Чемпіонат Волинської області 2018/2019

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Вотранс" Луцьк 26 25 1 0 101 − 19 +82 76
2 "Луцьксантехмонтаж №536" 26 23 2 1 117 − 26 +91 71
3 НФК "Боратин" Боратин 26 18 2 6 84 − 32 +52 56
4 "Ковель-Волинь" 26 16 5 5 75 − 40 +35 53
5 "Шахтар" Нововолинськ 26 16 2 8 78 − 44 +34 50
6 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 26 11 0 15 64 − 70 -6 33
7 "Надія" Хорів 26 10 1 15 60 − 81 -21 31
8 "Рожище" 26 9 3 14 54 − 58 -4 30
9 "Торпедо" Копачівка 26 8 6 12 40 − 52 -12 30
10 "Агропродукт" Горохів 26 8 4 14 53 − 89 -36 28
11 НФК "Колос" Іваничі 26 8 1 17 50 − 64 -14 25
12 "Фенікс" Луцьк 26 7 2 17 50 − 102 -52 23
13 "Колос" Ківерці 26 4 2 20 26 − 102 -76 14
14 "Стир" Старий Чорторийськ 26 3 1 22 38 − 111 -73 9
01.09. 17:00 "Фенікс" Луцьк 2 : 7 НФК "Боратин" Боратин
01.09. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 3 : 0 "Торпедо" Копачівка
01.09. 17:00 "Колос" Ківерці 1 : 0 "Рожище"
02.09. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 7 "Луцьксантехмонтаж №536"
02.09. 17:00 "Вотранс" Луцьк 6 : 1 "Агропродукт" Горохів
02.09. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 0 : 1 "Шахтар" Нововолинськ
08.09. 16:00 "Вотранс" Луцьк 5 : 0 "Надія" Хорів
08.09. 16:00 "Агропродукт" Горохів 2 : 3 "Фенікс" Луцьк
08.09. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 10 : 0 "Колос" Ківерці
08.09. 17:30 "Рожище" 5 : 0 НФК "Колос" Іваничі
09.09. 16:00 НФК "Боратин" Боратин 4 : 1 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
09.09. 16:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
09.09. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 1 : 3 "Ковель-Волинь"
15.09. 02:00 "Ковель-Волинь" 2 : 1 "Рожище"
15.09. 17:00 "Колос" Ківерці 2 : 2 "Торпедо" Копачівка
16.09. 14:00 НФК "Колос" Іваничі 1 : 5 "Луцьксантехмонтаж №536"
16.09. 14:30 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 3 НФК "Боратин" Боратин
16.09. 15:00 "Фенікс" Луцьк 0 : 7 "Вотранс" Луцьк
16.09. 16:00 "Надія" Хорів 0 : 2 "Шахтар" Нововолинськ
16.09. 16:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 4 : 2 "Агропродукт" Горохів
22.09. 16:00 "Фенікс" Луцьк 6 : 3 "Надія" Хорів
22.09. 16:00 "Агропродукт" Горохів 3 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
22.09. 16:30 "Торпедо" Копачівка 3 : 0 НФК "Колос" Іваничі
23.09. 15:00 "Ковель-Волинь" 1 : 4 "Луцьксантехмонтаж №536"
23.09. 15:00 "Рожище" 6 : 1 "Шахтар" Нововолинськ
23.09. 16:00 "Вотранс" Луцьк 5 : 3 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
23.09. 16:00 НФК "Боратин" Боратин 4 : 1 "Колос" Ківерці
29.09. 16:00 "Ковель-Волинь" 0 : 0 "Торпедо" Копачівка
29.09. 16:00 "Колос" Ківерці 1 : 1 "Агропродукт" Горохів
29.09. 16:00 "Стир" Старий Чорторийськ 0 : 6 "Вотранс" Луцьк
30.09. 16:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 2 : 1 "Фенікс" Луцьк
30.09. 16:00 НФК "Колос" Іваничі 2 : 3 НФК "Боратин" Боратин
30.09. 16:00 "Надія" Хорів 4 : 1 "Рожище"
30.09. 16:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 3 : 2 "Шахтар" Нововолинськ
06.10. 15:00 "Фенікс" Луцьк 1 : 1 "Стир" Старий Чорторийськ
06.10. 15:00 "Агропродукт" Горохів 5 : 2 НФК "Колос" Іваничі
06.10. 15:00 "Вотранс" Луцьк 11 : 0 "Колос" Ківерці
07.10. 15:00 "Шахтар" Нововолинськ 2 : 2 "Торпедо" Копачівка
07.10. 15:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 4 : 2 "Надія" Хорів
07.10. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 6 : 0 "Рожище"
07.10. 15:00 НФК "Боратин" Боратин 1 : 3 "Ковель-Волинь"
13.10. 15:00 "Надія" Хорів 1 : 4 "Луцьксантехмонтаж №536"
13.10. 15:00 "Рожище" 0 : 0 "Торпедо" Копачівка
13.10. 15:00 "Ковель-Волинь" 4 : 4 "Агропродукт" Горохів
13.10. 15:00 НФК "Колос" Іваничі 0 : 6 "Вотранс" Луцьк
14.10. 15:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 2 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
14.10. 15:00 "Шахтар" Нововолинськ 4 : 2 НФК "Боратин" Боратин
15.10. 15:00 "Колос" Ківерці 2 : 3 "Фенікс" Луцьк
20.10. 15:00 "Фенікс" Луцьк 3 : 1 НФК "Колос" Іваничі
20.10. 15:00 "Агропродукт" Горохів 0 : 4 "Шахтар" Нововолинськ
20.10. 15:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 1 "Ковель-Волинь"
21.10. 15:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 1 "Рожище"
21.10. 15:00 "Стир" Старий Чорторийськ 2 : 3 "Надія" Хорів
21.10. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 6 : 4 "Торпедо" Копачівка
21.10. 15:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 0 : 1 "Колос" Ківерці
24.10. 15:00 "Ковель-Волинь" 2 : 2 "Надія" Хорів
27.10. 15:00 "Надія" Хорів 0 : 1 "Торпедо" Копачівка
27.10. 15:00 "Ковель-Волинь" 5 : 2 "Фенікс" Луцьк
28.10. 15:00 "Шахтар" Нововолинськ 1 : 2 "Вотранс" Луцьк
28.10. 15:00 "Колос" Ківерці 3 : 0 "Стир" Старий Чорторийськ
28.10. 15:00 НФК "Колос" Іваничі 2 : 1 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
28.10. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 2 : 1 НФК "Боратин" Боратин
28.10. 15:00 "Рожище" 4 : 0 "Агропродукт" Горохів
03.11. 14:00 "Фенікс" Луцьк 2 : 5 "Шахтар" Нововолинськ
03.11. 14:00 "Вотранс" Луцьк 6 : 1 "Рожище"
04.11. 14:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 0 "Торпедо" Копачівка
04.11. 14:00 "Колос" Ківерці 5 : 1 "Надія" Хорів
04.11. 14:00 "Агропродукт" Горохів 0 : 5 "Луцьксантехмонтаж №536"
04.11. 14:00 "Стир" Старий Чорторийськ 5 : 3 НФК "Колос" Іваничі
04.11. 15:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 3 "Ковель-Волинь"
10.11. 14:00 "Торпедо" Копачівка 2 : 3 "Агропродукт" Горохів
10.11. 14:00 НФК "Колос" Іваничі 4 : 1 "Колос" Ківерці
11.11. 14:00 "Ковель-Волинь" 4 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
11.11. 14:00 "Надія" Хорів 0 : 4 НФК "Боратин" Боратин
11.11. 14:00 "Рожище" 0 : 2 "Фенікс" Луцьк
11.11. 14:00 "Шахтар" Нововолинськ 4 : 2 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
11.11. 14:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 1 : 1 "Вотранс" Луцьк
17.11. 14:00 "Вотранс" Луцьк 3 : 1 "Торпедо" Копачівка
18.11. 14:00 "Колос" Ківерці 1 : 4 "Ковель-Волинь"
18.11. 14:00 "Агропродукт" Горохів 0 : 5 НФК "Боратин" Боратин
18.11. 14:00 НФК "Колос" Іваничі 1 : 2 "Надія" Хорів
18.11. 14:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 4 "Шахтар" Нововолинськ
18.11. 14:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 3 : 2 "Рожище"
18.11. 14:00 "Фенікс" Луцьк 1 : 10 "Луцьксантехмонтаж №536"
21.11. 15:00 "Ковель-Волинь" 2 : 0 НФК "Колос" Іваничі
24.11. 15:00 "Торпедо" Копачівка 4 : 1 "Фенікс" Луцьк
24.11. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 4 : 2 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
25.11. 15:00 "Агропродукт" Горохів 4 : 7 "Надія" Хорів
25.11. 15:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 5 "Вотранс" Луцьк
25.11. 15:00 "Рожище" 5 : 3 "Стир" Старий Чорторийськ
08.12. 15:00 "Шахтар" Нововолинськ 7 : 0 "Колос" Ківерці
06.04. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 5 : 0 "Фенікс" Луцьк
06.04. 17:00 "Торпедо" Копачівка 3 : 0 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
06.04. 17:00 "Рожище" 3 : 0 "Колос" Ківерці
06.04. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 7 : 0 "Стир" Старий Чорторийськ
06.04. 17:00 "Агропродукт" Горохів 1 : 3 "Вотранс" Луцьк
06.04. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 1 : 3 НФК "Колос" Іваничі
06.04. 17:00 "Надія" Хорів 1 : 6 "Ковель-Волинь"
13.04. 17:00 "Надія" Хорів 0 : 3 "Вотранс" Луцьк
13.04. 17:00 "Фенікс" Луцьк 3 : 3 "Агропродукт" Горохів
13.04. 17:00 "Колос" Ківерці 0 : 7 "Луцьксантехмонтаж №536"
13.04. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 0 : 0 "Рожище"
13.04. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 0 : 2 НФК "Боратин" Боратин
13.04. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 3 "Торпедо" Копачівка
13.04. 17:00 "Ковель-Волинь" 2 : 0 "Шахтар" Нововолинськ
19.04. 17:00 "Рожище" 1 : 2 "Ковель-Волинь"
19.04. 17:00 "Торпедо" Копачівка 2 : 0 "Колос" Ківерці
19.04. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 3 : 0 НФК "Колос" Іваничі
19.04. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 12 : 1 "Стир" Старий Чорторийськ
19.04. 17:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 1 "Фенікс" Луцьк
19.04. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 2 : 0 "Надія" Хорів
25.04. 17:00 "Надія" Хорів 4 : 0 "Фенікс" Луцьк
25.04. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 2 "Агропродукт" Горохів
25.04. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 3 : 4 "Торпедо" Копачівка
25.04. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 3 : 1 "Ковель-Волинь"
25.04. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 7 : 1 "Рожище"
25.04. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 2 "Вотранс" Луцьк
25.04. 17:00 "Колос" Ківерці 0 : 2 НФК "Боратин" Боратин
01.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 0 "Ковель-Волинь"
01.05. 17:00 "Агропродукт" Горохів 5 : 0 "Колос" Ківерці
01.05. 17:00 "Вотранс" Луцьк 4 : 1 "Стир" Старий Чорторийськ
01.05. 17:00 "Фенікс" Луцьк 3 : 7 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
01.05. 17:00 "Рожище" 3 : 1 "Надія" Хорів
01.05. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 0 : 1 "Луцьксантехмонтаж №536"
03.05. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 2 : 4 "Фенікс" Луцьк
03.05. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 3 : 0 "Агропродукт" Горохів
03.05. 17:00 "Колос" Ківерці 0 : 2 "Вотранс" Луцьк
03.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 2 "Шахтар" Нововолинськ
03.05. 17:00 "Надія" Хорів 2 : 3 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
03.05. 17:00 "Рожище" 1 : 3 "Луцьксантехмонтаж №536"
03.05. 17:00 "Ковель-Волинь" 1 : 1 НФК "Боратин" Боратин
08.05. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 8 : 2 "Надія" Хорів
08.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 1 : 1 "Рожище"
08.05. 17:00 "Агропродукт" Горохів 3 : 2 "Ковель-Волинь"
08.05. 17:00 "Вотранс" Луцьк 1 : 0 НФК "Колос" Іваничі
08.05. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 5 : 0 "Стир" Старий Чорторийськ
08.05. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 4 "Шахтар" Нововолинськ
08.05. 17:00 "Фенікс" Луцьк 3 : 1 "Колос" Ківерці
11.05. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 4 : 0 "Фенікс" Луцьк
11.05. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 0 : 0 "Агропродукт" Горохів
11.05. 17:00 "Ковель-Волинь" 2 : 5 "Вотранс" Луцьк
11.05. 17:00 "Рожище" 1 : 4 НФК "Боратин" Боратин
11.05. 17:00 "Надія" Хорів 4 : 1 "Стир" Старий Чорторийськ
11.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 1 : 4 "Луцьксантехмонтаж №536"
11.05. 17:00 "Колос" Ківерці 1 : 4 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
18.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 3 : 5 "Надія" Хорів
18.05. 17:00 "Фенікс" Луцьк 1 : 3 "Ковель-Волинь"
18.05. 17:00 "Вотранс" Луцьк 3 : 0 "Шахтар" Нововолинськ
18.05. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 4 : 2 "Колос" Ківерці
18.05. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 4 НФК "Колос" Іваничі
18.05. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 0 : 0 "Луцьксантехмонтаж №536"
18.05. 17:00 "Агропродукт" Горохів 2 : 1 "Рожище"
25.05. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 9 : 4 "Фенікс" Луцьк
25.05. 17:00 "Рожище" 1 : 4 "Вотранс" Луцьк
25.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 5 НФК "Боратин" Боратин
25.05. 17:00 "Надія" Хорів 5 : 2 "Колос" Ківерці
25.05. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 6 : 1 "Агропродукт" Горохів
25.05. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 8 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
25.05. 17:00 "Ковель-Волинь" 3 : 1 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
02.06. 17:00 "Агропродукт" Горохів 3 : 1 "Торпедо" Копачівка
02.06. 17:00 "Колос" Ківерці 1 : 5 НФК "Колос" Іваничі
02.06. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 2 : 5 "Ковель-Волинь"
02.06. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 0 "Надія" Хорів
02.06. 17:00 "Фенікс" Луцьк 2 : 5 "Рожище"
02.06. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 5 "Шахтар" Нововолинськ
02.06. 17:00 "Вотранс" Луцьк 3 : 0 "Луцьксантехмонтаж №536"
05.06. 17:00 "Агропродукт" Горохів 4 : 11 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
08.06. 17:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 2 "Вотранс" Луцьк
08.06. 17:00 "Ковель-Волинь" 11 : 0 "Колос" Ківерці
08.06. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 1 "Агропродукт" Горохів
08.06. 17:00 "Надія" Хорів 5 : 3 НФК "Колос" Іваничі
08.06. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 8 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
08.06. 17:00 "Рожище" 7 : 1 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
08.06. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 5 : 1 "Фенікс" Луцьк
13.06. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 1 : 0 НФК "Колос" Іваничі
16.06. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 1 : 3 "Ковель-Волинь"
16.06. 17:00 "Фенікс" Луцьк 1 : 3 "Торпедо" Копачівка
16.06. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 3 "Луцьксантехмонтаж №536"
16.06. 17:00 "Надія" Хорів 6 : 3 "Агропродукт" Горохів
16.06. 17:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 0 НФК "Боратин" Боратин
16.06. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 0 : 3 "Рожище"
16.06. 17:00 "Колос" Ківерці 1 : 2 "Шахтар" Нововолинськ
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Вотранс" Луцьк 13 13 0 0 53 − 9 +44 39
2 "Луцьксантехмонтаж №536" 13 12 1 0 64 − 15 +49 37
3 НФК "Боратин" Боратин 13 9 1 3 45 − 17 +28 28
4 "Ковель-Волинь" 13 7 4 2 39 − 22 +17 25
5 "Шахтар" Нововолинськ 13 7 2 4 46 − 22 +24 23
6 "Рожище" 13 7 1 5 37 − 21 +16 22
7 "Надія" Хорів 13 6 0 7 32 − 33 -1 18
8 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 13 6 0 7 26 − 27 -1 18
9 "Агропродукт" Горохів 13 6 0 7 32 − 46 -14 18
10 НФК "Колос" Іваничі 13 5 1 7 29 − 28 +1 16
11 "Торпедо" Копачівка 13 4 2 7 19 − 25 -6 14
12 "Колос" Ківерці 13 3 2 8 18 − 33 -15 11
13 "Фенікс" Луцьк 13 3 2 8 28 − 56 -28 11
14 "Стир" Старий Чорторийськ 13 2 0 11 21 − 47 -26 6
01.09. 17:00 "Фенікс" Луцьк 2 : 7 НФК "Боратин" Боратин
01.09. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 3 : 0 "Торпедо" Копачівка
01.09. 17:00 "Колос" Ківерці 1 : 0 "Рожище"
02.09. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 7 "Луцьксантехмонтаж №536"
02.09. 17:00 "Вотранс" Луцьк 6 : 1 "Агропродукт" Горохів
02.09. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 0 : 1 "Шахтар" Нововолинськ
08.09. 16:00 "Вотранс" Луцьк 5 : 0 "Надія" Хорів
08.09. 16:00 "Агропродукт" Горохів 2 : 3 "Фенікс" Луцьк
08.09. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 10 : 0 "Колос" Ківерці
08.09. 17:30 "Рожище" 5 : 0 НФК "Колос" Іваничі
09.09. 16:00 НФК "Боратин" Боратин 4 : 1 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
09.09. 16:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
09.09. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 1 : 3 "Ковель-Волинь"
15.09. 02:00 "Ковель-Волинь" 2 : 1 "Рожище"
15.09. 17:00 "Колос" Ківерці 2 : 2 "Торпедо" Копачівка
16.09. 14:00 НФК "Колос" Іваничі 1 : 5 "Луцьксантехмонтаж №536"
16.09. 14:30 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 3 НФК "Боратин" Боратин
16.09. 15:00 "Фенікс" Луцьк 0 : 7 "Вотранс" Луцьк
16.09. 16:00 "Надія" Хорів 0 : 2 "Шахтар" Нововолинськ
16.09. 16:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 4 : 2 "Агропродукт" Горохів
22.09. 16:00 "Фенікс" Луцьк 6 : 3 "Надія" Хорів
22.09. 16:00 "Агропродукт" Горохів 3 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
22.09. 16:30 "Торпедо" Копачівка 3 : 0 НФК "Колос" Іваничі
23.09. 15:00 "Ковель-Волинь" 1 : 4 "Луцьксантехмонтаж №536"
23.09. 15:00 "Рожище" 6 : 1 "Шахтар" Нововолинськ
23.09. 16:00 "Вотранс" Луцьк 5 : 3 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
23.09. 16:00 НФК "Боратин" Боратин 4 : 1 "Колос" Ківерці
29.09. 16:00 "Ковель-Волинь" 0 : 0 "Торпедо" Копачівка
29.09. 16:00 "Колос" Ківерці 1 : 1 "Агропродукт" Горохів
29.09. 16:00 "Стир" Старий Чорторийськ 0 : 6 "Вотранс" Луцьк
30.09. 16:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 2 : 1 "Фенікс" Луцьк
30.09. 16:00 НФК "Колос" Іваничі 2 : 3 НФК "Боратин" Боратин
30.09. 16:00 "Надія" Хорів 4 : 1 "Рожище"
30.09. 16:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 3 : 2 "Шахтар" Нововолинськ
06.10. 15:00 "Фенікс" Луцьк 1 : 1 "Стир" Старий Чорторийськ
06.10. 15:00 "Агропродукт" Горохів 5 : 2 НФК "Колос" Іваничі
06.10. 15:00 "Вотранс" Луцьк 11 : 0 "Колос" Ківерці
07.10. 15:00 "Шахтар" Нововолинськ 2 : 2 "Торпедо" Копачівка
07.10. 15:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 4 : 2 "Надія" Хорів
07.10. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 6 : 0 "Рожище"
07.10. 15:00 НФК "Боратин" Боратин 1 : 3 "Ковель-Волинь"
13.10. 15:00 "Надія" Хорів 1 : 4 "Луцьксантехмонтаж №536"
13.10. 15:00 "Рожище" 0 : 0 "Торпедо" Копачівка
13.10. 15:00 "Ковель-Волинь" 4 : 4 "Агропродукт" Горохів
13.10. 15:00 НФК "Колос" Іваничі 0 : 6 "Вотранс" Луцьк
14.10. 15:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 2 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
14.10. 15:00 "Шахтар" Нововолинськ 4 : 2 НФК "Боратин" Боратин
15.10. 15:00 "Колос" Ківерці 2 : 3 "Фенікс" Луцьк
20.10. 15:00 "Фенікс" Луцьк 3 : 1 НФК "Колос" Іваничі
20.10. 15:00 "Агропродукт" Горохів 0 : 4 "Шахтар" Нововолинськ
20.10. 15:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 1 "Ковель-Волинь"
21.10. 15:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 1 "Рожище"
21.10. 15:00 "Стир" Старий Чорторийськ 2 : 3 "Надія" Хорів
21.10. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 6 : 4 "Торпедо" Копачівка
21.10. 15:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 0 : 1 "Колос" Ківерці
24.10. 15:00 "Ковель-Волинь" 2 : 2 "Надія" Хорів
27.10. 15:00 "Надія" Хорів 0 : 1 "Торпедо" Копачівка
27.10. 15:00 "Ковель-Волинь" 5 : 2 "Фенікс" Луцьк
28.10. 15:00 "Шахтар" Нововолинськ 1 : 2 "Вотранс" Луцьк
28.10. 15:00 "Колос" Ківерці 3 : 0 "Стир" Старий Чорторийськ
28.10. 15:00 НФК "Колос" Іваничі 2 : 1 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
28.10. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 2 : 1 НФК "Боратин" Боратин
28.10. 15:00 "Рожище" 4 : 0 "Агропродукт" Горохів
03.11. 14:00 "Фенікс" Луцьк 2 : 5 "Шахтар" Нововолинськ
03.11. 14:00 "Вотранс" Луцьк 6 : 1 "Рожище"
04.11. 14:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 0 "Торпедо" Копачівка
04.11. 14:00 "Колос" Ківерці 5 : 1 "Надія" Хорів
04.11. 14:00 "Агропродукт" Горохів 0 : 5 "Луцьксантехмонтаж №536"
04.11. 14:00 "Стир" Старий Чорторийськ 5 : 3 НФК "Колос" Іваничі
04.11. 15:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 3 "Ковель-Волинь"
10.11. 14:00 "Торпедо" Копачівка 2 : 3 "Агропродукт" Горохів
10.11. 14:00 НФК "Колос" Іваничі 4 : 1 "Колос" Ківерці
11.11. 14:00 "Ковель-Волинь" 4 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
11.11. 14:00 "Надія" Хорів 0 : 4 НФК "Боратин" Боратин
11.11. 14:00 "Рожище" 0 : 2 "Фенікс" Луцьк
11.11. 14:00 "Шахтар" Нововолинськ 4 : 2 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
11.11. 14:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 1 : 1 "Вотранс" Луцьк
17.11. 14:00 "Вотранс" Луцьк 3 : 1 "Торпедо" Копачівка
18.11. 14:00 "Колос" Ківерці 1 : 4 "Ковель-Волинь"
18.11. 14:00 "Агропродукт" Горохів 0 : 5 НФК "Боратин" Боратин
18.11. 14:00 НФК "Колос" Іваничі 1 : 2 "Надія" Хорів
18.11. 14:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 4 "Шахтар" Нововолинськ
18.11. 14:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 3 : 2 "Рожище"
18.11. 14:00 "Фенікс" Луцьк 1 : 10 "Луцьксантехмонтаж №536"
21.11. 15:00 "Ковель-Волинь" 2 : 0 НФК "Колос" Іваничі
24.11. 15:00 "Торпедо" Копачівка 4 : 1 "Фенікс" Луцьк
24.11. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 4 : 2 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
25.11. 15:00 "Агропродукт" Горохів 4 : 7 "Надія" Хорів
25.11. 15:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 5 "Вотранс" Луцьк
25.11. 15:00 "Рожище" 5 : 3 "Стир" Старий Чорторийськ
08.12. 15:00 "Шахтар" Нововолинськ 7 : 0 "Колос" Ківерці
06.04. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 5 : 0 "Фенікс" Луцьк
06.04. 17:00 "Торпедо" Копачівка 3 : 0 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
06.04. 17:00 "Рожище" 3 : 0 "Колос" Ківерці
06.04. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 7 : 0 "Стир" Старий Чорторийськ
06.04. 17:00 "Агропродукт" Горохів 1 : 3 "Вотранс" Луцьк
06.04. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 1 : 3 НФК "Колос" Іваничі
06.04. 17:00 "Надія" Хорів 1 : 6 "Ковель-Волинь"
13.04. 17:00 "Надія" Хорів 0 : 3 "Вотранс" Луцьк
13.04. 17:00 "Фенікс" Луцьк 3 : 3 "Агропродукт" Горохів
13.04. 17:00 "Колос" Ківерці 0 : 7 "Луцьксантехмонтаж №536"
13.04. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 0 : 0 "Рожище"
13.04. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 0 : 2 НФК "Боратин" Боратин
13.04. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 3 "Торпедо" Копачівка
13.04. 17:00 "Ковель-Волинь" 2 : 0 "Шахтар" Нововолинськ
19.04. 17:00 "Рожище" 1 : 2 "Ковель-Волинь"
19.04. 17:00 "Торпедо" Копачівка 2 : 0 "Колос" Ківерці
19.04. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 3 : 0 НФК "Колос" Іваничі
19.04. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 12 : 1 "Стир" Старий Чорторийськ
19.04. 17:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 1 "Фенікс" Луцьк
19.04. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 2 : 0 "Надія" Хорів
25.04. 17:00 "Надія" Хорів 4 : 0 "Фенікс" Луцьк
25.04. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 2 "Агропродукт" Горохів
25.04. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 3 : 4 "Торпедо" Копачівка
25.04. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 3 : 1 "Ковель-Волинь"
25.04. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 7 : 1 "Рожище"
25.04. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 2 "Вотранс" Луцьк
25.04. 17:00 "Колос" Ківерці 0 : 2 НФК "Боратин" Боратин
01.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 0 "Ковель-Волинь"
01.05. 17:00 "Агропродукт" Горохів 5 : 0 "Колос" Ківерці
01.05. 17:00 "Вотранс" Луцьк 4 : 1 "Стир" Старий Чорторийськ
01.05. 17:00 "Фенікс" Луцьк 3 : 7 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
01.05. 17:00 "Рожище" 3 : 1 "Надія" Хорів
01.05. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 0 : 1 "Луцьксантехмонтаж №536"
03.05. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 2 : 4 "Фенікс" Луцьк
03.05. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 3 : 0 "Агропродукт" Горохів
03.05. 17:00 "Колос" Ківерці 0 : 2 "Вотранс" Луцьк
03.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 2 "Шахтар" Нововолинськ
03.05. 17:00 "Надія" Хорів 2 : 3 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
03.05. 17:00 "Рожище" 1 : 3 "Луцьксантехмонтаж №536"
03.05. 17:00 "Ковель-Волинь" 1 : 1 НФК "Боратин" Боратин
08.05. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 8 : 2 "Надія" Хорів
08.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 1 : 1 "Рожище"
08.05. 17:00 "Агропродукт" Горохів 3 : 2 "Ковель-Волинь"
08.05. 17:00 "Вотранс" Луцьк 1 : 0 НФК "Колос" Іваничі
08.05. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 5 : 0 "Стир" Старий Чорторийськ
08.05. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 4 "Шахтар" Нововолинськ
08.05. 17:00 "Фенікс" Луцьк 3 : 1 "Колос" Ківерці
11.05. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 4 : 0 "Фенікс" Луцьк
11.05. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 0 : 0 "Агропродукт" Горохів
11.05. 17:00 "Ковель-Волинь" 2 : 5 "Вотранс" Луцьк
11.05. 17:00 "Рожище" 1 : 4 НФК "Боратин" Боратин
11.05. 17:00 "Надія" Хорів 4 : 1 "Стир" Старий Чорторийськ
11.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 1 : 4 "Луцьксантехмонтаж №536"
11.05. 17:00 "Колос" Ківерці 1 : 4 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
18.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 3 : 5 "Надія" Хорів
18.05. 17:00 "Фенікс" Луцьк 1 : 3 "Ковель-Волинь"
18.05. 17:00 "Вотранс" Луцьк 3 : 0 "Шахтар" Нововолинськ
18.05. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 4 : 2 "Колос" Ківерці
18.05. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 4 НФК "Колос" Іваничі
18.05. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 0 : 0 "Луцьксантехмонтаж №536"
18.05. 17:00 "Агропродукт" Горохів 2 : 1 "Рожище"
25.05. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 9 : 4 "Фенікс" Луцьк
25.05. 17:00 "Рожище" 1 : 4 "Вотранс" Луцьк
25.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 5 НФК "Боратин" Боратин
25.05. 17:00 "Надія" Хорів 5 : 2 "Колос" Ківерці
25.05. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 6 : 1 "Агропродукт" Горохів
25.05. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 8 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
25.05. 17:00 "Ковель-Волинь" 3 : 1 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
02.06. 17:00 "Агропродукт" Горохів 3 : 1 "Торпедо" Копачівка
02.06. 17:00 "Колос" Ківерці 1 : 5 НФК "Колос" Іваничі
02.06. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 2 : 5 "Ковель-Волинь"
02.06. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 0 "Надія" Хорів
02.06. 17:00 "Фенікс" Луцьк 2 : 5 "Рожище"
02.06. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 5 "Шахтар" Нововолинськ
02.06. 17:00 "Вотранс" Луцьк 3 : 0 "Луцьксантехмонтаж №536"
05.06. 17:00 "Агропродукт" Горохів 4 : 11 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
08.06. 17:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 2 "Вотранс" Луцьк
08.06. 17:00 "Ковель-Волинь" 11 : 0 "Колос" Ківерці
08.06. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 1 "Агропродукт" Горохів
08.06. 17:00 "Надія" Хорів 5 : 3 НФК "Колос" Іваничі
08.06. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 8 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
08.06. 17:00 "Рожище" 7 : 1 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
08.06. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 5 : 1 "Фенікс" Луцьк
13.06. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 1 : 0 НФК "Колос" Іваничі
16.06. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 1 : 3 "Ковель-Волинь"
16.06. 17:00 "Фенікс" Луцьк 1 : 3 "Торпедо" Копачівка
16.06. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 3 "Луцьксантехмонтаж №536"
16.06. 17:00 "Надія" Хорів 6 : 3 "Агропродукт" Горохів
16.06. 17:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 0 НФК "Боратин" Боратин
16.06. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 0 : 3 "Рожище"
16.06. 17:00 "Колос" Ківерці 1 : 2 "Шахтар" Нововолинськ
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Вотранс" Луцьк 13 12 1 0 48 − 10 +38 37
2 "Луцьксантехмонтаж №536" 13 11 1 1 53 − 11 +42 34
3 НФК "Боратин" Боратин 13 9 1 3 39 − 15 +24 28
4 "Ковель-Волинь" 13 9 1 3 36 − 18 +18 28
5 "Шахтар" Нововолинськ 13 9 0 4 32 − 22 +10 27
6 "Торпедо" Копачівка 13 4 4 5 21 − 27 -6 16
7 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 13 5 0 8 38 − 43 -5 15
8 "Надія" Хорів 13 4 1 8 28 − 48 -20 13
9 "Фенікс" Луцьк 13 4 0 9 22 − 46 -24 12
10 "Агропродукт" Горохів 13 2 4 7 21 − 43 -22 10
11 НФК "Колос" Іваничі 13 3 0 10 21 − 36 -15 9
12 "Рожище" 13 2 2 9 17 − 37 -20 8
13 "Стир" Старий Чорторийськ 13 1 1 11 17 − 64 -47 4
14 "Колос" Ківерці 13 1 0 12 8 − 69 -61 3
01.09. 17:00 "Фенікс" Луцьк 2 : 7 НФК "Боратин" Боратин
01.09. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 3 : 0 "Торпедо" Копачівка
01.09. 17:00 "Колос" Ківерці 1 : 0 "Рожище"
02.09. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 7 "Луцьксантехмонтаж №536"
02.09. 17:00 "Вотранс" Луцьк 6 : 1 "Агропродукт" Горохів
02.09. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 0 : 1 "Шахтар" Нововолинськ
08.09. 16:00 "Вотранс" Луцьк 5 : 0 "Надія" Хорів
08.09. 16:00 "Агропродукт" Горохів 2 : 3 "Фенікс" Луцьк
08.09. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 10 : 0 "Колос" Ківерці
08.09. 17:30 "Рожище" 5 : 0 НФК "Колос" Іваничі
09.09. 16:00 НФК "Боратин" Боратин 4 : 1 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
09.09. 16:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
09.09. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 1 : 3 "Ковель-Волинь"
15.09. 02:00 "Ковель-Волинь" 2 : 1 "Рожище"
15.09. 17:00 "Колос" Ківерці 2 : 2 "Торпедо" Копачівка
16.09. 14:00 НФК "Колос" Іваничі 1 : 5 "Луцьксантехмонтаж №536"
16.09. 14:30 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 3 НФК "Боратин" Боратин
16.09. 15:00 "Фенікс" Луцьк 0 : 7 "Вотранс" Луцьк
16.09. 16:00 "Надія" Хорів 0 : 2 "Шахтар" Нововолинськ
16.09. 16:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 4 : 2 "Агропродукт" Горохів
22.09. 16:00 "Фенікс" Луцьк 6 : 3 "Надія" Хорів
22.09. 16:00 "Агропродукт" Горохів 3 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
22.09. 16:30 "Торпедо" Копачівка 3 : 0 НФК "Колос" Іваничі
23.09. 15:00 "Ковель-Волинь" 1 : 4 "Луцьксантехмонтаж №536"
23.09. 15:00 "Рожище" 6 : 1 "Шахтар" Нововолинськ
23.09. 16:00 "Вотранс" Луцьк 5 : 3 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
23.09. 16:00 НФК "Боратин" Боратин 4 : 1 "Колос" Ківерці
29.09. 16:00 "Ковель-Волинь" 0 : 0 "Торпедо" Копачівка
29.09. 16:00 "Колос" Ківерці 1 : 1 "Агропродукт" Горохів
29.09. 16:00 "Стир" Старий Чорторийськ 0 : 6 "Вотранс" Луцьк
30.09. 16:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 2 : 1 "Фенікс" Луцьк
30.09. 16:00 НФК "Колос" Іваничі 2 : 3 НФК "Боратин" Боратин
30.09. 16:00 "Надія" Хорів 4 : 1 "Рожище"
30.09. 16:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 3 : 2 "Шахтар" Нововолинськ
06.10. 15:00 "Фенікс" Луцьк 1 : 1 "Стир" Старий Чорторийськ
06.10. 15:00 "Агропродукт" Горохів 5 : 2 НФК "Колос" Іваничі
06.10. 15:00 "Вотранс" Луцьк 11 : 0 "Колос" Ківерці
07.10. 15:00 "Шахтар" Нововолинськ 2 : 2 "Торпедо" Копачівка
07.10. 15:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 4 : 2 "Надія" Хорів
07.10. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 6 : 0 "Рожище"
07.10. 15:00 НФК "Боратин" Боратин 1 : 3 "Ковель-Волинь"
13.10. 15:00 "Надія" Хорів 1 : 4 "Луцьксантехмонтаж №536"
13.10. 15:00 "Рожище" 0 : 0 "Торпедо" Копачівка
13.10. 15:00 "Ковель-Волинь" 4 : 4 "Агропродукт" Горохів
13.10. 15:00 НФК "Колос" Іваничі 0 : 6 "Вотранс" Луцьк
14.10. 15:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 2 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
14.10. 15:00 "Шахтар" Нововолинськ 4 : 2 НФК "Боратин" Боратин
15.10. 15:00 "Колос" Ківерці 2 : 3 "Фенікс" Луцьк
20.10. 15:00 "Фенікс" Луцьк 3 : 1 НФК "Колос" Іваничі
20.10. 15:00 "Агропродукт" Горохів 0 : 4 "Шахтар" Нововолинськ
20.10. 15:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 1 "Ковель-Волинь"
21.10. 15:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 1 "Рожище"
21.10. 15:00 "Стир" Старий Чорторийськ 2 : 3 "Надія" Хорів
21.10. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 6 : 4 "Торпедо" Копачівка
21.10. 15:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 0 : 1 "Колос" Ківерці
24.10. 15:00 "Ковель-Волинь" 2 : 2 "Надія" Хорів
27.10. 15:00 "Надія" Хорів 0 : 1 "Торпедо" Копачівка
27.10. 15:00 "Ковель-Волинь" 5 : 2 "Фенікс" Луцьк
28.10. 15:00 "Шахтар" Нововолинськ 1 : 2 "Вотранс" Луцьк
28.10. 15:00 "Колос" Ківерці 3 : 0 "Стир" Старий Чорторийськ
28.10. 15:00 НФК "Колос" Іваничі 2 : 1 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
28.10. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 2 : 1 НФК "Боратин" Боратин
28.10. 15:00 "Рожище" 4 : 0 "Агропродукт" Горохів
03.11. 14:00 "Фенікс" Луцьк 2 : 5 "Шахтар" Нововолинськ
03.11. 14:00 "Вотранс" Луцьк 6 : 1 "Рожище"
04.11. 14:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 0 "Торпедо" Копачівка
04.11. 14:00 "Колос" Ківерці 5 : 1 "Надія" Хорів
04.11. 14:00 "Агропродукт" Горохів 0 : 5 "Луцьксантехмонтаж №536"
04.11. 14:00 "Стир" Старий Чорторийськ 5 : 3 НФК "Колос" Іваничі
04.11. 15:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 3 "Ковель-Волинь"
10.11. 14:00 "Торпедо" Копачівка 2 : 3 "Агропродукт" Горохів
10.11. 14:00 НФК "Колос" Іваничі 4 : 1 "Колос" Ківерці
11.11. 14:00 "Ковель-Волинь" 4 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
11.11. 14:00 "Надія" Хорів 0 : 4 НФК "Боратин" Боратин
11.11. 14:00 "Рожище" 0 : 2 "Фенікс" Луцьк
11.11. 14:00 "Шахтар" Нововолинськ 4 : 2 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
11.11. 14:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 1 : 1 "Вотранс" Луцьк
17.11. 14:00 "Вотранс" Луцьк 3 : 1 "Торпедо" Копачівка
18.11. 14:00 "Колос" Ківерці 1 : 4 "Ковель-Волинь"
18.11. 14:00 "Агропродукт" Горохів 0 : 5 НФК "Боратин" Боратин
18.11. 14:00 НФК "Колос" Іваничі 1 : 2 "Надія" Хорів
18.11. 14:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 4 "Шахтар" Нововолинськ
18.11. 14:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 3 : 2 "Рожище"
18.11. 14:00 "Фенікс" Луцьк 1 : 10 "Луцьксантехмонтаж №536"
21.11. 15:00 "Ковель-Волинь" 2 : 0 НФК "Колос" Іваничі
24.11. 15:00 "Торпедо" Копачівка 4 : 1 "Фенікс" Луцьк
24.11. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 4 : 2 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
25.11. 15:00 "Агропродукт" Горохів 4 : 7 "Надія" Хорів
25.11. 15:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 5 "Вотранс" Луцьк
25.11. 15:00 "Рожище" 5 : 3 "Стир" Старий Чорторийськ
08.12. 15:00 "Шахтар" Нововолинськ 7 : 0 "Колос" Ківерці
06.04. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 5 : 0 "Фенікс" Луцьк
06.04. 17:00 "Торпедо" Копачівка 3 : 0 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
06.04. 17:00 "Рожище" 3 : 0 "Колос" Ківерці
06.04. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 7 : 0 "Стир" Старий Чорторийськ
06.04. 17:00 "Агропродукт" Горохів 1 : 3 "Вотранс" Луцьк
06.04. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 1 : 3 НФК "Колос" Іваничі
06.04. 17:00 "Надія" Хорів 1 : 6 "Ковель-Волинь"
13.04. 17:00 "Надія" Хорів 0 : 3 "Вотранс" Луцьк
13.04. 17:00 "Фенікс" Луцьк 3 : 3 "Агропродукт" Горохів
13.04. 17:00 "Колос" Ківерці 0 : 7 "Луцьксантехмонтаж №536"
13.04. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 0 : 0 "Рожище"
13.04. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 0 : 2 НФК "Боратин" Боратин
13.04. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 3 "Торпедо" Копачівка
13.04. 17:00 "Ковель-Волинь" 2 : 0 "Шахтар" Нововолинськ
19.04. 17:00 "Рожище" 1 : 2 "Ковель-Волинь"
19.04. 17:00 "Торпедо" Копачівка 2 : 0 "Колос" Ківерці
19.04. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 3 : 0 НФК "Колос" Іваничі
19.04. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 12 : 1 "Стир" Старий Чорторийськ
19.04. 17:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 1 "Фенікс" Луцьк
19.04. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 2 : 0 "Надія" Хорів
25.04. 17:00 "Надія" Хорів 4 : 0 "Фенікс" Луцьк
25.04. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 1 : 2 "Агропродукт" Горохів
25.04. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 3 : 4 "Торпедо" Копачівка
25.04. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 3 : 1 "Ковель-Волинь"
25.04. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 7 : 1 "Рожище"
25.04. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 2 "Вотранс" Луцьк
25.04. 17:00 "Колос" Ківерці 0 : 2 НФК "Боратин" Боратин
01.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 0 "Ковель-Волинь"
01.05. 17:00 "Агропродукт" Горохів 5 : 0 "Колос" Ківерці
01.05. 17:00 "Вотранс" Луцьк 4 : 1 "Стир" Старий Чорторийськ
01.05. 17:00 "Фенікс" Луцьк 3 : 7 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
01.05. 17:00 "Рожище" 3 : 1 "Надія" Хорів
01.05. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 0 : 1 "Луцьксантехмонтаж №536"
03.05. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 2 : 4 "Фенікс" Луцьк
03.05. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 3 : 0 "Агропродукт" Горохів
03.05. 17:00 "Колос" Ківерці 0 : 2 "Вотранс" Луцьк
03.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 2 "Шахтар" Нововолинськ
03.05. 17:00 "Надія" Хорів 2 : 3 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
03.05. 17:00 "Рожище" 1 : 3 "Луцьксантехмонтаж №536"
03.05. 17:00 "Ковель-Волинь" 1 : 1 НФК "Боратин" Боратин
08.05. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 8 : 2 "Надія" Хорів
08.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 1 : 1 "Рожище"
08.05. 17:00 "Агропродукт" Горохів 3 : 2 "Ковель-Волинь"
08.05. 17:00 "Вотранс" Луцьк 1 : 0 НФК "Колос" Іваничі
08.05. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 5 : 0 "Стир" Старий Чорторийськ
08.05. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 4 "Шахтар" Нововолинськ
08.05. 17:00 "Фенікс" Луцьк 3 : 1 "Колос" Ківерці
11.05. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 4 : 0 "Фенікс" Луцьк
11.05. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 0 : 0 "Агропродукт" Горохів
11.05. 17:00 "Ковель-Волинь" 2 : 5 "Вотранс" Луцьк
11.05. 17:00 "Рожище" 1 : 4 НФК "Боратин" Боратин
11.05. 17:00 "Надія" Хорів 4 : 1 "Стир" Старий Чорторийськ
11.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 1 : 4 "Луцьксантехмонтаж №536"
11.05. 17:00 "Колос" Ківерці 1 : 4 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
18.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 3 : 5 "Надія" Хорів
18.05. 17:00 "Фенікс" Луцьк 1 : 3 "Ковель-Волинь"
18.05. 17:00 "Вотранс" Луцьк 3 : 0 "Шахтар" Нововолинськ
18.05. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 4 : 2 "Колос" Ківерці
18.05. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 4 НФК "Колос" Іваничі
18.05. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 0 : 0 "Луцьксантехмонтаж №536"
18.05. 17:00 "Агропродукт" Горохів 2 : 1 "Рожище"
25.05. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 9 : 4 "Фенікс" Луцьк
25.05. 17:00 "Рожище" 1 : 4 "Вотранс" Луцьк
25.05. 17:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 5 НФК "Боратин" Боратин
25.05. 17:00 "Надія" Хорів 5 : 2 "Колос" Ківерці
25.05. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 6 : 1 "Агропродукт" Горохів
25.05. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 8 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
25.05. 17:00 "Ковель-Волинь" 3 : 1 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
02.06. 17:00 "Агропродукт" Горохів 3 : 1 "Торпедо" Копачівка
02.06. 17:00 "Колос" Ківерці 1 : 5 НФК "Колос" Іваничі
02.06. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 2 : 5 "Ковель-Волинь"
02.06. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 0 "Надія" Хорів
02.06. 17:00 "Фенікс" Луцьк 2 : 5 "Рожище"
02.06. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 5 "Шахтар" Нововолинськ
02.06. 17:00 "Вотранс" Луцьк 3 : 0 "Луцьксантехмонтаж №536"
05.06. 17:00 "Агропродукт" Горохів 4 : 11 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
08.06. 17:00 "Торпедо" Копачівка 0 : 2 "Вотранс" Луцьк
08.06. 17:00 "Ковель-Волинь" 11 : 0 "Колос" Ківерці
08.06. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 3 : 1 "Агропродукт" Горохів
08.06. 17:00 "Надія" Хорів 5 : 3 НФК "Колос" Іваничі
08.06. 17:00 "Шахтар" Нововолинськ 8 : 2 "Стир" Старий Чорторийськ
08.06. 17:00 "Рожище" 7 : 1 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський
08.06. 17:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 5 : 1 "Фенікс" Луцьк
13.06. 17:00 НФК "Боратин" Боратин 1 : 0 НФК "Колос" Іваничі
16.06. 17:00 НФК "Колос" Іваничі 1 : 3 "Ковель-Волинь"
16.06. 17:00 "Фенікс" Луцьк 1 : 3 "Торпедо" Копачівка
16.06. 17:00 "ДЮСШ-ВІК" Володимир-Волинський 1 : 3 "Луцьксантехмонтаж №536"
16.06. 17:00 "Надія" Хорів 6 : 3 "Агропродукт" Горохів
16.06. 17:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 0 НФК "Боратин" Боратин
16.06. 17:00 "Стир" Старий Чорторийськ 0 : 3 "Рожище"
16.06. 17:00 "Колос" Ківерці 1 : 2 "Шахтар" Нововолинськ
Стрічка новин
07 вересня
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения