Чемпіонат України серед студентів 2018/2019

Показати таблицю станом на
Конференция "Запад"
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль 6 4 2 0 28 − 6 +22 14
2 "Кременець-Академія" 6 4 1 1 10 − 3 +7 13
3 "Університет" Чернівці 6 3 0 3 16 − 14 +2 9
4 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський 5 2 1 2 6 − 11 -5 7
5 ВНТУ Вінниця 4 1 0 3 3 − 17 -14 3
6 ТНЕУ Тернопіль 5 0 0 5 4 − 16 -12 0
04.10. 14:00 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль 6 : 0 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський
04.10. 14:00 "Кременець-Академія" 1 : 0 ТНЕУ Тернопіль
10.10. 15:00 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський 2 : 0 ТНЕУ Тернопіль
10.10. 15:00 ВНТУ Вінниця 0 : 1 "Кременець-Академія"
16.10. 15:00 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський 2 : 1 "Кременець-Академія"
16.10. 15:00 ТНЕУ Тернопіль 2 : 4 "Університет" Чернівці
16.10. 15:00 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль 9 : 2 ВНТУ Вінниця
23.10. 13:00 "Університет" Чернівці 4 : 2 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський
30.10. 13:00 ТНЕУ Тернопіль 2 : 6 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль Огляд
30.10. 13:00 "Кременець-Академія" 3 : 0 "Університет" Чернівці Огляд
06.11. 14:00 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський 0 : 0 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль Огляд
06.11. 14:00 "Університет" Чернівці 7 : 0 ВНТУ Вінниця Огляд
07.11. 14:00 ТНЕУ Тернопіль 0 : 3 "Кременець-Академія" Огляд
13.11. "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль 6 : 1 "Університет" Чернівці Огляд
14.11. ТНЕУ Тернопіль - : - "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський
14.11. "Кременець-Академія" - : - ВНТУ Вінниця
21.11. 14:00 ВНТУ Вінниця 1 : 0 "Університет" Чернівці
21.11. 14:00 "Кременець-Академія" 1 : 1 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль
27.11. 14:00 "Університет" Чернівці - : - "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль
Конференция "Центр". Группа A
# Команда І В Н П М РМ О
1 СК "КНТЕУ-Меркурій" Київ 4 3 0 1 11 − 2 +9 9
2 "ЧНУіПМ" Миколаїв 2 2 0 0 3 − 0 +3 6
3 "СУМБУД-СНАУ" Суми 2 1 0 1 2 − 3 -1 3
4 "КПУ-Спартак" Запоріжжя 2 0 0 2 1 − 3 -2 0
5 "Юнга-Морська академія" Одеса 2 0 0 2 0 − 9 -9 0
Конференция "Центр". Группа B
# Команда І В Н П М РМ О
1 КУБГ Київ 5 3 2 0 16 − 3 +13 11
2 НУДФСУ Ірпінь 5 3 0 2 10 − 12 -2 9
3 "СумДУ" Суми 4 1 2 1 4 − 2 +2 5
4 КНУ Київ 3 0 2 1 1 − 3 -2 2
5 "Легпром-КНУТД" Київ 5 0 2 3 0 − 11 -11 2
Конференция "Запад"
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль 3 3 0 0 21 − 3 +18 9
2 "Кременець-Академія" 3 2 1 0 5 − 1 +4 7
3 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський 3 2 1 0 4 − 1 +3 7
4 "Університет" Чернівці 2 2 0 0 11 − 2 +9 6
5 ВНТУ Вінниця 2 1 0 1 1 − 1 0 3
6 ТНЕУ Тернопіль 3 0 0 3 4 − 13 -9 0
04.10. 14:00 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль 6 : 0 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський
04.10. 14:00 "Кременець-Академія" 1 : 0 ТНЕУ Тернопіль
10.10. 15:00 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський 2 : 0 ТНЕУ Тернопіль
10.10. 15:00 ВНТУ Вінниця 0 : 1 "Кременець-Академія"
16.10. 15:00 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський 2 : 1 "Кременець-Академія"
16.10. 15:00 ТНЕУ Тернопіль 2 : 4 "Університет" Чернівці
16.10. 15:00 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль 9 : 2 ВНТУ Вінниця
23.10. 13:00 "Університет" Чернівці 4 : 2 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський
30.10. 13:00 ТНЕУ Тернопіль 2 : 6 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль Огляд
30.10. 13:00 "Кременець-Академія" 3 : 0 "Університет" Чернівці Огляд
06.11. 14:00 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський 0 : 0 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль Огляд
06.11. 14:00 "Університет" Чернівці 7 : 0 ВНТУ Вінниця Огляд
07.11. 14:00 ТНЕУ Тернопіль 0 : 3 "Кременець-Академія" Огляд
13.11. "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль 6 : 1 "Університет" Чернівці Огляд
14.11. ТНЕУ Тернопіль - : - "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський
14.11. "Кременець-Академія" - : - ВНТУ Вінниця
21.11. 14:00 ВНТУ Вінниця 1 : 0 "Університет" Чернівці
21.11. 14:00 "Кременець-Академія" 1 : 1 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль
27.11. 14:00 "Університет" Чернівці - : - "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль
Конференция "Центр". Группа A
# Команда І В Н П М РМ О
1 СК "КНТЕУ-Меркурій" Київ 1 1 0 0 5 − 0 +5 3
2 "ЧНУіПМ" Миколаїв 1 1 0 0 2 − 0 +2 3
3 "КПУ-Спартак" Запоріжжя 2 0 0 2 1 − 3 -2 0
4 "СУМБУД-СНАУ" Суми 1 0 0 1 0 − 2 -2 0
5 "Юнга-Морська академія" Одеса 1 0 0 1 0 − 4 -4 0
Конференция "Центр". Группа B
# Команда І В Н П М РМ О
1 КУБГ Київ 3 2 1 0 10 − 0 +10 7
2 НУДФСУ Ірпінь 2 1 0 1 3 − 5 -2 3
3 "СумДУ" Суми 2 0 2 0 1 − 1 0 2
4 КНУ Київ 2 0 1 1 1 − 3 -2 1
5 "Легпром-КНУТД" Київ 2 0 0 2 0 − 7 -7 0
Конференция "Запад"
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Кременець-Академія" 3 2 0 1 5 − 2 +3 6
2 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль 3 1 2 0 7 − 3 +4 5
3 "Університет" Чернівці 4 1 0 3 5 − 12 -7 3
4 ТНЕУ Тернопіль 2 0 0 2 0 − 3 -3 0
5 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський 2 0 0 2 2 − 10 -8 0
6 ВНТУ Вінниця 2 0 0 2 2 − 16 -14 0
04.10. 14:00 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль 6 : 0 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський
04.10. 14:00 "Кременець-Академія" 1 : 0 ТНЕУ Тернопіль
10.10. 15:00 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський 2 : 0 ТНЕУ Тернопіль
10.10. 15:00 ВНТУ Вінниця 0 : 1 "Кременець-Академія"
16.10. 15:00 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський 2 : 1 "Кременець-Академія"
16.10. 15:00 ТНЕУ Тернопіль 2 : 4 "Університет" Чернівці
16.10. 15:00 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль 9 : 2 ВНТУ Вінниця
23.10. 13:00 "Університет" Чернівці 4 : 2 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський
30.10. 13:00 ТНЕУ Тернопіль 2 : 6 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль Огляд
30.10. 13:00 "Кременець-Академія" 3 : 0 "Університет" Чернівці Огляд
06.11. 14:00 "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський 0 : 0 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль Огляд
06.11. 14:00 "Університет" Чернівці 7 : 0 ВНТУ Вінниця Огляд
07.11. 14:00 ТНЕУ Тернопіль 0 : 3 "Кременець-Академія" Огляд
13.11. "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль 6 : 1 "Університет" Чернівці Огляд
14.11. ТНЕУ Тернопіль - : - "Фортеця-К-ПНУ" Кам'янець-Подільський
14.11. "Кременець-Академія" - : - ВНТУ Вінниця
21.11. 14:00 ВНТУ Вінниця 1 : 0 "Університет" Чернівці
21.11. 14:00 "Кременець-Академія" 1 : 1 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль
27.11. 14:00 "Університет" Чернівці - : - "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль
Конференция "Центр". Группа A
# Команда І В Н П М РМ О
1 СК "КНТЕУ-Меркурій" Київ 3 2 0 1 6 − 2 +4 6
2 "СУМБУД-СНАУ" Суми 1 1 0 0 2 − 1 +1 3
3 "ЧНУіПМ" Миколаїв 1 1 0 0 1 − 0 +1 3
4 "КПУ-Спартак" Запоріжжя 0 0 0 0 0 − 0 0 0
5 "Юнга-Морська академія" Одеса 1 0 0 1 0 − 5 -5 0
Конференция "Центр". Группа B
# Команда І В Н П М РМ О
1 НУДФСУ Ірпінь 3 2 0 1 7 − 7 0 6
2 КУБГ Київ 2 1 1 0 6 − 3 +3 4
3 "СумДУ" Суми 2 1 0 1 3 − 1 +2 3
4 "Легпром-КНУТД" Київ 3 0 2 1 0 − 4 -4 2
5 КНУ Київ 1 0 1 0 0 − 0 0 1