Чемпіонат Закарпатської області 2019

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Севлюш" Виноградів 8 7 1 0 26 − 4 +22 22
2 "Поляна" Поляна 7 4 2 1 19 − 8 +11 14
3 "Вільхівці" 8 4 0 4 13 − 16 -3 12
4 "Мункач" Мукачево 7 3 2 2 8 − 7 +1 11
5 "Карпати" Рахів 8 2 3 3 14 − 16 -2 9
6 "Середнє" Середнє 8 2 1 5 9 − 13 -4 7
7 "Вітязь" Концово 8 2 1 5 12 − 22 -10 7
8 "Бужора" Іршава 8 1 2 5 6 − 21 -15 5
13.04. 17:00 "Севлюш" Виноградів 5 : 0 "Вітязь" Концово Огляд Відео
13.04. 17:00 "Мункач" Мукачево 2 : 1 "Вільхівці" Огляд
14.04. 17:00 "Карпати" Рахів 2 : 0 "Середнє" Середнє Огляд
20.04. 17:00 "Вільхівці" 2 : 0 "Бужора" Іршава Огляд
20.04. 17:00 "Вітязь" Концово 1 : 1 "Мункач" Мукачево Огляд
20.04. 17:00 "Поляна" Поляна 0 : 0 "Севлюш" Виноградів Огляд
01.05. 17:00 "Бужора" Іршава 0 : 2 "Вітязь" Концово Огляд
01.05. 17:00 "Карпати" Рахів 6 : 1 "Вільхівці" Огляд
05.05. 17:00 "Вільхівці" 3 : 0 "Середнє" Середнє Огляд
05.05. 17:00 "Вітязь" Концово 2 : 1 "Карпати" Рахів Огляд
05.05. 17:00 "Поляна" Поляна 7 : 2 "Бужора" Іршава Огляд
12.05. 17:00 "Бужора" Іршава 0 : 3 "Севлюш" Виноградів Огляд
12.05. 17:00 "Карпати" Рахів 1 : 1 "Поляна" Поляна Огляд
12.05. 17:00 "Середнє" Середнє 3 : 0 "Вітязь" Концово Огляд
25.05. 17:00 "Поляна" Поляна 4 : 1 "Середнє" Середнє Огляд
25.05. 17:00 "Севлюш" Виноградів 7 : 0 "Карпати" Рахів Огляд
25.05. 17:00 "Мункач" Мукачево 0 : 1 "Бужора" Іршава Огляд
01.06. 17:00 "Карпати" Рахів 0 : 1 "Мункач" Мукачево Огляд
01.06. 17:00 "Середнє" Середнє 0 : 1 "Севлюш" Виноградів Огляд
01.06. 17:00 "Вільхівці" 3 : 2 "Вітязь" Концово Огляд
09.06. 17:00 "Поляна" Поляна 3 : 0 "Вільхівці"
09.06. 17:00 "Мункач" Мукачево 2 : 0 "Середнє" Середнє
09.06. 17:00 "Бужора" Іршава 2 : 2 "Карпати" Рахів
13.06. 17:00 "Мункач" Мукачево - : - "Поляна" Поляна Огляд
22.06. 17:00 "Вітязь" Концово 1 : 3 "Поляна" Поляна
22.06. 17:00 "Вільхівці" 0 : 2 "Севлюш" Виноградів
22.06. 17:00 "Середнє" Середнє 1 : 1 "Бужора" Іршава
22.06. 17:00 "Севлюш" Виноградів 6 : 4 "Вітязь" Концово Огляд
22.06. 17:00 "Вільхівці" 3 : 1 "Поляна" Поляна Огляд
22.06. 17:00 "Середнє" Середнє 4 : 0 "Бужора" Іршава Огляд
22.06. 17:00 "Мункач" Мукачево 2 : 2 "Карпати" Рахів Огляд
26.06. 17:00 "Севлюш" Виноградів 2 : 0 "Мункач" Мукачево Огляд
30.06. 17:00 "Бужора" Іршава - : - "Вільхівці"
30.06. 17:00 "Поляна" Поляна - : - "Мункач" Мукачево
30.06. 17:00 "Севлюш" Виноградів - : - "Середнє" Середнє
30.06. 17:00 "Вітязь" Концово - : - "Карпати" Рахів
18.08. 17:00 "Поляна" Поляна - : - "Мункач" Мукачево
18.08. 17:00 "Вітязь" Концово - : - "Бужора" Іршава
18.08. 17:00 "Вільхівці" - : - "Карпати" Рахів
24.08. 17:00 "Середнє" Середнє - : - "Вільхівці"
24.08. 17:00 "Карпати" Рахів - : - "Вітязь" Концово
24.08. 17:00 "Бужора" Іршава - : - "Поляна" Поляна
24.08. 17:00 "Мункач" Мукачево - : - "Севлюш" Виноградів
01.09. 17:00 "Севлюш" Виноградів - : - "Бужора" Іршава
01.09. 17:00 "Поляна" Поляна - : - "Карпати" Рахів
01.09. 17:00 "Вітязь" Концово - : - "Середнє" Середнє
08.09. 17:00 "Середнє" Середнє - : - "Поляна" Поляна
08.09. 17:00 "Карпати" Рахів - : - "Севлюш" Виноградів
08.09. 17:00 "Бужора" Іршава - : - "Мункач" Мукачево
14.09. 17:00 "Мункач" Мукачево - : - "Карпати" Рахів
14.09. 17:00 "Севлюш" Виноградів - : - "Середнє" Середнє
14.09. 17:00 "Вітязь" Концово - : - "Вільхівці"
22.09. 17:00 "Вільхівці" - : - "Поляна" Поляна
22.09. 17:00 "Середнє" Середнє - : - "Мункач" Мукачево
22.09. 17:00 "Карпати" Рахів - : - "Бужора" Іршава
29.09. 17:00 "Поляна" Поляна - : - "Вітязь" Концово
29.09. 17:00 "Севлюш" Виноградів - : - "Вільхівці"
29.09. 17:00 "Бужора" Іршава - : - "Середнє" Середнє
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Севлюш" Виноградів 4 4 0 0 20 − 4 +16 12
2 "Вільхівці" 5 4 0 1 11 − 5 +6 12
3 "Поляна" Поляна 4 3 1 0 14 − 3 +11 10
4 "Карпати" Рахів 4 2 1 1 9 − 3 +6 7
5 "Середнє" Середнє 4 2 1 1 8 − 2 +6 7
6 "Мункач" Мукачево 4 2 1 1 6 − 4 +2 7
7 "Вітязь" Концово 3 1 1 1 4 − 5 -1 4
8 "Бужора" Іршава 3 0 1 2 2 − 7 -5 1
13.04. 17:00 "Севлюш" Виноградів 5 : 0 "Вітязь" Концово Огляд Відео
13.04. 17:00 "Мункач" Мукачево 2 : 1 "Вільхівці" Огляд
14.04. 17:00 "Карпати" Рахів 2 : 0 "Середнє" Середнє Огляд
20.04. 17:00 "Вільхівці" 2 : 0 "Бужора" Іршава Огляд
20.04. 17:00 "Вітязь" Концово 1 : 1 "Мункач" Мукачево Огляд
20.04. 17:00 "Поляна" Поляна 0 : 0 "Севлюш" Виноградів Огляд
01.05. 17:00 "Бужора" Іршава 0 : 2 "Вітязь" Концово Огляд
01.05. 17:00 "Карпати" Рахів 6 : 1 "Вільхівці" Огляд
05.05. 17:00 "Вільхівці" 3 : 0 "Середнє" Середнє Огляд
05.05. 17:00 "Вітязь" Концово 2 : 1 "Карпати" Рахів Огляд
05.05. 17:00 "Поляна" Поляна 7 : 2 "Бужора" Іршава Огляд
12.05. 17:00 "Бужора" Іршава 0 : 3 "Севлюш" Виноградів Огляд
12.05. 17:00 "Карпати" Рахів 1 : 1 "Поляна" Поляна Огляд
12.05. 17:00 "Середнє" Середнє 3 : 0 "Вітязь" Концово Огляд
25.05. 17:00 "Поляна" Поляна 4 : 1 "Середнє" Середнє Огляд
25.05. 17:00 "Севлюш" Виноградів 7 : 0 "Карпати" Рахів Огляд
25.05. 17:00 "Мункач" Мукачево 0 : 1 "Бужора" Іршава Огляд
01.06. 17:00 "Карпати" Рахів 0 : 1 "Мункач" Мукачево Огляд
01.06. 17:00 "Середнє" Середнє 0 : 1 "Севлюш" Виноградів Огляд
01.06. 17:00 "Вільхівці" 3 : 2 "Вітязь" Концово Огляд
09.06. 17:00 "Поляна" Поляна 3 : 0 "Вільхівці"
09.06. 17:00 "Мункач" Мукачево 2 : 0 "Середнє" Середнє
09.06. 17:00 "Бужора" Іршава 2 : 2 "Карпати" Рахів
13.06. 17:00 "Мункач" Мукачево - : - "Поляна" Поляна Огляд
22.06. 17:00 "Вітязь" Концово 1 : 3 "Поляна" Поляна
22.06. 17:00 "Вільхівці" 0 : 2 "Севлюш" Виноградів
22.06. 17:00 "Середнє" Середнє 1 : 1 "Бужора" Іршава
22.06. 17:00 "Севлюш" Виноградів 6 : 4 "Вітязь" Концово Огляд
22.06. 17:00 "Вільхівці" 3 : 1 "Поляна" Поляна Огляд
22.06. 17:00 "Середнє" Середнє 4 : 0 "Бужора" Іршава Огляд
22.06. 17:00 "Мункач" Мукачево 2 : 2 "Карпати" Рахів Огляд
26.06. 17:00 "Севлюш" Виноградів 2 : 0 "Мункач" Мукачево Огляд
30.06. 17:00 "Бужора" Іршава - : - "Вільхівці"
30.06. 17:00 "Поляна" Поляна - : - "Мункач" Мукачево
30.06. 17:00 "Севлюш" Виноградів - : - "Середнє" Середнє
30.06. 17:00 "Вітязь" Концово - : - "Карпати" Рахів
18.08. 17:00 "Поляна" Поляна - : - "Мункач" Мукачево
18.08. 17:00 "Вітязь" Концово - : - "Бужора" Іршава
18.08. 17:00 "Вільхівці" - : - "Карпати" Рахів
24.08. 17:00 "Середнє" Середнє - : - "Вільхівці"
24.08. 17:00 "Карпати" Рахів - : - "Вітязь" Концово
24.08. 17:00 "Бужора" Іршава - : - "Поляна" Поляна
24.08. 17:00 "Мункач" Мукачево - : - "Севлюш" Виноградів
01.09. 17:00 "Севлюш" Виноградів - : - "Бужора" Іршава
01.09. 17:00 "Поляна" Поляна - : - "Карпати" Рахів
01.09. 17:00 "Вітязь" Концово - : - "Середнє" Середнє
08.09. 17:00 "Середнє" Середнє - : - "Поляна" Поляна
08.09. 17:00 "Карпати" Рахів - : - "Севлюш" Виноградів
08.09. 17:00 "Бужора" Іршава - : - "Мункач" Мукачево
14.09. 17:00 "Мункач" Мукачево - : - "Карпати" Рахів
14.09. 17:00 "Севлюш" Виноградів - : - "Середнє" Середнє
14.09. 17:00 "Вітязь" Концово - : - "Вільхівці"
22.09. 17:00 "Вільхівці" - : - "Поляна" Поляна
22.09. 17:00 "Середнє" Середнє - : - "Мункач" Мукачево
22.09. 17:00 "Карпати" Рахів - : - "Бужора" Іршава
29.09. 17:00 "Поляна" Поляна - : - "Вітязь" Концово
29.09. 17:00 "Севлюш" Виноградів - : - "Вільхівці"
29.09. 17:00 "Бужора" Іршава - : - "Середнє" Середнє
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Севлюш" Виноградів 4 3 1 0 6 − 0 +6 10
2 "Поляна" Поляна 3 1 1 1 5 − 5 0 4
3 "Мункач" Мукачево 3 1 1 1 2 − 3 -1 4
4 "Бужора" Іршава 5 1 1 3 4 − 14 -10 4
5 "Вітязь" Концово 5 1 0 4 8 − 17 -9 3
6 "Карпати" Рахів 4 0 2 2 5 − 13 -8 2
7 "Вільхівці" 3 0 0 3 2 − 11 -9 0
8 "Середнє" Середнє 4 0 0 4 1 − 11 -10 0
13.04. 17:00 "Севлюш" Виноградів 5 : 0 "Вітязь" Концово Огляд Відео
13.04. 17:00 "Мункач" Мукачево 2 : 1 "Вільхівці" Огляд
14.04. 17:00 "Карпати" Рахів 2 : 0 "Середнє" Середнє Огляд
20.04. 17:00 "Вільхівці" 2 : 0 "Бужора" Іршава Огляд
20.04. 17:00 "Вітязь" Концово 1 : 1 "Мункач" Мукачево Огляд
20.04. 17:00 "Поляна" Поляна 0 : 0 "Севлюш" Виноградів Огляд
01.05. 17:00 "Бужора" Іршава 0 : 2 "Вітязь" Концово Огляд
01.05. 17:00 "Карпати" Рахів 6 : 1 "Вільхівці" Огляд
05.05. 17:00 "Вільхівці" 3 : 0 "Середнє" Середнє Огляд
05.05. 17:00 "Вітязь" Концово 2 : 1 "Карпати" Рахів Огляд
05.05. 17:00 "Поляна" Поляна 7 : 2 "Бужора" Іршава Огляд
12.05. 17:00 "Бужора" Іршава 0 : 3 "Севлюш" Виноградів Огляд
12.05. 17:00 "Карпати" Рахів 1 : 1 "Поляна" Поляна Огляд
12.05. 17:00 "Середнє" Середнє 3 : 0 "Вітязь" Концово Огляд
25.05. 17:00 "Поляна" Поляна 4 : 1 "Середнє" Середнє Огляд
25.05. 17:00 "Севлюш" Виноградів 7 : 0 "Карпати" Рахів Огляд
25.05. 17:00 "Мункач" Мукачево 0 : 1 "Бужора" Іршава Огляд
01.06. 17:00 "Карпати" Рахів 0 : 1 "Мункач" Мукачево Огляд
01.06. 17:00 "Середнє" Середнє 0 : 1 "Севлюш" Виноградів Огляд
01.06. 17:00 "Вільхівці" 3 : 2 "Вітязь" Концово Огляд
09.06. 17:00 "Поляна" Поляна 3 : 0 "Вільхівці"
09.06. 17:00 "Мункач" Мукачево 2 : 0 "Середнє" Середнє
09.06. 17:00 "Бужора" Іршава 2 : 2 "Карпати" Рахів
13.06. 17:00 "Мункач" Мукачево - : - "Поляна" Поляна Огляд
22.06. 17:00 "Вітязь" Концово 1 : 3 "Поляна" Поляна
22.06. 17:00 "Вільхівці" 0 : 2 "Севлюш" Виноградів
22.06. 17:00 "Середнє" Середнє 1 : 1 "Бужора" Іршава
22.06. 17:00 "Севлюш" Виноградів 6 : 4 "Вітязь" Концово Огляд
22.06. 17:00 "Вільхівці" 3 : 1 "Поляна" Поляна Огляд
22.06. 17:00 "Середнє" Середнє 4 : 0 "Бужора" Іршава Огляд
22.06. 17:00 "Мункач" Мукачево 2 : 2 "Карпати" Рахів Огляд
26.06. 17:00 "Севлюш" Виноградів 2 : 0 "Мункач" Мукачево Огляд
30.06. 17:00 "Бужора" Іршава - : - "Вільхівці"
30.06. 17:00 "Поляна" Поляна - : - "Мункач" Мукачево
30.06. 17:00 "Севлюш" Виноградів - : - "Середнє" Середнє
30.06. 17:00 "Вітязь" Концово - : - "Карпати" Рахів
18.08. 17:00 "Поляна" Поляна - : - "Мункач" Мукачево
18.08. 17:00 "Вітязь" Концово - : - "Бужора" Іршава
18.08. 17:00 "Вільхівці" - : - "Карпати" Рахів
24.08. 17:00 "Середнє" Середнє - : - "Вільхівці"
24.08. 17:00 "Карпати" Рахів - : - "Вітязь" Концово
24.08. 17:00 "Бужора" Іршава - : - "Поляна" Поляна
24.08. 17:00 "Мункач" Мукачево - : - "Севлюш" Виноградів
01.09. 17:00 "Севлюш" Виноградів - : - "Бужора" Іршава
01.09. 17:00 "Поляна" Поляна - : - "Карпати" Рахів
01.09. 17:00 "Вітязь" Концово - : - "Середнє" Середнє
08.09. 17:00 "Середнє" Середнє - : - "Поляна" Поляна
08.09. 17:00 "Карпати" Рахів - : - "Севлюш" Виноградів
08.09. 17:00 "Бужора" Іршава - : - "Мункач" Мукачево
14.09. 17:00 "Мункач" Мукачево - : - "Карпати" Рахів
14.09. 17:00 "Севлюш" Виноградів - : - "Середнє" Середнє
14.09. 17:00 "Вітязь" Концово - : - "Вільхівці"
22.09. 17:00 "Вільхівці" - : - "Поляна" Поляна
22.09. 17:00 "Середнє" Середнє - : - "Мункач" Мукачево
22.09. 17:00 "Карпати" Рахів - : - "Бужора" Іршава
29.09. 17:00 "Поляна" Поляна - : - "Вітязь" Концово
29.09. 17:00 "Севлюш" Виноградів - : - "Вільхівці"
29.09. 17:00 "Бужора" Іршава - : - "Середнє" Середнє