Чемпіонат України серед аматорів 2021/2022

Показати таблицю станом на
Група 1
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 7 5 1 1 12 − 5 +7 16
2 ОДЕК Оржів 7 4 2 1 19 − 6 +13 14
3 "Ураган" Черніїв 7 4 0 3 10 − 11 -1 12
4 "Юність" Верхня Білка 6 3 2 1 12 − 6 +6 11
5 "Фенікс" Підмонастир 6 3 1 2 11 − 8 +3 10
6 "Маяк" Сарни 6 2 1 3 8 − 7 +1 7
7 УСК "Довбуш" Чернівці 5 1 3 1 5 − 6 -1 6
8 "Нива" Теребовля 7 1 2 4 9 − 9 0 5
9 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 6 1 0 5 7 − 23 -16 3
10 "Локомотив" Київ 3 0 0 3 0 − 12 -12 0
07.08. 16:00 ОДЕК Оржів 0 : 0 УСК "Довбуш" Чернівці
08.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 : 0 "Юність" Верхня Білка
08.08. 17:00 "Ураган" Черніїв 1 : 4 "Фенікс" Підмонастир
08.08. 17:00 "Нива" Теребовля 0 : 0 "Маяк" Сарни
14.08. 18:00 УСК "Довбуш" Чернівці 1 : 0 "Нива" Теребовля
14.08. 18:00 "Маяк" Сарни 0 : 1 "Ураган" Черніїв
15.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 0 : 5 "Юність" Верхня Білка
15.08. 18:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 : 2 ОДЕК Оржів
21.08. 15:00 ОДЕК Оржів 9 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
22.08. 16:00 "Фенікс" Підмонастир 3 : 1 "Маяк" Сарни
22.08. 17:00 "Нива" Теребовля 0 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
22.08. 17:00 "Ураган" Черніїв 2 : 0 УСК "Довбуш" Чернівці
28.08. 17:30 УСК "Довбуш" Чернівці 2 : 2 "Фенікс" Підмонастир
29.08. 16:00 "Юність" Верхня Білка 2 : 2 ОДЕК Оржів
29.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 0 "Ураган" Черніїв
29.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 3 : 2 "Нива" Теребовля
05.09. 16:00 "Фенікс" Підмонастир 1 : 3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
05.09. 16:00 "Маяк" Сарни 4 : 0 "Локомотив" Київ
05.09. 17:00 "Ураган" Черніїв 3 : 2 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
05.09. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 "Юність" Верхня Білка
18.09. 15:00 ОДЕК Оржів 2 : 1 "Нива" Теребовля
19.09. 15:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 : 0 "Маяк" Сарни
19.09. 15:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 0 : 1 "Фенікс" Підмонастир
19.09. 15:00 "Юність" Верхня Білка 3 : 1 "Ураган" Черніїв
22.09. 14:00 "Локомотив" Київ 0 : 3 ОДЕК Оржів
25.09. 16:00 УСК "Довбуш" Чернівці 2 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
26.09. 16:00 "Ураган" Черніїв 2 : 1 ОДЕК Оржів
26.09. 16:00 "Фенікс" Підмонастир 0 : 1 "Юність" Верхня Білка
26.09. 16:00 "Маяк" Сарни 3 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
29.09. 16:00 "Нива" Теребовля 5 : 0 "Локомотив" Київ
24.10. 15:00 "Маяк" Сарни - : - УСК "Довбуш" Чернівці
27.10. 00:00 УСК "Довбуш" Чернівці - : - "Локомотив" Київ
Група 2
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Нива" Бузова 7 6 1 0 19 − 3 +16 19
2 "Олімпія" Савинці 8 6 0 2 18 − 7 +11 18
3 "Кудрівка" Кудрівка 7 5 2 0 16 − 3 +13 17
4 "Нафтовик" Охтирка 6 5 1 0 12 − 1 +11 16
5 "Атлет" Київ 6 3 0 3 10 − 9 +1 9
6 "Звягель" Новоград-Волинський 7 2 0 5 3 − 14 -11 6
7 UCSA Київ 5 1 0 4 6 − 13 -7 3
8 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ 6 1 0 5 3 − 13 -10 3
9 "Єдність" Київ 6 0 1 5 6 − 18 -12 1
10 "Біла Церква" 6 0 1 5 1 − 13 -12 1
07.08. 17:00 "Єдність" Київ 1 : 1 "Біла Церква"
08.08. 17:00 "Нива" Бузова 5 : 1 "Атлет" Київ
14.08. 18:00 "Атлет" Київ 0 : 1 "Олімпія" Савинці
14.08. 18:00 "Нафтовик" Охтирка 3 : 0 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ
15.08. 13:00 "Кудрівка" Кудрівка 6 : 0 "Єдність" Київ
15.08. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Нива" Бузова
21.08. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 7 "Олімпія" Савинці
21.08. 17:00 "Єдність" Київ 3 : 4 UCSA Київ
22.08. 17:00 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ 1 : 2 "Кудрівка" Кудрівка
22.08. 18:00 "Нива" Бузова 3 : 0 "Біла Церква"
28.08. 17:00 "Олімпія" Савинці 2 : 0 "Біла Церква"
28.08. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 1 "Нафтовик" Охтирка
28.08. 18:00 "Атлет" Київ 4 : 0 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ
29.08. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 4 : 1 UCSA Київ
29.08. 17:00 "Нива" Бузова 3 : 1 "Єдність" Київ
04.09. 16:00 "Атлет" Київ 1 : 2 "Кудрівка" Кудрівка
04.09. 17:00 "Біла Церква" 0 : 3 "Нафтовик" Охтирка
04.09. 17:00 "Єдність" Київ 0 : 1 "Олімпія" Савинці
05.09. 13:00 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
05.09. 17:00 "Олімпія" Савинці 0 : 2 "Нива" Бузова
11.09. 15:00 UCSA Київ 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
11.09. 17:00 "Олімпія" Савинці 3 : 0 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ
12.09. 17:00 "Нафтовик" Охтирка 0 : 0 "Кудрівка" Кудрівка
18.09. 16:00 "Олімпія" Савинці 3 : 1 UCSA Київ
18.09. 16:00 "Атлет" Київ 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
19.09. 16:00 "Кудрівка" Кудрівка 0 : 0 "Нива" Бузова
19.09. 16:00 "Нафтовик" Охтирка 3 : 1 "Єдність" Київ
19.09. 16:00 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ 2 : 0 "Біла Церква"
25.09. 15:00 "Біла Церква" 0 : 2 "Атлет" Київ
25.09. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Кудрівка" Кудрівка
25.09. 18:30 UCSA Київ 0 : 2 "Нафтовик" Охтирка
26.09. 16:00 "Нива" Бузова 4 : 1 "Олімпія" Савинці
Група 3
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Мотор" Запоріжжя 6 6 0 0 21 − 1 +20 18
2 "Металург-2" Запоріжжя 7 4 2 1 19 − 7 +12 14
3 "Олімп" Кам`янське 7 2 3 2 11 − 7 +4 9
4 "Хлібороб" Нижні Торгаї 5 2 2 1 7 − 6 +1 8
5 ВАСТ Миколаїв 6 1 3 2 7 − 13 -6 6
6 "Легіонер" Дніпро 6 1 2 3 7 − 15 -8 5
7 "Зірка" Кропивницький 6 0 4 2 5 − 12 -7 4
8 СК "Каховка" 5 1 1 3 6 − 17 -11 4
9 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 6 0 3 3 6 − 11 -5 3
07.08. 17:00 "Зірка" Кропивницький 0 : 0 "Олімп" Кам`янське
08.08. 18:00 ВАСТ Миколаїв 1 : 4 "Металург-2" Запоріжжя
14.08. 13:00 "Мотор" Запоріжжя 5 : 0 "Зірка" Кропивницький
14.08. 17:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 0 : 2 "Хлібороб" Нижні Торгаї
14.08. 17:00 "Олімп" Кам`янське 2 : 0 "Легіонер" Дніпро
14.08. 17:00 "Металург-2" Запоріжжя 5 : 2 СК "Каховка"
21.08. 16:00 "Металург-2" Запоріжжя 2 : 2 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
21.08. 17:00 "Хлібороб" Нижні Торгаї 2 : 2 "Олімп" Кам`янське
21.08. 17:30 СК "Каховка" 2 : 2 ВАСТ Миколаїв
22.08. 17:00 "Легіонер" Дніпро 1 : 3 "Мотор" Запоріжжя
28.08. 16:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 1 : 1 ВАСТ Миколаїв
28.08. 16:00 "Олімп" Кам`янське 0 : 2 "Металург-2" Запоріжжя
28.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Хлібороб" Нижні Торгаї
29.08. 17:00 "Легіонер" Дніпро 3 : 3 "Зірка" Кропивницький
04.09. 13:00 "Металург-2" Запоріжжя 0 : 2 "Мотор" Запоріжжя
04.09. 16:30 "Хлібороб" Нижні Торгаї 2 : 0 "Зірка" Кропивницький
04.09. 17:00 СК "Каховка" 2 : 1 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
11.09. 16:00 ВАСТ Миколаїв 1 : 0 "Олімп" Кам`янське
11.09. 16:00 "Зірка" Кропивницький 0 : 0 "Металург-2" Запоріжжя
12.09. 19:00 "Легіонер" Дніпро 2 : 0 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
18.09. 16:00 "Олімп" Кам`янське 5 : 0 СК "Каховка"
19.09. 16:00 "Мотор" Запоріжжя 4 : 0 ВАСТ Миколаїв
19.09. 16:00 "Легіонер" Дніпро 1 : 1 "Хлібороб" Нижні Торгаї
24.09. 15:00 ВАСТ Миколаїв 2 : 2 "Зірка" Кропивницький
25.09. 13:00 "Металург-2" Запоріжжя 6 : 0 "Легіонер" Дніпро
25.09. 16:00 СК "Каховка" 0 : 4 "Мотор" Запоріжжя
25.09. 16:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 2 : 2 "Олімп" Кам`янське
Група 1
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 4 3 0 1 5 − 2 +3 9
2 "Ураган" Черніїв 4 3 0 1 8 − 7 +1 9
3 ОДЕК Оржів 3 2 1 0 11 − 2 +9 7
4 "Маяк" Сарни 3 2 0 1 7 − 2 +5 6
5 "Нива" Теребовля 4 1 2 1 6 − 3 +3 5
6 УСК "Довбуш" Чернівці 3 1 2 0 5 − 4 +1 5
7 "Юність" Верхня Білка 2 1 1 0 5 − 3 +2 4
8 "Фенікс" Підмонастир 3 1 0 2 4 − 5 -1 3
9 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 3 1 0 2 3 − 8 -5 3
10 "Локомотив" Київ 1 0 0 1 0 − 3 -3 0
07.08. 16:00 ОДЕК Оржів 0 : 0 УСК "Довбуш" Чернівці
08.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 : 0 "Юність" Верхня Білка
08.08. 17:00 "Ураган" Черніїв 1 : 4 "Фенікс" Підмонастир
08.08. 17:00 "Нива" Теребовля 0 : 0 "Маяк" Сарни
14.08. 18:00 УСК "Довбуш" Чернівці 1 : 0 "Нива" Теребовля
14.08. 18:00 "Маяк" Сарни 0 : 1 "Ураган" Черніїв
15.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 0 : 5 "Юність" Верхня Білка
15.08. 18:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 : 2 ОДЕК Оржів
21.08. 15:00 ОДЕК Оржів 9 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
22.08. 16:00 "Фенікс" Підмонастир 3 : 1 "Маяк" Сарни
22.08. 17:00 "Нива" Теребовля 0 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
22.08. 17:00 "Ураган" Черніїв 2 : 0 УСК "Довбуш" Чернівці
28.08. 17:30 УСК "Довбуш" Чернівці 2 : 2 "Фенікс" Підмонастир
29.08. 16:00 "Юність" Верхня Білка 2 : 2 ОДЕК Оржів
29.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 0 "Ураган" Черніїв
29.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 3 : 2 "Нива" Теребовля
05.09. 16:00 "Фенікс" Підмонастир 1 : 3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
05.09. 16:00 "Маяк" Сарни 4 : 0 "Локомотив" Київ
05.09. 17:00 "Ураган" Черніїв 3 : 2 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
05.09. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 "Юність" Верхня Білка
18.09. 15:00 ОДЕК Оржів 2 : 1 "Нива" Теребовля
19.09. 15:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 : 0 "Маяк" Сарни
19.09. 15:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 0 : 1 "Фенікс" Підмонастир
19.09. 15:00 "Юність" Верхня Білка 3 : 1 "Ураган" Черніїв
22.09. 14:00 "Локомотив" Київ 0 : 3 ОДЕК Оржів
25.09. 16:00 УСК "Довбуш" Чернівці 2 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
26.09. 16:00 "Ураган" Черніїв 2 : 1 ОДЕК Оржів
26.09. 16:00 "Фенікс" Підмонастир 0 : 1 "Юність" Верхня Білка
26.09. 16:00 "Маяк" Сарни 3 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
29.09. 16:00 "Нива" Теребовля 5 : 0 "Локомотив" Київ
24.10. 15:00 "Маяк" Сарни - : - УСК "Довбуш" Чернівці
27.10. 00:00 УСК "Довбуш" Чернівці - : - "Локомотив" Київ
Група 2
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Нива" Бузова 4 4 0 0 15 − 3 +12 12
2 "Олімпія" Савинці 4 3 0 1 8 − 3 +5 9
3 "Кудрівка" Кудрівка 3 2 1 0 10 − 1 +9 7
4 "Нафтовик" Охтирка 3 2 1 0 6 − 1 +5 7
5 "Атлет" Київ 4 2 0 2 7 − 4 +3 6
6 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ 3 1 0 2 3 − 3 0 3
7 "Єдність" Київ 3 0 1 2 4 − 6 -2 1
8 UCSA Київ 2 0 0 2 0 − 3 -3 0
9 "Біла Церква" 2 0 0 2 0 − 5 -5 0
10 "Звягель" Новоград-Волинський 4 0 0 4 0 − 12 -12 0
07.08. 17:00 "Єдність" Київ 1 : 1 "Біла Церква"
08.08. 17:00 "Нива" Бузова 5 : 1 "Атлет" Київ
14.08. 18:00 "Атлет" Київ 0 : 1 "Олімпія" Савинці
14.08. 18:00 "Нафтовик" Охтирка 3 : 0 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ
15.08. 13:00 "Кудрівка" Кудрівка 6 : 0 "Єдність" Київ
15.08. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Нива" Бузова
21.08. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 7 "Олімпія" Савинці
21.08. 17:00 "Єдність" Київ 3 : 4 UCSA Київ
22.08. 17:00 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ 1 : 2 "Кудрівка" Кудрівка
22.08. 18:00 "Нива" Бузова 3 : 0 "Біла Церква"
28.08. 17:00 "Олімпія" Савинці 2 : 0 "Біла Церква"
28.08. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 1 "Нафтовик" Охтирка
28.08. 18:00 "Атлет" Київ 4 : 0 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ
29.08. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 4 : 1 UCSA Київ
29.08. 17:00 "Нива" Бузова 3 : 1 "Єдність" Київ
04.09. 16:00 "Атлет" Київ 1 : 2 "Кудрівка" Кудрівка
04.09. 17:00 "Біла Церква" 0 : 3 "Нафтовик" Охтирка
04.09. 17:00 "Єдність" Київ 0 : 1 "Олімпія" Савинці
05.09. 13:00 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
05.09. 17:00 "Олімпія" Савинці 0 : 2 "Нива" Бузова
11.09. 15:00 UCSA Київ 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
11.09. 17:00 "Олімпія" Савинці 3 : 0 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ
12.09. 17:00 "Нафтовик" Охтирка 0 : 0 "Кудрівка" Кудрівка
18.09. 16:00 "Олімпія" Савинці 3 : 1 UCSA Київ
18.09. 16:00 "Атлет" Київ 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
19.09. 16:00 "Кудрівка" Кудрівка 0 : 0 "Нива" Бузова
19.09. 16:00 "Нафтовик" Охтирка 3 : 1 "Єдність" Київ
19.09. 16:00 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ 2 : 0 "Біла Церква"
25.09. 15:00 "Біла Церква" 0 : 2 "Атлет" Київ
25.09. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Кудрівка" Кудрівка
25.09. 18:30 UCSA Київ 0 : 2 "Нафтовик" Охтирка
26.09. 16:00 "Нива" Бузова 4 : 1 "Олімпія" Савинці
Група 3
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Мотор" Запоріжжя 3 3 0 0 12 − 0 +12 9
2 "Металург-2" Запоріжжя 4 2 1 1 13 − 6 +7 7
3 "Олімп" Кам`янське 3 2 0 1 7 − 2 +5 6
4 "Легіонер" Дніпро 4 1 2 1 7 − 7 0 5
5 "Хлібороб" Нижні Торгаї 2 1 1 0 4 − 2 +2 4
6 ВАСТ Миколаїв 3 1 1 1 4 − 6 -2 4
7 СК "Каховка" 3 1 1 1 4 − 7 -3 4
8 "Зірка" Кропивницький 2 0 2 0 0 − 0 0 2
9 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 3 0 2 1 3 − 5 -2 2
07.08. 17:00 "Зірка" Кропивницький 0 : 0 "Олімп" Кам`янське
08.08. 18:00 ВАСТ Миколаїв 1 : 4 "Металург-2" Запоріжжя
14.08. 13:00 "Мотор" Запоріжжя 5 : 0 "Зірка" Кропивницький
14.08. 17:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 0 : 2 "Хлібороб" Нижні Торгаї
14.08. 17:00 "Олімп" Кам`янське 2 : 0 "Легіонер" Дніпро
14.08. 17:00 "Металург-2" Запоріжжя 5 : 2 СК "Каховка"
21.08. 16:00 "Металург-2" Запоріжжя 2 : 2 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
21.08. 17:00 "Хлібороб" Нижні Торгаї 2 : 2 "Олімп" Кам`янське
21.08. 17:30 СК "Каховка" 2 : 2 ВАСТ Миколаїв
22.08. 17:00 "Легіонер" Дніпро 1 : 3 "Мотор" Запоріжжя
28.08. 16:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 1 : 1 ВАСТ Миколаїв
28.08. 16:00 "Олімп" Кам`янське 0 : 2 "Металург-2" Запоріжжя
28.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Хлібороб" Нижні Торгаї
29.08. 17:00 "Легіонер" Дніпро 3 : 3 "Зірка" Кропивницький
04.09. 13:00 "Металург-2" Запоріжжя 0 : 2 "Мотор" Запоріжжя
04.09. 16:30 "Хлібороб" Нижні Торгаї 2 : 0 "Зірка" Кропивницький
04.09. 17:00 СК "Каховка" 2 : 1 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
11.09. 16:00 ВАСТ Миколаїв 1 : 0 "Олімп" Кам`янське
11.09. 16:00 "Зірка" Кропивницький 0 : 0 "Металург-2" Запоріжжя
12.09. 19:00 "Легіонер" Дніпро 2 : 0 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
18.09. 16:00 "Олімп" Кам`янське 5 : 0 СК "Каховка"
19.09. 16:00 "Мотор" Запоріжжя 4 : 0 ВАСТ Миколаїв
19.09. 16:00 "Легіонер" Дніпро 1 : 1 "Хлібороб" Нижні Торгаї
24.09. 15:00 ВАСТ Миколаїв 2 : 2 "Зірка" Кропивницький
25.09. 13:00 "Металург-2" Запоріжжя 6 : 0 "Легіонер" Дніпро
25.09. 16:00 СК "Каховка" 0 : 4 "Мотор" Запоріжжя
25.09. 16:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 2 : 2 "Олімп" Кам`янське
Група 1
# Команда І В Н П М РМ О
1 ОДЕК Оржів 4 2 1 1 8 − 4 +4 7
2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 3 2 1 0 7 − 3 +4 7
3 "Юність" Верхня Білка 4 2 1 1 7 − 3 +4 7
4 "Фенікс" Підмонастир 3 2 1 0 7 − 3 +4 7
5 "Ураган" Черніїв 3 1 0 2 2 − 4 -2 3
6 УСК "Довбуш" Чернівці 2 0 1 1 0 − 2 -2 1
7 "Маяк" Сарни 3 0 1 2 1 − 5 -4 1
8 "Нива" Теребовля 3 0 0 3 3 − 6 -3 0
9 "Локомотив" Київ 2 0 0 2 0 − 9 -9 0
10 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 3 0 0 3 4 − 15 -11 0
07.08. 16:00 ОДЕК Оржів 0 : 0 УСК "Довбуш" Чернівці
08.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 : 0 "Юність" Верхня Білка
08.08. 17:00 "Ураган" Черніїв 1 : 4 "Фенікс" Підмонастир
08.08. 17:00 "Нива" Теребовля 0 : 0 "Маяк" Сарни
14.08. 18:00 УСК "Довбуш" Чернівці 1 : 0 "Нива" Теребовля
14.08. 18:00 "Маяк" Сарни 0 : 1 "Ураган" Черніїв
15.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 0 : 5 "Юність" Верхня Білка
15.08. 18:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 : 2 ОДЕК Оржів
21.08. 15:00 ОДЕК Оржів 9 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
22.08. 16:00 "Фенікс" Підмонастир 3 : 1 "Маяк" Сарни
22.08. 17:00 "Нива" Теребовля 0 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
22.08. 17:00 "Ураган" Черніїв 2 : 0 УСК "Довбуш" Чернівці
28.08. 17:30 УСК "Довбуш" Чернівці 2 : 2 "Фенікс" Підмонастир
29.08. 16:00 "Юність" Верхня Білка 2 : 2 ОДЕК Оржів
29.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 0 "Ураган" Черніїв
29.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 3 : 2 "Нива" Теребовля
05.09. 16:00 "Фенікс" Підмонастир 1 : 3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
05.09. 16:00 "Маяк" Сарни 4 : 0 "Локомотив" Київ
05.09. 17:00 "Ураган" Черніїв 3 : 2 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
05.09. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 "Юність" Верхня Білка
18.09. 15:00 ОДЕК Оржів 2 : 1 "Нива" Теребовля
19.09. 15:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 : 0 "Маяк" Сарни
19.09. 15:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 0 : 1 "Фенікс" Підмонастир
19.09. 15:00 "Юність" Верхня Білка 3 : 1 "Ураган" Черніїв
22.09. 14:00 "Локомотив" Київ 0 : 3 ОДЕК Оржів
25.09. 16:00 УСК "Довбуш" Чернівці 2 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
26.09. 16:00 "Ураган" Черніїв 2 : 1 ОДЕК Оржів
26.09. 16:00 "Фенікс" Підмонастир 0 : 1 "Юність" Верхня Білка
26.09. 16:00 "Маяк" Сарни 3 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
29.09. 16:00 "Нива" Теребовля 5 : 0 "Локомотив" Київ
24.10. 15:00 "Маяк" Сарни - : - УСК "Довбуш" Чернівці
27.10. 00:00 УСК "Довбуш" Чернівці - : - "Локомотив" Київ
Група 2
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Кудрівка" Кудрівка 4 3 1 0 6 − 2 +4 10
2 "Олімпія" Савинці 4 3 0 1 10 − 4 +6 9
3 "Нафтовик" Охтирка 3 3 0 0 6 − 0 +6 9
4 "Нива" Бузова 3 2 1 0 4 − 0 +4 7
5 "Звягель" Новоград-Волинський 3 2 0 1 3 − 2 +1 6
6 "Атлет" Київ 2 1 0 1 3 − 5 -2 3
7 UCSA Київ 3 1 0 2 6 − 10 -4 3
8 "Біла Церква" 4 0 1 3 1 − 8 -7 1
9 "Єдність" Київ 3 0 0 3 2 − 12 -10 0
10 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ 3 0 0 3 0 − 10 -10 0
07.08. 17:00 "Єдність" Київ 1 : 1 "Біла Церква"
08.08. 17:00 "Нива" Бузова 5 : 1 "Атлет" Київ
14.08. 18:00 "Атлет" Київ 0 : 1 "Олімпія" Савинці
14.08. 18:00 "Нафтовик" Охтирка 3 : 0 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ
15.08. 13:00 "Кудрівка" Кудрівка 6 : 0 "Єдність" Київ
15.08. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Нива" Бузова
21.08. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 7 "Олімпія" Савинці
21.08. 17:00 "Єдність" Київ 3 : 4 UCSA Київ
22.08. 17:00 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ 1 : 2 "Кудрівка" Кудрівка
22.08. 18:00 "Нива" Бузова 3 : 0 "Біла Церква"
28.08. 17:00 "Олімпія" Савинці 2 : 0 "Біла Церква"
28.08. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 1 "Нафтовик" Охтирка
28.08. 18:00 "Атлет" Київ 4 : 0 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ
29.08. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 4 : 1 UCSA Київ
29.08. 17:00 "Нива" Бузова 3 : 1 "Єдність" Київ
04.09. 16:00 "Атлет" Київ 1 : 2 "Кудрівка" Кудрівка
04.09. 17:00 "Біла Церква" 0 : 3 "Нафтовик" Охтирка
04.09. 17:00 "Єдність" Київ 0 : 1 "Олімпія" Савинці
05.09. 13:00 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
05.09. 17:00 "Олімпія" Савинці 0 : 2 "Нива" Бузова
11.09. 15:00 UCSA Київ 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
11.09. 17:00 "Олімпія" Савинці 3 : 0 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ
12.09. 17:00 "Нафтовик" Охтирка 0 : 0 "Кудрівка" Кудрівка
18.09. 16:00 "Олімпія" Савинці 3 : 1 UCSA Київ
18.09. 16:00 "Атлет" Київ 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
19.09. 16:00 "Кудрівка" Кудрівка 0 : 0 "Нива" Бузова
19.09. 16:00 "Нафтовик" Охтирка 3 : 1 "Єдність" Київ
19.09. 16:00 Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ 2 : 0 "Біла Церква"
25.09. 15:00 "Біла Церква" 0 : 2 "Атлет" Київ
25.09. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Кудрівка" Кудрівка
25.09. 18:30 UCSA Київ 0 : 2 "Нафтовик" Охтирка
26.09. 16:00 "Нива" Бузова 4 : 1 "Олімпія" Савинці
Група 3
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Мотор" Запоріжжя 3 3 0 0 9 − 1 +8 9
2 "Металург-2" Запоріжжя 3 2 1 0 6 − 1 +5 7
3 "Хлібороб" Нижні Торгаї 3 1 1 1 3 − 4 -1 4
4 "Олімп" Кам`янське 4 0 3 1 4 − 5 -1 3
5 ВАСТ Миколаїв 3 0 2 1 3 − 7 -4 2
6 "Зірка" Кропивницький 4 0 2 2 5 − 12 -7 2
7 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 3 0 1 2 3 − 6 -3 1
8 СК "Каховка" 2 0 0 2 2 − 10 -8 0
9 "Легіонер" Дніпро 2 0 0 2 0 − 8 -8 0
07.08. 17:00 "Зірка" Кропивницький 0 : 0 "Олімп" Кам`янське
08.08. 18:00 ВАСТ Миколаїв 1 : 4 "Металург-2" Запоріжжя
14.08. 13:00 "Мотор" Запоріжжя 5 : 0 "Зірка" Кропивницький
14.08. 17:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 0 : 2 "Хлібороб" Нижні Торгаї
14.08. 17:00 "Олімп" Кам`янське 2 : 0 "Легіонер" Дніпро
14.08. 17:00 "Металург-2" Запоріжжя 5 : 2 СК "Каховка"
21.08. 16:00 "Металург-2" Запоріжжя 2 : 2 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
21.08. 17:00 "Хлібороб" Нижні Торгаї 2 : 2 "Олімп" Кам`янське
21.08. 17:30 СК "Каховка" 2 : 2 ВАСТ Миколаїв
22.08. 17:00 "Легіонер" Дніпро 1 : 3 "Мотор" Запоріжжя
28.08. 16:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 1 : 1 ВАСТ Миколаїв
28.08. 16:00 "Олімп" Кам`янське 0 : 2 "Металург-2" Запоріжжя
28.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Хлібороб" Нижні Торгаї
29.08. 17:00 "Легіонер" Дніпро 3 : 3 "Зірка" Кропивницький
04.09. 13:00 "Металург-2" Запоріжжя 0 : 2 "Мотор" Запоріжжя
04.09. 16:30 "Хлібороб" Нижні Торгаї 2 : 0 "Зірка" Кропивницький
04.09. 17:00 СК "Каховка" 2 : 1 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
11.09. 16:00 ВАСТ Миколаїв 1 : 0 "Олімп" Кам`янське
11.09. 16:00 "Зірка" Кропивницький 0 : 0 "Металург-2" Запоріжжя
12.09. 19:00 "Легіонер" Дніпро 2 : 0 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
18.09. 16:00 "Олімп" Кам`янське 5 : 0 СК "Каховка"
19.09. 16:00 "Мотор" Запоріжжя 4 : 0 ВАСТ Миколаїв
19.09. 16:00 "Легіонер" Дніпро 1 : 1 "Хлібороб" Нижні Торгаї
24.09. 15:00 ВАСТ Миколаїв 2 : 2 "Зірка" Кропивницький
25.09. 13:00 "Металург-2" Запоріжжя 6 : 0 "Легіонер" Дніпро
25.09. 16:00 СК "Каховка" 0 : 4 "Мотор" Запоріжжя
25.09. 16:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 2 : 2 "Олімп" Кам`янське
Стрічка новин
07 вересня
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения