Арбітр:  Ігор Бондарчук (Київ)
1-й ассистент:  Дмитро Рубан (Вишгород)
2-й ассистент:  Дмитро Подвальний (Київ)
"Факел" (Липовець) - "Альянс" (Липова Долина) 3:4. Відео

Вниманию читателей FootBoom.com предлагается видео обзор "Факел" - "Альянс". Этот матч состоялся в суботу, 13 апреля 2019 года в рамках 16-го тура Чемпіонат України серед аматорів на стадионе Стадіон "Колос" (Липовець) и завершился победой гостей со счетом 3:4.

Культурную программу поединка на 7-й минуте открыл точным ударом Андрій Анцибор. А окончательный счет матча установил Олександр Лучик, на 88-й минуте забивший 4-й гол в ворота команды, которой руководит Петро Анісім. Видео голов "Факел" – "Альянс" болельщики смогут посмотреть в послематчевом видео обзоре.

Отдельно следует отметить дубли, которые оформили в этой встрече Андрій Анцибор и Віктор Новаківський.Также необходимо упомянуть, что одним из главных действующих лиц этого поединка стал главный арбитр Ігор Бондарчук, удаливший с поля двух игроков обеих команд.

Оцініть

Результати і таблиці
Чемпіонат України серед аматорів Кубок України серед аматорів Чемпіонат Київської області Чемпіонат Львівської області Чемпіонат Тернопільської області Чемпіонат Житомирської області Чемпіонат Рівненської області Чемпіонат Закарпатської області Чемпіонат Хмельницької області Чемпіонат Харківської області Чемпіонат Чернівецької області Чемпіонат Полтавської області Чемпіонат Івано-Франківської області Чемпіонат Вінницької області Чемпіонат Дніпропетровської області Чемпіонат Черкаської області Чемпіонат Чернігівської області Чемпіонат Сумської області Чемпіонат Києво-Святошинського району Чемпіонат Збаразького району Чемпіонат Запорізької області Чемпіонат Миколаївської області Чемпіонат Херсонської області Чемпіонат Донецької області Чемпіонат Кіровоградської області Кубок Тернопільської області Чемпіонат Волинської області Чемпіонат Києва Indoor Football League Чемпіонат України серед студентів Чемпіонат Луганської області Чемпіонат Одеської області