Чемпіонат Житомирської області 2017

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Полісся" Городниця 16 12 2 2 34 − 11 +23 38
2 "Полісся" Ставки 16 10 4 2 38 − 12 +26 34
3 СК "Коростень" 16 8 3 5 26 − 17 +9 27
4 "Мал" Коростень 16 8 3 5 21 − 22 -1 27
5 "Звягель" Новоград-Волинський 16 5 3 8 26 − 24 +2 18
6 "Авангард" Новоград-Волинський 16 5 2 9 16 − 31 -15 17
7 "Будівельник" Гранітне 16 4 4 8 23 − 34 -11 16
8 "Фортуна" Андрушівка 16 4 2 10 20 − 35 -15 14
9 "Бердичів" 16 3 3 10 15 − 33 -18 12
06.05. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 1 : 4 СК "Коростень"
06.05. 17:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Авангард" Новоград-Волинський
06.05. 17:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 3 "Полісся" Городниця
06.05. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 0 : 3 "Полісся" Ставки
13.05. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 0 : 1 "Будівельник" Гранітне
27.05. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 2 : 1 "Авангард" Новоград-Волинський
27.05. 17:00 СК "Коростень" 3 : 2 "Будівельник" Гранітне
27.05. 17:00 "Полісся" Ставки 0 : 1 "Мал" Коростень
27.05. 17:00 "Бердичів" 1 : 4 "Полісся" Городниця
03.06. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 1 : 1 СК "Коростень"
03.06. 17:00 "Полісся" Ставки 1 : 0 "Звягель" Новоград-Волинський
03.06. 17:00 "Бердичів" 3 : 2 "Фортуна" Андрушівка
03.06. 17:00 "Мал" Коростень 0 : 0 "Будівельник" Гранітне
10.06. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 0 : 0 "Бердичів"
17.06. 17:00 "Мал" Коростень 3 : 0 "Фортуна" Андрушівка
17.06. 17:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 0 "Авангард" Новоград-Волинський
24.06. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Авангард" Новоград-Волинський
24.06. 17:00 СК "Коростень" 1 : 2 "Фортуна" Андрушівка
24.06. 17:00 "Бердичів" 1 : 1 "Будівельник" Гранітне
24.06. 17:00 "Полісся" Городниця 6 : 0 "Мал" Коростень
01.07. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 0 : 3 "Полісся" Городниця
01.07. 17:00 "Мал" Коростень 3 : 1 "Бердичів"
01.07. 17:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 5 "Полісся" Ставки
01.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 0 : 3 "Звягель" Новоград-Волинський
08.07. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Мал" Коростень
08.07. 17:00 СК "Коростень" 3 : 1 "Полісся" Городниця
08.07. 17:00 "Полісся" Ставки 3 : 0 "Бердичів"
15.07. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 1 : 4 "Полісся" Ставки
15.07. 17:00 СК "Коростень" 2 : 0 "Бердичів"
15.07. 17:00 "Полісся" Городниця 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
22.07. 17:00 "Полісся" Городниця 0 : 1 "Полісся" Ставки
22.07. 17:00 "Будівельник" Гранітне 3 : 3 "Звягель" Новоград-Волинський
23.07. 17:00 "Мал" Коростень 0 : 2 СК "Коростень"
29.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 1 "Полісся" Городниця
29.07. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 1 : 1 "Бердичів"
29.07. 17:00 СК "Коростень" 2 : 0 "Полісся" Ставки
26.08. 17:00 СК "Коростень" 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
26.08. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 2 : 0 "Мал" Коростень
26.08. 17:00 "Полісся" Городниця 1 : 0 "Будівельник" Гранітне
26.08. 17:00 "Полісся" Ставки 2 : 1 "Фортуна" Андрушівка
02.09. 17:00 "Будівельник" Гранітне 5 : 2 "Фортуна" Андрушівка
02.09. 17:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
02.09. 17:00 "Полісся" Городниця 1 : 0 СК "Коростень"
02.09. 17:00 "Бердичів" 0 : 2 "Полісся" Ставки
09.09. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 3 : 3 "Мал" Коростень
09.09. 17:00 "Полісся" Ставки 7 : 0 "Авангард" Новоград-Волинський
09.09. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Полісся" Городниця
16.09. 16:00 "Полісся" Городниця 3 : 1 "Бердичів"
16.09. 16:00 "Авангард" Новоград-Волинський 1 : 0 "Фортуна" Андрушівка
16.09. 16:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 1 СК "Коростень"
23.09. 16:00 СК "Коростень" 1 : 0 "Авангард" Новоград-Волинський
23.09. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 3 : 3 "Полісся" Ставки
23.09. 16:00 "Фортуна" Андрушівка 2 : 1 "Бердичів"
23.09. 16:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 3 "Мал" Коростень
30.09. 15:00 "Бердичів" 2 : 3 "Авангард" Новоград-Волинський
30.09. 15:00 "Полісся" Ставки 0 : 0 "Полісся" Городниця
30.09. 15:00 "Звягель" Новоград-Волинський 4 : 0 "Будівельник" Гранітне
30.09. 15:00 СК "Коростень" 0 : 1 "Мал" Коростень
07.10. 16:00 "Авангард" Новоград-Волинський 3 : 1 "Будівельник" Гранітне
07.10. 16:00 "Полісся" Городниця 2 : 1 "Фортуна" Андрушівка
07.10. 16:00 "Бердичів" 1 : 0 "Звягель" Новоград-Волинський
07.10. 16:00 "Полісся" Ставки 2 : 2 СК "Коростень"
14.10. 15:00 "Мал" Коростень 0 : 3 "Полісся" Городниця
14.10. 15:00 "Бердичів" 1 : 2 СК "Коростень"
14.10. 16:00 "Мал" Коростень 1 : 1 "Полісся" Ставки
21.10. 15:00 "Авангард" Новоград-Волинський 0 : 5 "Звягель" Новоград-Волинський
21.10. 15:00 "Фортуна" Андрушівка 3 : 2 СК "Коростень"
21.10. 15:00 "Будівельник" Гранітне 5 : 1 "Бердичів"
28.10. 15:00 "Полісся" Городниця 2 : 1 "Авангард" Новоград-Волинський
28.10. 15:00 "Бердичів" 1 : 0 "Мал" Коростень
28.10. 15:00 "Полісся" Ставки 4 : 0 "Будівельник" Гранітне
28.10. 15:00 "Звягель" Новоград-Волинський 3 : 1 "Фортуна" Андрушівка
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Полісся" Городниця 8 7 0 1 17 − 5 +12 21
2 "Полісся" Ставки 8 5 2 1 19 − 4 +15 17
3 СК "Коростень" 8 5 0 3 12 − 7 +5 15
4 "Мал" Коростень 8 4 2 2 11 − 9 +2 14
5 "Будівельник" Гранітне 8 3 2 3 18 − 18 0 11
6 "Фортуна" Андрушівка 8 3 2 3 11 − 15 -4 11
7 "Авангард" Новоград-Волинський 8 3 2 3 8 − 14 -6 11
8 "Бердичів" 8 3 1 4 10 − 14 -4 10
9 "Звягель" Новоград-Волинський 8 2 2 4 12 − 15 -3 8
06.05. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 1 : 4 СК "Коростень"
06.05. 17:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Авангард" Новоград-Волинський
06.05. 17:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 3 "Полісся" Городниця
06.05. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 0 : 3 "Полісся" Ставки
13.05. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 0 : 1 "Будівельник" Гранітне
27.05. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 2 : 1 "Авангард" Новоград-Волинський
27.05. 17:00 СК "Коростень" 3 : 2 "Будівельник" Гранітне
27.05. 17:00 "Полісся" Ставки 0 : 1 "Мал" Коростень
27.05. 17:00 "Бердичів" 1 : 4 "Полісся" Городниця
03.06. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 1 : 1 СК "Коростень"
03.06. 17:00 "Полісся" Ставки 1 : 0 "Звягель" Новоград-Волинський
03.06. 17:00 "Бердичів" 3 : 2 "Фортуна" Андрушівка
03.06. 17:00 "Мал" Коростень 0 : 0 "Будівельник" Гранітне
10.06. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 0 : 0 "Бердичів"
17.06. 17:00 "Мал" Коростень 3 : 0 "Фортуна" Андрушівка
17.06. 17:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 0 "Авангард" Новоград-Волинський
24.06. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Авангард" Новоград-Волинський
24.06. 17:00 СК "Коростень" 1 : 2 "Фортуна" Андрушівка
24.06. 17:00 "Бердичів" 1 : 1 "Будівельник" Гранітне
24.06. 17:00 "Полісся" Городниця 6 : 0 "Мал" Коростень
01.07. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 0 : 3 "Полісся" Городниця
01.07. 17:00 "Мал" Коростень 3 : 1 "Бердичів"
01.07. 17:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 5 "Полісся" Ставки
01.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 0 : 3 "Звягель" Новоград-Волинський
08.07. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Мал" Коростень
08.07. 17:00 СК "Коростень" 3 : 1 "Полісся" Городниця
08.07. 17:00 "Полісся" Ставки 3 : 0 "Бердичів"
15.07. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 1 : 4 "Полісся" Ставки
15.07. 17:00 СК "Коростень" 2 : 0 "Бердичів"
15.07. 17:00 "Полісся" Городниця 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
22.07. 17:00 "Полісся" Городниця 0 : 1 "Полісся" Ставки
22.07. 17:00 "Будівельник" Гранітне 3 : 3 "Звягель" Новоград-Волинський
23.07. 17:00 "Мал" Коростень 0 : 2 СК "Коростень"
29.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 1 "Полісся" Городниця
29.07. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 1 : 1 "Бердичів"
29.07. 17:00 СК "Коростень" 2 : 0 "Полісся" Ставки
26.08. 17:00 СК "Коростень" 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
26.08. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 2 : 0 "Мал" Коростень
26.08. 17:00 "Полісся" Городниця 1 : 0 "Будівельник" Гранітне
26.08. 17:00 "Полісся" Ставки 2 : 1 "Фортуна" Андрушівка
02.09. 17:00 "Будівельник" Гранітне 5 : 2 "Фортуна" Андрушівка
02.09. 17:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
02.09. 17:00 "Полісся" Городниця 1 : 0 СК "Коростень"
02.09. 17:00 "Бердичів" 0 : 2 "Полісся" Ставки
09.09. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 3 : 3 "Мал" Коростень
09.09. 17:00 "Полісся" Ставки 7 : 0 "Авангард" Новоград-Волинський
09.09. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Полісся" Городниця
16.09. 16:00 "Полісся" Городниця 3 : 1 "Бердичів"
16.09. 16:00 "Авангард" Новоград-Волинський 1 : 0 "Фортуна" Андрушівка
16.09. 16:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 1 СК "Коростень"
23.09. 16:00 СК "Коростень" 1 : 0 "Авангард" Новоград-Волинський
23.09. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 3 : 3 "Полісся" Ставки
23.09. 16:00 "Фортуна" Андрушівка 2 : 1 "Бердичів"
23.09. 16:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 3 "Мал" Коростень
30.09. 15:00 "Бердичів" 2 : 3 "Авангард" Новоград-Волинський
30.09. 15:00 "Полісся" Ставки 0 : 0 "Полісся" Городниця
30.09. 15:00 "Звягель" Новоград-Волинський 4 : 0 "Будівельник" Гранітне
30.09. 15:00 СК "Коростень" 0 : 1 "Мал" Коростень
07.10. 16:00 "Авангард" Новоград-Волинський 3 : 1 "Будівельник" Гранітне
07.10. 16:00 "Полісся" Городниця 2 : 1 "Фортуна" Андрушівка
07.10. 16:00 "Бердичів" 1 : 0 "Звягель" Новоград-Волинський
07.10. 16:00 "Полісся" Ставки 2 : 2 СК "Коростень"
14.10. 15:00 "Мал" Коростень 0 : 3 "Полісся" Городниця
14.10. 15:00 "Бердичів" 1 : 2 СК "Коростень"
14.10. 16:00 "Мал" Коростень 1 : 1 "Полісся" Ставки
21.10. 15:00 "Авангард" Новоград-Волинський 0 : 5 "Звягель" Новоград-Волинський
21.10. 15:00 "Фортуна" Андрушівка 3 : 2 СК "Коростень"
21.10. 15:00 "Будівельник" Гранітне 5 : 1 "Бердичів"
28.10. 15:00 "Полісся" Городниця 2 : 1 "Авангард" Новоград-Волинський
28.10. 15:00 "Бердичів" 1 : 0 "Мал" Коростень
28.10. 15:00 "Полісся" Ставки 4 : 0 "Будівельник" Гранітне
28.10. 15:00 "Звягель" Новоград-Волинський 3 : 1 "Фортуна" Андрушівка
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Полісся" Ставки 8 5 2 1 19 − 8 +11 17
2 "Полісся" Городниця 8 5 2 1 17 − 6 +11 17
3 "Мал" Коростень 8 4 1 3 10 − 13 -3 13
4 СК "Коростень" 8 3 3 2 14 − 10 +4 12
5 "Звягель" Новоград-Волинський 8 3 1 4 14 − 9 +5 10
6 "Авангард" Новоград-Волинський 8 2 0 6 8 − 17 -9 6
7 "Будівельник" Гранітне 8 1 2 5 5 − 16 -11 5
8 "Фортуна" Андрушівка 8 1 0 7 9 − 20 -11 3
9 "Бердичів" 8 0 2 6 5 − 19 -14 2
06.05. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 1 : 4 СК "Коростень"
06.05. 17:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Авангард" Новоград-Волинський
06.05. 17:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 3 "Полісся" Городниця
06.05. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 0 : 3 "Полісся" Ставки
13.05. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 0 : 1 "Будівельник" Гранітне
27.05. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 2 : 1 "Авангард" Новоград-Волинський
27.05. 17:00 СК "Коростень" 3 : 2 "Будівельник" Гранітне
27.05. 17:00 "Полісся" Ставки 0 : 1 "Мал" Коростень
27.05. 17:00 "Бердичів" 1 : 4 "Полісся" Городниця
03.06. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 1 : 1 СК "Коростень"
03.06. 17:00 "Полісся" Ставки 1 : 0 "Звягель" Новоград-Волинський
03.06. 17:00 "Бердичів" 3 : 2 "Фортуна" Андрушівка
03.06. 17:00 "Мал" Коростень 0 : 0 "Будівельник" Гранітне
10.06. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 0 : 0 "Бердичів"
17.06. 17:00 "Мал" Коростень 3 : 0 "Фортуна" Андрушівка
17.06. 17:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 0 "Авангард" Новоград-Волинський
24.06. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Авангард" Новоград-Волинський
24.06. 17:00 СК "Коростень" 1 : 2 "Фортуна" Андрушівка
24.06. 17:00 "Бердичів" 1 : 1 "Будівельник" Гранітне
24.06. 17:00 "Полісся" Городниця 6 : 0 "Мал" Коростень
01.07. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 0 : 3 "Полісся" Городниця
01.07. 17:00 "Мал" Коростень 3 : 1 "Бердичів"
01.07. 17:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 5 "Полісся" Ставки
01.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 0 : 3 "Звягель" Новоград-Волинський
08.07. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Мал" Коростень
08.07. 17:00 СК "Коростень" 3 : 1 "Полісся" Городниця
08.07. 17:00 "Полісся" Ставки 3 : 0 "Бердичів"
15.07. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 1 : 4 "Полісся" Ставки
15.07. 17:00 СК "Коростень" 2 : 0 "Бердичів"
15.07. 17:00 "Полісся" Городниця 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
22.07. 17:00 "Полісся" Городниця 0 : 1 "Полісся" Ставки
22.07. 17:00 "Будівельник" Гранітне 3 : 3 "Звягель" Новоград-Волинський
23.07. 17:00 "Мал" Коростень 0 : 2 СК "Коростень"
29.07. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 1 : 1 "Полісся" Городниця
29.07. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 1 : 1 "Бердичів"
29.07. 17:00 СК "Коростень" 2 : 0 "Полісся" Ставки
26.08. 17:00 СК "Коростень" 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
26.08. 17:00 "Авангард" Новоград-Волинський 2 : 0 "Мал" Коростень
26.08. 17:00 "Полісся" Городниця 1 : 0 "Будівельник" Гранітне
26.08. 17:00 "Полісся" Ставки 2 : 1 "Фортуна" Андрушівка
02.09. 17:00 "Будівельник" Гранітне 5 : 2 "Фортуна" Андрушівка
02.09. 17:00 "Мал" Коростень 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський
02.09. 17:00 "Полісся" Городниця 1 : 0 СК "Коростень"
02.09. 17:00 "Бердичів" 0 : 2 "Полісся" Ставки
09.09. 17:00 "Фортуна" Андрушівка 3 : 3 "Мал" Коростень
09.09. 17:00 "Полісся" Ставки 7 : 0 "Авангард" Новоград-Волинський
09.09. 17:00 "Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Полісся" Городниця
16.09. 16:00 "Полісся" Городниця 3 : 1 "Бердичів"
16.09. 16:00 "Авангард" Новоград-Волинський 1 : 0 "Фортуна" Андрушівка
16.09. 16:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 1 СК "Коростень"
23.09. 16:00 СК "Коростень" 1 : 0 "Авангард" Новоград-Волинський
23.09. 16:00 "Звягель" Новоград-Волинський 3 : 3 "Полісся" Ставки
23.09. 16:00 "Фортуна" Андрушівка 2 : 1 "Бердичів"
23.09. 16:00 "Будівельник" Гранітне 1 : 3 "Мал" Коростень
30.09. 15:00 "Бердичів" 2 : 3 "Авангард" Новоград-Волинський
30.09. 15:00 "Полісся" Ставки 0 : 0 "Полісся" Городниця
30.09. 15:00 "Звягель" Новоград-Волинський 4 : 0 "Будівельник" Гранітне
30.09. 15:00 СК "Коростень" 0 : 1 "Мал" Коростень
07.10. 16:00 "Авангард" Новоград-Волинський 3 : 1 "Будівельник" Гранітне
07.10. 16:00 "Полісся" Городниця 2 : 1 "Фортуна" Андрушівка
07.10. 16:00 "Бердичів" 1 : 0 "Звягель" Новоград-Волинський
07.10. 16:00 "Полісся" Ставки 2 : 2 СК "Коростень"
14.10. 15:00 "Мал" Коростень 0 : 3 "Полісся" Городниця
14.10. 15:00 "Бердичів" 1 : 2 СК "Коростень"
14.10. 16:00 "Мал" Коростень 1 : 1 "Полісся" Ставки
21.10. 15:00 "Авангард" Новоград-Волинський 0 : 5 "Звягель" Новоград-Волинський
21.10. 15:00 "Фортуна" Андрушівка 3 : 2 СК "Коростень"
21.10. 15:00 "Будівельник" Гранітне 5 : 1 "Бердичів"
28.10. 15:00 "Полісся" Городниця 2 : 1 "Авангард" Новоград-Волинський
28.10. 15:00 "Бердичів" 1 : 0 "Мал" Коростень
28.10. 15:00 "Полісся" Ставки 4 : 0 "Будівельник" Гранітне
28.10. 15:00 "Звягель" Новоград-Волинський 3 : 1 "Фортуна" Андрушівка