Чемпіонат Тернопільської області 2019

Оберіть сезон:
# Команда І В Н П М РМ О
1 ФСК "Кристал" Чортків 1 1 0 0 2 − 0 +2 3
2 "Агронива" 1 1 0 0 2 − 1 +1 3
3 "Бережани" 1 1 0 0 1 − 0 +1 3
4 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 0 0 0 0 − 0 0 0
5 "Тернопіль-ДЮСШ" 0 0 0 0 0 − 0 0 0
6 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 0 0 1 1 − 2 -1 0
7 "Копичинці" 1 0 0 1 0 − 1 -1 0
8 "Нива" Теребовля 1 0 0 1 0 − 2 -2 0
20.04. 15:00 ФСК "Кристал" Чортків 2 : 0 "Нива" Теребовля
20.04. 15:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агронива"
20.04. 16:00 "Бережани" 1 : 0 "Копичинці"
23.04. "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Тернопіль-ДЮСШ"
05.05. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Нива" Теребовля
05.05. 16:00 "Копичинці" - : - "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
12.05. 16:00 "Бережани" - : - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
12.05. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - : - ФСК "Кристал" Чортків
12.05. 16:00 "Агронива" - : - "Копичинці"
15.05. 16:00 "Нива" Теребовля - : - "Тернопіль-ДЮСШ"
19.05. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" - : - "Копичинці"
19.05. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків - : - "Агронива"
19.05. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
19.05. 16:00 "Нива" Теребовля - : - "Бережани"
22.05. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків - : - "Бережани"
26.05. 16:00 "Бережани" - : - "Тернопіль-ДЮСШ"
26.05. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - : - "Нива" Теребовля
29.05. 16:00 "Агронива" - : - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
02.06. 16:00 "Бережани" - : - "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
02.06. 16:00 "Нива" Теребовля - : - "Агронива"
05.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" - : - ФСК "Кристал" Чортків
05.06. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Копичинці"
09.06. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - : - "Тернопіль-ДЮСШ"
09.06. 16:00 "Агронива" - : - "Бережани"
09.06. 16:00 "Копичинці" - : - "Нива" Теребовля
09.06. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків - : - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
12.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" - : - "Агронива"
12.06. 16:00 "Копичинці" - : - ФСК "Кристал" Чортків
# Команда І В Н П М РМ О
1 ФСК "Кристал" Чортків 1 1 0 0 2 − 0 +2 3
2 "Бережани" 1 1 0 0 1 − 0 +1 3
3 "Копичинці" 0 0 0 0 0 − 0 0 0
4 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 0 0 0 0 − 0 0 0
5 "Тернопіль-ДЮСШ" 0 0 0 0 0 − 0 0 0
6 "Агронива" 0 0 0 0 0 − 0 0 0
7 "Нива" Теребовля 0 0 0 0 0 − 0 0 0
8 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 0 0 1 1 − 2 -1 0
20.04. 15:00 ФСК "Кристал" Чортків 2 : 0 "Нива" Теребовля
20.04. 15:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агронива"
20.04. 16:00 "Бережани" 1 : 0 "Копичинці"
23.04. "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Тернопіль-ДЮСШ"
05.05. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Нива" Теребовля
05.05. 16:00 "Копичинці" - : - "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
12.05. 16:00 "Бережани" - : - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
12.05. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - : - ФСК "Кристал" Чортків
12.05. 16:00 "Агронива" - : - "Копичинці"
15.05. 16:00 "Нива" Теребовля - : - "Тернопіль-ДЮСШ"
19.05. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" - : - "Копичинці"
19.05. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків - : - "Агронива"
19.05. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
19.05. 16:00 "Нива" Теребовля - : - "Бережани"
22.05. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків - : - "Бережани"
26.05. 16:00 "Бережани" - : - "Тернопіль-ДЮСШ"
26.05. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - : - "Нива" Теребовля
29.05. 16:00 "Агронива" - : - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
02.06. 16:00 "Бережани" - : - "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
02.06. 16:00 "Нива" Теребовля - : - "Агронива"
05.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" - : - ФСК "Кристал" Чортків
05.06. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Копичинці"
09.06. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - : - "Тернопіль-ДЮСШ"
09.06. 16:00 "Агронива" - : - "Бережани"
09.06. 16:00 "Копичинці" - : - "Нива" Теребовля
09.06. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків - : - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
12.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" - : - "Агронива"
12.06. 16:00 "Копичинці" - : - ФСК "Кристал" Чортків
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Агронива" 1 1 0 0 2 − 1 +1 3
2 "Бережани" 0 0 0 0 0 − 0 0 0
3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 0 0 0 0 − 0 0 0
4 "Тернопіль-ДЮСШ" 0 0 0 0 0 − 0 0 0
5 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 0 0 0 0 0 − 0 0 0
6 ФСК "Кристал" Чортків 0 0 0 0 0 − 0 0 0
7 "Копичинці" 1 0 0 1 0 − 1 -1 0
8 "Нива" Теребовля 1 0 0 1 0 − 2 -2 0
20.04. 15:00 ФСК "Кристал" Чортків 2 : 0 "Нива" Теребовля
20.04. 15:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ 1 : 2 "Агронива"
20.04. 16:00 "Бережани" 1 : 0 "Копичинці"
23.04. "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Тернопіль-ДЮСШ"
05.05. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Нива" Теребовля
05.05. 16:00 "Копичинці" - : - "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
12.05. 16:00 "Бережани" - : - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
12.05. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - : - ФСК "Кристал" Чортків
12.05. 16:00 "Агронива" - : - "Копичинці"
15.05. 16:00 "Нива" Теребовля - : - "Тернопіль-ДЮСШ"
19.05. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" - : - "Копичинці"
19.05. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків - : - "Агронива"
19.05. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
19.05. 16:00 "Нива" Теребовля - : - "Бережани"
22.05. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків - : - "Бережани"
26.05. 16:00 "Бережани" - : - "Тернопіль-ДЮСШ"
26.05. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - : - "Нива" Теребовля
29.05. 16:00 "Агронива" - : - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
02.06. 16:00 "Бережани" - : - "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ
02.06. 16:00 "Нива" Теребовля - : - "Агронива"
05.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" - : - ФСК "Кристал" Чортків
05.06. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Копичинці"
09.06. 16:00 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - : - "Тернопіль-ДЮСШ"
09.06. 16:00 "Агронива" - : - "Бережани"
09.06. 16:00 "Копичинці" - : - "Нива" Теребовля
09.06. 16:00 ФСК "Кристал" Чортків - : - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
12.06. 16:00 "Тернопіль-ДЮСШ" - : - "Агронива"
12.06. 16:00 "Копичинці" - : - ФСК "Кристал" Чортків