Чемпіонат Київської області 2018 . 21-й тур . ,
2 : 1
Україна. Ставище. Стадіон "Колос"
Чемпіонат Київської області. "Любомир" - "Зоря" 2:1. Відео

Вниманию читателей FootBoom.com предлагается видео обзор "Любомир" - "Зоря". Этот матч состоялся в суботу, 6 октября 2018 года в рамках 21-го тура Чемпіонат Київської області на стадионе Стадіон "Колос" (Ставище) и завершился победой хозяев со счетом 2:1.

Культурную программу поединка на 33-й минуте открыл точным ударом Богдан Козій. А окончательный счет матча установил Андрій Лут, на 70-й минуте забивший 1-й гол в ворота команды, которой руководит Сергій Живий. Видео голов "Любомир" – "Зоря" болельщики смогут посмотреть в послематчевом видео обзоре.

Также необходимо упомянуть, что на 59-й минуте поединка с поля был удален Богдан Кутовенко ("Любомир"), после чего его команде пришлось доигрывать матч вдесятером.

Оцініть

Результати і таблиці
Чемпіонат України серед студентів Чемпіонат Волинської області Indoor Football League Чемпіонат України серед аматорів Кубок України серед аматорів Чемпіонат Київської області Чемпіонат Львівської області Чемпіонат Тернопільської області Чемпіонат Житомирської області Чемпіонат Полтавської області Чемпіонат Івано-Франківської області Чемпіонат Вінницької області Чемпіонат Рівненської області Чемпіонат Закарпатської області Чемпіонат Хмельницької області Чемпіонат Дніпропетровської області Чемпіонат Запорізької області Чемпіонат Миколаївської області Чемпіонат Черкаської області Чемпіонат Чернігівської області Чемпіонат Херсонської області Чемпіонат Чернівецької області Чемпіонат Сумської області Чемпіонат Донецької області Чемпіонат Кіровоградської області Чемпіонат Харківської області Кубок Тернопільської області Чемпіонат Києва Чемпіонат Луганської області