Чемпіонат Тернопільської області 2019

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 20 13 5 2 38 − 15 +23 44
2 "Нива" Теребовля 20 11 5 4 34 − 20 +14 38
3 "Агронива" 20 9 4 7 37 − 24 +13 31
4 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 20 8 4 8 33 − 31 +2 28
5 ФСК "Кристал" Чортків 16 7 3 6 26 − 21 +5 24
6 "Бережани" 15 3 6 6 19 − 27 -8 15
7 "Копичинці" 15 3 2 10 12 − 31 -19 11
8 "Тернопіль-ДЮСШ" 16 2 1 13 16 − 46 -30 7
20.04. 15:00 "Нива" Теребовля 0 : 2 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
20.04. 15:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агронива" Огляд
20.04. 16:00 "Бережани" 1 : 0 "Копичинці" Огляд
23.04. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ" Огляд
05.05. 15:00 "Копичинці" 3 : 0 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
05.05. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 4 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
12.05. 16:00 "Бережани" 1 : 1 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
12.05. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 0 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
12.05. 16:00 "Агронива" 2 : 0 "Копичинці" Огляд
15.05. 16:00 "Нива" Теребовля 3 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ" Огляд
19.05. 12:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
19.05. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 4 : 0 "Копичинці" Огляд
19.05. 16:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 "Бережани" Огляд
19.05. 17:00 ФСК "Кристал" Чортків 0 : 0 "Агронива" Огляд
22.05. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків 2 : 0 "Бережани" Огляд
26.05. 16:00 "Бережани" 3 : 1 "Тернопіль-ДЮСШ"
26.05. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Нива" Теребовля
29.05. 18:00 "Агронива" 0 : 0 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
02.06. 16:00 "Бережани" 1 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
02.06. 16:00 "Нива" Теребовля 0 : 0 "Агронива"
05.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 0 : 1 ФСК "Кристал" Чортків
05.06. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 : 0 "Копичинці"
09.06. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 4 : 2 "Тернопіль-ДЮСШ"
09.06. 16:00 "Агронива" 3 : 1 "Бережани"
09.06. 16:00 "Копичинці" 2 : 2 "Нива" Теребовля
09.06. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків 0 : 1 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
12.06. 16:00 "Копичинці" 2 : 1 ФСК "Кристал" Чортків
13.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 1 : 3 "Агронива" Огляд
16.06. 16:00 "Агронива" 2 : 3 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
16.06. 16:00 "Копичинці" 0 : 0 "Бережани" Огляд
16.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 2 : 3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
16.06. 17:00 ФСК "Кристал" Чортків 1 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
23.06. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 2 : 0 "Копичинці" Огляд
23.06. 16:00 "Агронива" 4 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ" Огляд
23.06. 17:00 "Бережани" 2 : 2 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
23.06. 18:00 "Нива" Теребовля 0 : 0 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
30.06. 15:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 0 : 5 "Нива" Теребовля Огляд
30.06. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 6 : 1 "Бережани" Огляд
30.06. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків 2 : 2 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
30.06. 16:00 "Копичинці" 0 : 6 "Агронива" Огляд
31.07. 17:00 "Бережани" 1 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
31.07. 18:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
31.07. 18:00 "Агронива" 2 : 6 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
04.08. 16:00 "Копичинці" 4 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ" Огляд
14.08. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 1 : 1 "Бережани"
14.08. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
14.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 : 0 "Агронива"
14.08. 17:00 ФСК "Кристал" Чортків 2 : 1 "Копичинці"
18.08. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 3 : 2 "Бережани"
21.08. "Копичинці" 0 : 3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
21.08. 17:00 "Агронива" 1 : 2 "Нива" Теребовля
25.08. 17:00 ФСК "Кристал" Чортків 3 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ"
28.08. 17:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 1 : 7 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
28.08. 17:00 "Бережани" 1 : 3 "Агронива" Огляд
28.08. 17:00 "Нива" Теребовля 3 : 0 "Копичинці" Огляд
28.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 4 : 0 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
04.09. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
04.09. 17:00 "Нива" Теребовля 2 : 0 "Агронива"
11.09. 16:00 "Агронива" 1 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
11.09. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 0 : 1 "Нива" Теребовля Огляд
11.09. 16:00 "Бережани" 3 : 1 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
11.09. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 3 : 0 "Копичинці" Огляд
15.09. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агронива"
18.09. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 3 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
25.09. 16:00 "Агронива" 1 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
25.09. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
02.10. 16:00 "Нива" Теребовля 0 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
02.10. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 0 "Агронива"
06.10. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 1 : 3 ФСК "Кристал" Чортків
09.10. 16:00 "Нива" Теребовля 4 : 1 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
09.10. 16:00 "Агронива" 5 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 10 7 2 1 23 − 5 +18 23
2 "Нива" Теребовля 10 4 4 2 14 − 6 +8 16
3 "Агронива" 10 4 1 5 21 − 17 +4 13
4 "Бережани" 8 3 3 2 13 − 11 +2 12
5 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 10 4 0 6 15 − 15 0 12
6 ФСК "Кристал" Чортків 7 3 2 2 10 − 6 +4 11
7 "Копичинці" 7 3 2 2 11 − 12 -1 11
8 "Тернопіль-ДЮСШ" 9 2 1 6 13 − 23 -10 7
20.04. 15:00 "Нива" Теребовля 0 : 2 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
20.04. 15:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агронива" Огляд
20.04. 16:00 "Бережани" 1 : 0 "Копичинці" Огляд
23.04. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ" Огляд
05.05. 15:00 "Копичинці" 3 : 0 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
05.05. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 4 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
12.05. 16:00 "Бережани" 1 : 1 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
12.05. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 0 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
12.05. 16:00 "Агронива" 2 : 0 "Копичинці" Огляд
15.05. 16:00 "Нива" Теребовля 3 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ" Огляд
19.05. 12:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
19.05. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 4 : 0 "Копичинці" Огляд
19.05. 16:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 "Бережани" Огляд
19.05. 17:00 ФСК "Кристал" Чортків 0 : 0 "Агронива" Огляд
22.05. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків 2 : 0 "Бережани" Огляд
26.05. 16:00 "Бережани" 3 : 1 "Тернопіль-ДЮСШ"
26.05. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Нива" Теребовля
29.05. 18:00 "Агронива" 0 : 0 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
02.06. 16:00 "Бережани" 1 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
02.06. 16:00 "Нива" Теребовля 0 : 0 "Агронива"
05.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 0 : 1 ФСК "Кристал" Чортків
05.06. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 : 0 "Копичинці"
09.06. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 4 : 2 "Тернопіль-ДЮСШ"
09.06. 16:00 "Агронива" 3 : 1 "Бережани"
09.06. 16:00 "Копичинці" 2 : 2 "Нива" Теребовля
09.06. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків 0 : 1 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
12.06. 16:00 "Копичинці" 2 : 1 ФСК "Кристал" Чортків
13.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 1 : 3 "Агронива" Огляд
16.06. 16:00 "Агронива" 2 : 3 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
16.06. 16:00 "Копичинці" 0 : 0 "Бережани" Огляд
16.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 2 : 3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
16.06. 17:00 ФСК "Кристал" Чортків 1 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
23.06. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 2 : 0 "Копичинці" Огляд
23.06. 16:00 "Агронива" 4 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ" Огляд
23.06. 17:00 "Бережани" 2 : 2 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
23.06. 18:00 "Нива" Теребовля 0 : 0 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
30.06. 15:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 0 : 5 "Нива" Теребовля Огляд
30.06. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 6 : 1 "Бережани" Огляд
30.06. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків 2 : 2 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
30.06. 16:00 "Копичинці" 0 : 6 "Агронива" Огляд
31.07. 17:00 "Бережани" 1 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
31.07. 18:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
31.07. 18:00 "Агронива" 2 : 6 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
04.08. 16:00 "Копичинці" 4 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ" Огляд
14.08. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 1 : 1 "Бережани"
14.08. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
14.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 : 0 "Агронива"
14.08. 17:00 ФСК "Кристал" Чортків 2 : 1 "Копичинці"
18.08. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 3 : 2 "Бережани"
21.08. "Копичинці" 0 : 3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
21.08. 17:00 "Агронива" 1 : 2 "Нива" Теребовля
25.08. 17:00 ФСК "Кристал" Чортків 3 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ"
28.08. 17:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 1 : 7 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
28.08. 17:00 "Бережани" 1 : 3 "Агронива" Огляд
28.08. 17:00 "Нива" Теребовля 3 : 0 "Копичинці" Огляд
28.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 4 : 0 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
04.09. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
04.09. 17:00 "Нива" Теребовля 2 : 0 "Агронива"
11.09. 16:00 "Агронива" 1 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
11.09. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 0 : 1 "Нива" Теребовля Огляд
11.09. 16:00 "Бережани" 3 : 1 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
11.09. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 3 : 0 "Копичинці" Огляд
15.09. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агронива"
18.09. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 3 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
25.09. 16:00 "Агронива" 1 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
25.09. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
02.10. 16:00 "Нива" Теребовля 0 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
02.10. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 0 "Агронива"
06.10. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 1 : 3 ФСК "Кристал" Чортків
09.10. 16:00 "Нива" Теребовля 4 : 1 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
09.10. 16:00 "Агронива" 5 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Нива" Теребовля 10 7 1 2 20 − 14 +6 22
2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 10 6 3 1 15 − 10 +5 21
3 "Агронива" 10 5 3 2 16 − 7 +9 18
4 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 10 4 4 2 18 − 16 +2 16
5 ФСК "Кристал" Чортків 9 4 1 4 16 − 15 +1 13
6 "Бережани" 7 0 3 4 6 − 16 -10 3
7 "Копичинці" 8 0 0 8 1 − 19 -18 0
8 "Тернопіль-ДЮСШ" 7 0 0 7 3 − 23 -20 0
20.04. 15:00 "Нива" Теребовля 0 : 2 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
20.04. 15:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агронива" Огляд
20.04. 16:00 "Бережани" 1 : 0 "Копичинці" Огляд
23.04. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ" Огляд
05.05. 15:00 "Копичинці" 3 : 0 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
05.05. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 4 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
12.05. 16:00 "Бережани" 1 : 1 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
12.05. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 0 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
12.05. 16:00 "Агронива" 2 : 0 "Копичинці" Огляд
15.05. 16:00 "Нива" Теребовля 3 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ" Огляд
19.05. 12:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
19.05. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 4 : 0 "Копичинці" Огляд
19.05. 16:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 "Бережани" Огляд
19.05. 17:00 ФСК "Кристал" Чортків 0 : 0 "Агронива" Огляд
22.05. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків 2 : 0 "Бережани" Огляд
26.05. 16:00 "Бережани" 3 : 1 "Тернопіль-ДЮСШ"
26.05. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Нива" Теребовля
29.05. 18:00 "Агронива" 0 : 0 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
02.06. 16:00 "Бережани" 1 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
02.06. 16:00 "Нива" Теребовля 0 : 0 "Агронива"
05.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 0 : 1 ФСК "Кристал" Чортків
05.06. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 : 0 "Копичинці"
09.06. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 4 : 2 "Тернопіль-ДЮСШ"
09.06. 16:00 "Агронива" 3 : 1 "Бережани"
09.06. 16:00 "Копичинці" 2 : 2 "Нива" Теребовля
09.06. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків 0 : 1 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
12.06. 16:00 "Копичинці" 2 : 1 ФСК "Кристал" Чортків
13.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 1 : 3 "Агронива" Огляд
16.06. 16:00 "Агронива" 2 : 3 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
16.06. 16:00 "Копичинці" 0 : 0 "Бережани" Огляд
16.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 2 : 3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
16.06. 17:00 ФСК "Кристал" Чортків 1 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
23.06. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 2 : 0 "Копичинці" Огляд
23.06. 16:00 "Агронива" 4 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ" Огляд
23.06. 17:00 "Бережани" 2 : 2 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
23.06. 18:00 "Нива" Теребовля 0 : 0 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
30.06. 15:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 0 : 5 "Нива" Теребовля Огляд
30.06. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 6 : 1 "Бережани" Огляд
30.06. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків 2 : 2 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
30.06. 16:00 "Копичинці" 0 : 6 "Агронива" Огляд
31.07. 17:00 "Бережани" 1 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
31.07. 18:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
31.07. 18:00 "Агронива" 2 : 6 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
04.08. 16:00 "Копичинці" 4 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ" Огляд
14.08. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 1 : 1 "Бережани"
14.08. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
14.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 : 0 "Агронива"
14.08. 17:00 ФСК "Кристал" Чортків 2 : 1 "Копичинці"
18.08. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 3 : 2 "Бережани"
21.08. "Копичинці" 0 : 3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
21.08. 17:00 "Агронива" 1 : 2 "Нива" Теребовля
25.08. 17:00 ФСК "Кристал" Чортків 3 : 0 "Тернопіль-ДЮСШ"
28.08. 17:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 1 : 7 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд
28.08. 17:00 "Бережани" 1 : 3 "Агронива" Огляд
28.08. 17:00 "Нива" Теребовля 3 : 0 "Копичинці" Огляд
28.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 4 : 0 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
04.09. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
04.09. 17:00 "Нива" Теребовля 2 : 0 "Агронива"
11.09. 16:00 "Агронива" 1 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
11.09. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 0 : 1 "Нива" Теребовля Огляд
11.09. 16:00 "Бережани" 3 : 1 ФСК "Кристал" Чортків Огляд
11.09. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 3 : 0 "Копичинці" Огляд
15.09. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агронива"
18.09. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 3 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
25.09. 16:00 "Агронива" 1 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
25.09. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
02.10. 16:00 "Нива" Теребовля 0 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
02.10. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 0 "Агронива"
06.10. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" 1 : 3 ФСК "Кристал" Чортків
09.10. 16:00 "Нива" Теребовля 4 : 1 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
09.10. 16:00 "Агронива" 5 : 1 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ Огляд