 0 "Будівельник" Гранітне Відео
22.06. 16:00 "Полісся" Ставки 1 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
22.06. 16:00 "Керамік" Баранівка 1 : 3 "Полісся" Городниця Огляд
22.06. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 0 : 1 "Агролайф" Попільнянський район Огляд
22.06. 18:00 "Бердичів" 3 : 2 "Мал" Коростень Огляд
29.06. 16:00 "Бердичів" 4 : 0 "Керамік" Баранівка
29.06. 17:00 "Агролайф" Попільнянський район 1 : 1 "Полісся" Ставки
06.07. 16:00 "Мал" Коростень - : - "Полісся" Ставки
06.07. 17:00 "Полісся" Городниця 5 : 1 "Арсенал-ДЛГ" Овруч
06.07. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 5 : 4 "Бердичів"
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Бердичів" 5 4 0 1 13 − 5 +8 12
2 "Звягель" Новоград-Волинський 4 3 1 0 17 − 4 +13 10
3 "Мал" Коростень 4 3 1 0 12 − 3 +9 10
4 "Полісся" Городниця 3 3 0 0 11 − 3 +8 9
5 "Агролайф" Попільнянський район 4 1 1 2 10 − 12 -2 4
6 "Полісся" Ставки 3 1 1 1 2 − 7 -5 4
7 "Будівельник" Гранітне 3 1 0 2 13 − 13 0 3
8 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 5 1 0 4 9 − 11 -2 3
9 "Керамік" Баранівка 3 0 0 3 4 − 13 -9 0
04.05. 16:00 "Бердичів" 1 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд Відео
04.05. 16:00 "Керамік" Баранівка 2 : 7 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд Відео
04.05. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 4 : 5 "Мал" Коростень Огляд Відео
04.05. 17:00 "Агролайф" Попільнянський район 1 : 2 "Полісся" Городниця Огляд
12.05. 16:00 "Полісся" Ставки 1 : 1 "Полісся" Городниця Огляд Відео
12.05. 16:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Агролайф" Попільнянський район Огляд Відео
12.05. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 5 : 0 "Арсенал-ДЛГ" Овруч Огляд Відео
12.05. 16:00 "Будівельник" Гранітне 8 : 1 "Керамік" Баранівка Огляд Відео
18.05. 16:00 "Бердичів" 0 : 2 "Полісся" Ставки Відео
18.05. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 3 : 0 "Будівельник" Гранітне Відео
18.05. 16:00 "Агролайф" Попільнянський район 0 : 7 "Звягель" Новоград-Волинський Відео
18.05. 16:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Полісся" Городниця Відео
25.05. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 0 "Полісся" Городниця
25.05. 16:00 "Будівельник" Гранітне 3 : 4 "Агролайф" Попільнянський район
25.05. 16:00 "Мал" Коростень 7 : 0 "Керамік" Баранівка
01.06. 15:00 "Полісся" Городниця 3 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
01.06. 16:00 "Керамік" Баранівка - : - "Полісся" Ставки Огляд
01.06. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 1 : 2 "Бердичів" Огляд
01.06. 16:00 "Мал" Коростень 1 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд Відео
08.06. 16:00 "Полісся" Ставки 0 : 6 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
08.06. 16:00 "Будівельник" Гранітне 2 : 8 "Мал" Коростень Огляд Відео
08.06. 16:00 "Бердичів" 5 : 1 "Агролайф" Попільнянський район Огляд
08.06. 16:00 "Керамік" Баранівка 1 : 3 "Арсенал-ДЛГ" Овруч Огляд
15.06. 12:00 "Агролайф" Попільнянський район 8 : 2 "Керамік" Баранівка
15.06. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 1 : 3 "Полісся" Ставки
15.06. 17:00 "Полісся" Городниця 3 : 2 "Бердичів"
15.06. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 7 : 0 "Будівельник" Гранітне Відео
22.06. 16:00 "Полісся" Ставки 1 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
22.06. 16:00 "Керамік" Баранівка 1 : 3 "Полісся" Городниця Огляд
22.06. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 0 : 1 "Агролайф" Попільнянський район Огляд
22.06. 18:00 "Бердичів" 3 : 2 "Мал" Коростень Огляд
29.06. 16:00 "Бердичів" 4 : 0 "Керамік" Баранівка
29.06. 17:00 "Агролайф" Попільнянський район 1 : 1 "Полісся" Ставки
06.07. 16:00 "Мал" Коростень - : - "Полісся" Ставки
06.07. 17:00 "Полісся" Городниця 5 : 1 "Арсенал-ДЛГ" Овруч
06.07. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 5 : 4 "Бердичів"
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Звягель" Новоград-Волинський 4 3 1 0 21 − 3 +18 10
2 "Полісся" Городниця 5 2 2 1 7 − 5 +2 8
3 "Полісся" Ставки 3 2 1 0 6 − 2 +4 7
4 "Мал" Коростень 3 2 0 1 15 − 9 +6 6
5 "Агролайф" Попільнянський район 4 2 0 2 7 − 10 -3 6
6 "Бердичів" 3 1 0 2 8 − 9 -1 3
7 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 3 1 0 2 4 − 11 -7 3
8 "Будівельник" Гранітне 5 0 0 5 0 − 15 -15 0
9 "Керамік" Баранівка 4 0 0 4 3 − 27 -24 0
04.05. 16:00 "Бердичів" 1 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд Відео
04.05. 16:00 "Керамік" Баранівка 2 : 7 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд Відео
04.05. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 4 : 5 "Мал" Коростень Огляд Відео
04.05. 17:00 "Агролайф" Попільнянський район 1 : 2 "Полісся" Городниця Огляд
12.05. 16:00 "Полісся" Ставки 1 : 1 "Полісся" Городниця Огляд Відео
12.05. 16:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Агролайф" Попільнянський район Огляд Відео
12.05. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 5 : 0 "Арсенал-ДЛГ" Овруч Огляд Відео
12.05. 16:00 "Будівельник" Гранітне 8 : 1 "Керамік" Баранівка Огляд Відео
18.05. 16:00 "Бердичів" 0 : 2 "Полісся" Ставки Відео
18.05. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 3 : 0 "Будівельник" Гранітне Відео
18.05. 16:00 "Агролайф" Попільнянський район 0 : 7 "Звягель" Новоград-Волинський Відео
18.05. 16:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Полісся" Городниця Відео
25.05. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 0 "Полісся" Городниця
25.05. 16:00 "Будівельник" Гранітне 3 : 4 "Агролайф" Попільнянський район
25.05. 16:00 "Мал" Коростень 7 : 0 "Керамік" Баранівка
01.06. 15:00 "Полісся" Городниця 3 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
01.06. 16:00 "Керамік" Баранівка - : - "Полісся" Ставки Огляд
01.06. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 1 : 2 "Бердичів" Огляд
01.06. 16:00 "Мал" Коростень 1 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд Відео
08.06. 16:00 "Полісся" Ставки 0 : 6 "Звягель" Новоград-Волинський Огляд
08.06. 16:00 "Будівельник" Гранітне 2 : 8 "Мал" Коростень Огляд Відео
08.06. 16:00 "Бердичів" 5 : 1 "Агролайф" Попільнянський район Огляд
08.06. 16:00 "Керамік" Баранівка 1 : 3 "Арсенал-ДЛГ" Овруч Огляд
15.06. 12:00 "Агролайф" Попільнянський район 8 : 2 "Керамік" Баранівка
15.06. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 1 : 3 "Полісся" Ставки
15.06. 17:00 "Полісся" Городниця 3 : 2 "Бердичів"
15.06. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 7 : 0 "Будівельник" Гранітне Відео
22.06. 16:00 "Полісся" Ставки 1 : 0 "Будівельник" Гранітне Огляд
22.06. 16:00 "Керамік" Баранівка 1 : 3 "Полісся" Городниця Огляд
22.06. 16:00 "Арсенал-ДЛГ" Овруч 0 : 1 "Агролайф" Попільнянський район Огляд
22.06. 18:00 "Бердичів" 3 : 2 "Мал" Коростень Огляд
29.06. 16:00 "Бердичів" 4 : 0 "Керамік" Баранівка
29.06. 17:00 "Агролайф" Попільнянський район 1 : 1 "Полісся" Ставки
06.07. 16:00 "Мал" Коростень - : - "Полісся" Ставки
06.07. 17:00 "Полісся" Городниця 5 : 1 "Арсенал-ДЛГ" Овруч
06.07. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 5 : 4 "Бердичів"