Чемпіонат Івано-Франківської області 2018/2019

Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Нафтовик" Долина 18 14 2 2 49 − 14 +35 44
2 "Карпати" Брошнів 18 10 3 5 37 − 23 +14 33
3 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 18 9 4 5 37 − 17 +20 31
4 "Турка" Турка 18 7 5 6 25 − 24 +1 26
5 "Бескид" Надвірна 18 7 5 6 20 − 23 -3 26
6 "Битків" 18 6 6 6 24 − 22 +2 24
7 НФК "Бурштин" 18 7 3 8 19 − 41 -22 24
8 "Вихор" Ямниця 18 5 3 10 25 − 27 -2 18
9 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 18 5 2 11 22 − 37 -15 17
10 "Кремінь" Пістинь 18 2 3 13 14 − 44 -30 9
19.08. 17:00 "Турка" Турка 2 : 1 "Нафтовик" Долина
19.08. 17:00 НФК "Бурштин" 2 : 1 "Карпати" Брошнів
19.08. 17:00 "Вихор" Ямниця 0 : 0 "Битків"
19.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 3 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
19.08. 17:00 "Бескид" Надвірна 0 : 0 "Кремінь" Пістинь
26.08. 17:00 "Бескид" Надвірна 0 : 0 "Турка" Турка
26.08. 17:00 "Кремінь" Пістинь 0 : 3 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
26.08. 17:00 "Битків" 1 : 2 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
26.08. 17:00 "Карпати" Брошнів 1 : 0 "Вихор" Ямниця
26.08. 17:00 "Нафтовик" Долина 4 : 1 НФК "Бурштин"
02.09. 17:00 НФК "Бурштин" 2 : 0 "Бескид" Надвірна
02.09. 17:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 2 "Битків"
02.09. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 1 : 3 "Карпати" Брошнів
02.09. 17:00 "Вихор" Ямниця 0 : 2 "Нафтовик" Долина
02.09. 17:00 "Турка" Турка 2 : 1 "Кремінь" Пістинь
09.09. 17:00 "Кремінь" Пістинь 2 : 2 "Битків"
09.09. 17:00 "Карпати" Брошнів 3 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
09.09. 17:00 "Нафтовик" Долина 2 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
09.09. 17:00 "Бескид" Надвірна 1 : 3 "Вихор" Ямниця
09.09. 17:00 "Турка" Турка 1 : 1 НФК "Бурштин"
16.09. 17:00 "Битків" 0 : 1 "Карпати" Брошнів
16.09. 17:00 "Нафтовик" Долина 6 : 0 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
16.09. 17:00 "Вихор" Ямниця 1 : 3 "Турка" Турка
16.09. 17:00 НФК "Бурштин" 1 : 2 "Кремінь" Пістинь
16.09. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 1 : 1 "Бескид" Надвірна
23.09. 16:00 "Кремінь" Пістинь 1 : 1 "Карпати" Брошнів
23.09. 16:00 "Нафтовик" Долина 2 : 0 "Битків"
23.09. 16:00 "Бескид" Надвірна 2 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
23.09. 16:00 "Турка" Турка 0 : 5 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
23.09. 16:00 НФК "Бурштин" 2 : 1 "Вихор" Ямниця
30.09. 16:00 "Вихор" Ямниця 1 : 0 "Кремінь" Пістинь
30.09. 16:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 5 : 0 НФК "Бурштин"
30.09. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 3 "Турка" Турка
30.09. 16:00 "Битків" 2 : 2 "Бескид" Надвірна
30.09. 16:00 "Карпати" Брошнів 1 : 3 "Нафтовик" Долина
07.10. 15:00 "Кремінь" Пістинь 1 : 3 "Нафтовик" Долина
07.10. 15:00 "Бескид" Надвірна 2 : 1 "Карпати" Брошнів
07.10. 15:00 "Турка" Турка 1 : 1 "Битків"
07.10. 15:00 НФК "Бурштин" 2 : 2 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
07.10. 15:00 "Вихор" Ямниця 1 : 2 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
14.10. 15:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 7 : 0 "Кремінь" Пістинь
14.10. 15:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 3 "Вихор" Ямниця
14.10. 15:00 "Битків" 1 : 2 НФК "Бурштин"
14.10. 15:00 "Карпати" Брошнів 3 : 2 "Турка" Турка
14.10. 15:00 "Нафтовик" Долина 4 : 1 "Бескид" Надвірна
14.04. 16:00 "Кремінь" Пістинь 0 : 2 "Бескид" Надвірна
14.04. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 3 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
14.04. 16:00 "Битків" 1 : 1 "Вихор" Ямниця
14.04. 16:00 "Нафтовик" Долина 3 : 0 "Турка" Турка
14.04. 16:00 "Карпати" Брошнів 4 : 1 НФК "Бурштин"
20.04. 16:00 "Турка" Турка 2 : 0 "Бескид" Надвірна
20.04. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 3 : 2 "Кремінь" Пістинь
20.04. 16:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 0 : 0 "Битків"
20.04. 16:00 "Вихор" Ямниця 1 : 2 "Карпати" Брошнів
20.04. 16:00 НФК "Бурштин" 0 : 4 "Нафтовик" Долина
04.05. 17:00 "Битків" 2 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
05.05. 17:00 "Нафтовик" Долина 3 : 0 "Вихор" Ямниця
05.05. 17:00 "Карпати" Брошнів 2 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
05.05. 17:00 "Бескид" Надвірна 5 : 0 НФК "Бурштин"
05.05. 17:00 "Кремінь" Пістинь 0 : 2 "Турка" Турка
12.05. 17:00 "Битків" 2 : 0 "Кремінь" Пістинь Огляд
12.05. 17:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 3 : 2 "Карпати" Брошнів Огляд
12.05. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 1 : 1 "Нафтовик" Долина Огляд
12.05. 17:00 "Вихор" Ямниця 0 : 0 "Бескид" Надвірна Огляд
12.05. 17:00 НФК "Бурштин" 2 : 1 "Турка" Турка Огляд
19.05. 17:00 "Карпати" Брошнів 3 : 4 "Битків"
19.05. 17:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 1 : 2 "Нафтовик" Долина
19.05. 17:00 "Турка" Турка 4 : 1 "Вихор" Ямниця
19.05. 17:00 "Кремінь" Пістинь 0 : 1 НФК "Бурштин"
19.05. 17:00 "Бескид" Надвірна 1 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
26.05. 17:00 "Карпати" Брошнів 3 : 0 "Кремінь" Пістинь
26.05. 17:00 "Битків" 1 : 3 "Нафтовик" Долина
26.05. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 2 : 1 "Турка" Турка
26.05. 17:00 "Вихор" Ямниця 6 : 0 НФК "Бурштин"
28.05. 18:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 1 "Бескид" Надвірна
02.06. 17:00 "Бескид" Надвірна 0 : 2 "Битків"
02.06. 17:00 "Нафтовик" Долина 2 : 2 "Карпати" Брошнів
02.06. 17:00 НФК "Бурштин" 0 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
02.06. 17:00 "Кремінь" Пістинь 2 : 6 "Вихор" Ямниця
06.06. 18:00 "Турка" Турка 1 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
12.06. 18:00 "Нафтовик" Долина 3 : 0 "Кремінь" Пістинь
12.06. 18:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 2 : 0 "Вихор" Ямниця
12.06. 18:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 3 : 0 НФК "Бурштин"
12.06. 18:00 "Битків" 2 : 0 "Турка" Турка
12.06. 18:00 "Карпати" Брошнів 4 : 0 "Бескид" Надвірна
16.06. 17:00 "Кремінь" Пістинь 3 : 2 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
16.06. 17:00 "Вихор" Ямниця 0 : 2 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
16.06. 17:00 НФК "Бурштин" 2 : 1 "Битків"
16.06. 17:00 "Турка" Турка 0 : 0 "Карпати" Брошнів
16.06. 17:00 "Бескид" Надвірна 2 : 1 "Нафтовик" Долина
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Нафтовик" Долина 9 8 1 0 29 − 5 +24 25
2 "Карпати" Брошнів 9 7 0 2 24 − 11 +13 21
3 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 9 5 3 1 22 − 7 +15 18
4 "Бескид" Надвірна 9 5 2 2 13 − 8 +5 17
5 НФК "Бурштин" 9 5 2 2 13 − 12 +1 17
6 "Турка" Турка 9 4 4 1 13 − 11 +2 16
7 "Битків" 9 3 2 4 12 − 12 0 11
8 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 9 3 0 6 10 − 18 -8 9
9 "Вихор" Ямниця 9 2 2 5 10 − 11 -1 8
10 "Кремінь" Пістинь 9 1 2 6 9 − 22 -13 5
19.08. 17:00 "Турка" Турка 2 : 1 "Нафтовик" Долина
19.08. 17:00 НФК "Бурштин" 2 : 1 "Карпати" Брошнів
19.08. 17:00 "Вихор" Ямниця 0 : 0 "Битків"
19.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 3 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
19.08. 17:00 "Бескид" Надвірна 0 : 0 "Кремінь" Пістинь
26.08. 17:00 "Бескид" Надвірна 0 : 0 "Турка" Турка
26.08. 17:00 "Кремінь" Пістинь 0 : 3 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
26.08. 17:00 "Битків" 1 : 2 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
26.08. 17:00 "Карпати" Брошнів 1 : 0 "Вихор" Ямниця
26.08. 17:00 "Нафтовик" Долина 4 : 1 НФК "Бурштин"
02.09. 17:00 НФК "Бурштин" 2 : 0 "Бескид" Надвірна
02.09. 17:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 2 "Битків"
02.09. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 1 : 3 "Карпати" Брошнів
02.09. 17:00 "Вихор" Ямниця 0 : 2 "Нафтовик" Долина
02.09. 17:00 "Турка" Турка 2 : 1 "Кремінь" Пістинь
09.09. 17:00 "Кремінь" Пістинь 2 : 2 "Битків"
09.09. 17:00 "Карпати" Брошнів 3 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
09.09. 17:00 "Нафтовик" Долина 2 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
09.09. 17:00 "Бескид" Надвірна 1 : 3 "Вихор" Ямниця
09.09. 17:00 "Турка" Турка 1 : 1 НФК "Бурштин"
16.09. 17:00 "Битків" 0 : 1 "Карпати" Брошнів
16.09. 17:00 "Нафтовик" Долина 6 : 0 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
16.09. 17:00 "Вихор" Ямниця 1 : 3 "Турка" Турка
16.09. 17:00 НФК "Бурштин" 1 : 2 "Кремінь" Пістинь
16.09. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 1 : 1 "Бескид" Надвірна
23.09. 16:00 "Кремінь" Пістинь 1 : 1 "Карпати" Брошнів
23.09. 16:00 "Нафтовик" Долина 2 : 0 "Битків"
23.09. 16:00 "Бескид" Надвірна 2 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
23.09. 16:00 "Турка" Турка 0 : 5 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
23.09. 16:00 НФК "Бурштин" 2 : 1 "Вихор" Ямниця
30.09. 16:00 "Вихор" Ямниця 1 : 0 "Кремінь" Пістинь
30.09. 16:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 5 : 0 НФК "Бурштин"
30.09. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 3 "Турка" Турка
30.09. 16:00 "Битків" 2 : 2 "Бескид" Надвірна
30.09. 16:00 "Карпати" Брошнів 1 : 3 "Нафтовик" Долина
07.10. 15:00 "Кремінь" Пістинь 1 : 3 "Нафтовик" Долина
07.10. 15:00 "Бескид" Надвірна 2 : 1 "Карпати" Брошнів
07.10. 15:00 "Турка" Турка 1 : 1 "Битків"
07.10. 15:00 НФК "Бурштин" 2 : 2 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
07.10. 15:00 "Вихор" Ямниця 1 : 2 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
14.10. 15:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 7 : 0 "Кремінь" Пістинь
14.10. 15:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 3 "Вихор" Ямниця
14.10. 15:00 "Битків" 1 : 2 НФК "Бурштин"
14.10. 15:00 "Карпати" Брошнів 3 : 2 "Турка" Турка
14.10. 15:00 "Нафтовик" Долина 4 : 1 "Бескид" Надвірна
14.04. 16:00 "Кремінь" Пістинь 0 : 2 "Бескид" Надвірна
14.04. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 3 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
14.04. 16:00 "Битків" 1 : 1 "Вихор" Ямниця
14.04. 16:00 "Нафтовик" Долина 3 : 0 "Турка" Турка
14.04. 16:00 "Карпати" Брошнів 4 : 1 НФК "Бурштин"
20.04. 16:00 "Турка" Турка 2 : 0 "Бескид" Надвірна
20.04. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 3 : 2 "Кремінь" Пістинь
20.04. 16:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 0 : 0 "Битків"
20.04. 16:00 "Вихор" Ямниця 1 : 2 "Карпати" Брошнів
20.04. 16:00 НФК "Бурштин" 0 : 4 "Нафтовик" Долина
04.05. 17:00 "Битків" 2 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
05.05. 17:00 "Нафтовик" Долина 3 : 0 "Вихор" Ямниця
05.05. 17:00 "Карпати" Брошнів 2 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
05.05. 17:00 "Бескид" Надвірна 5 : 0 НФК "Бурштин"
05.05. 17:00 "Кремінь" Пістинь 0 : 2 "Турка" Турка
12.05. 17:00 "Битків" 2 : 0 "Кремінь" Пістинь Огляд
12.05. 17:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 3 : 2 "Карпати" Брошнів Огляд
12.05. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 1 : 1 "Нафтовик" Долина Огляд
12.05. 17:00 "Вихор" Ямниця 0 : 0 "Бескид" Надвірна Огляд
12.05. 17:00 НФК "Бурштин" 2 : 1 "Турка" Турка Огляд
19.05. 17:00 "Карпати" Брошнів 3 : 4 "Битків"
19.05. 17:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 1 : 2 "Нафтовик" Долина
19.05. 17:00 "Турка" Турка 4 : 1 "Вихор" Ямниця
19.05. 17:00 "Кремінь" Пістинь 0 : 1 НФК "Бурштин"
19.05. 17:00 "Бескид" Надвірна 1 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
26.05. 17:00 "Карпати" Брошнів 3 : 0 "Кремінь" Пістинь
26.05. 17:00 "Битків" 1 : 3 "Нафтовик" Долина
26.05. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 2 : 1 "Турка" Турка
26.05. 17:00 "Вихор" Ямниця 6 : 0 НФК "Бурштин"
28.05. 18:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 1 "Бескид" Надвірна
02.06. 17:00 "Бескид" Надвірна 0 : 2 "Битків"
02.06. 17:00 "Нафтовик" Долина 2 : 2 "Карпати" Брошнів
02.06. 17:00 НФК "Бурштин" 0 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
02.06. 17:00 "Кремінь" Пістинь 2 : 6 "Вихор" Ямниця
06.06. 18:00 "Турка" Турка 1 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
12.06. 18:00 "Нафтовик" Долина 3 : 0 "Кремінь" Пістинь
12.06. 18:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 2 : 0 "Вихор" Ямниця
12.06. 18:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 3 : 0 НФК "Бурштин"
12.06. 18:00 "Битків" 2 : 0 "Турка" Турка
12.06. 18:00 "Карпати" Брошнів 4 : 0 "Бескид" Надвірна
16.06. 17:00 "Кремінь" Пістинь 3 : 2 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
16.06. 17:00 "Вихор" Ямниця 0 : 2 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
16.06. 17:00 НФК "Бурштин" 2 : 1 "Битків"
16.06. 17:00 "Турка" Турка 0 : 0 "Карпати" Брошнів
16.06. 17:00 "Бескид" Надвірна 2 : 1 "Нафтовик" Долина
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Нафтовик" Долина 9 6 1 2 20 − 9 +11 19
2 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 9 4 1 4 15 − 10 +5 13
3 "Битків" 9 3 4 2 12 − 10 +2 13
4 "Карпати" Брошнів 9 3 3 3 13 − 12 +1 12
5 "Вихор" Ямниця 9 3 1 5 15 − 16 -1 10
6 "Турка" Турка 9 3 1 5 12 − 13 -1 10
7 "Бескид" Надвірна 9 2 3 4 7 − 15 -8 9
8 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 9 2 2 5 12 − 19 -7 8
9 НФК "Бурштин" 9 2 1 6 6 − 29 -23 7
10 "Кремінь" Пістинь 9 1 1 7 5 − 22 -17 4
19.08. 17:00 "Турка" Турка 2 : 1 "Нафтовик" Долина
19.08. 17:00 НФК "Бурштин" 2 : 1 "Карпати" Брошнів
19.08. 17:00 "Вихор" Ямниця 0 : 0 "Битків"
19.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 3 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
19.08. 17:00 "Бескид" Надвірна 0 : 0 "Кремінь" Пістинь
26.08. 17:00 "Бескид" Надвірна 0 : 0 "Турка" Турка
26.08. 17:00 "Кремінь" Пістинь 0 : 3 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
26.08. 17:00 "Битків" 1 : 2 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
26.08. 17:00 "Карпати" Брошнів 1 : 0 "Вихор" Ямниця
26.08. 17:00 "Нафтовик" Долина 4 : 1 НФК "Бурштин"
02.09. 17:00 НФК "Бурштин" 2 : 0 "Бескид" Надвірна
02.09. 17:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 2 "Битків"
02.09. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 1 : 3 "Карпати" Брошнів
02.09. 17:00 "Вихор" Ямниця 0 : 2 "Нафтовик" Долина
02.09. 17:00 "Турка" Турка 2 : 1 "Кремінь" Пістинь
09.09. 17:00 "Кремінь" Пістинь 2 : 2 "Битків"
09.09. 17:00 "Карпати" Брошнів 3 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
09.09. 17:00 "Нафтовик" Долина 2 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
09.09. 17:00 "Бескид" Надвірна 1 : 3 "Вихор" Ямниця
09.09. 17:00 "Турка" Турка 1 : 1 НФК "Бурштин"
16.09. 17:00 "Битків" 0 : 1 "Карпати" Брошнів
16.09. 17:00 "Нафтовик" Долина 6 : 0 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
16.09. 17:00 "Вихор" Ямниця 1 : 3 "Турка" Турка
16.09. 17:00 НФК "Бурштин" 1 : 2 "Кремінь" Пістинь
16.09. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 1 : 1 "Бескид" Надвірна
23.09. 16:00 "Кремінь" Пістинь 1 : 1 "Карпати" Брошнів
23.09. 16:00 "Нафтовик" Долина 2 : 0 "Битків"
23.09. 16:00 "Бескид" Надвірна 2 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
23.09. 16:00 "Турка" Турка 0 : 5 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
23.09. 16:00 НФК "Бурштин" 2 : 1 "Вихор" Ямниця
30.09. 16:00 "Вихор" Ямниця 1 : 0 "Кремінь" Пістинь
30.09. 16:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 5 : 0 НФК "Бурштин"
30.09. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 3 "Турка" Турка
30.09. 16:00 "Битків" 2 : 2 "Бескид" Надвірна
30.09. 16:00 "Карпати" Брошнів 1 : 3 "Нафтовик" Долина
07.10. 15:00 "Кремінь" Пістинь 1 : 3 "Нафтовик" Долина
07.10. 15:00 "Бескид" Надвірна 2 : 1 "Карпати" Брошнів
07.10. 15:00 "Турка" Турка 1 : 1 "Битків"
07.10. 15:00 НФК "Бурштин" 2 : 2 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
07.10. 15:00 "Вихор" Ямниця 1 : 2 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
14.10. 15:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 7 : 0 "Кремінь" Пістинь
14.10. 15:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 3 "Вихор" Ямниця
14.10. 15:00 "Битків" 1 : 2 НФК "Бурштин"
14.10. 15:00 "Карпати" Брошнів 3 : 2 "Турка" Турка
14.10. 15:00 "Нафтовик" Долина 4 : 1 "Бескид" Надвірна
14.04. 16:00 "Кремінь" Пістинь 0 : 2 "Бескид" Надвірна
14.04. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 3 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
14.04. 16:00 "Битків" 1 : 1 "Вихор" Ямниця
14.04. 16:00 "Нафтовик" Долина 3 : 0 "Турка" Турка
14.04. 16:00 "Карпати" Брошнів 4 : 1 НФК "Бурштин"
20.04. 16:00 "Турка" Турка 2 : 0 "Бескид" Надвірна
20.04. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 3 : 2 "Кремінь" Пістинь
20.04. 16:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 0 : 0 "Битків"
20.04. 16:00 "Вихор" Ямниця 1 : 2 "Карпати" Брошнів
20.04. 16:00 НФК "Бурштин" 0 : 4 "Нафтовик" Долина
04.05. 17:00 "Битків" 2 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
05.05. 17:00 "Нафтовик" Долина 3 : 0 "Вихор" Ямниця
05.05. 17:00 "Карпати" Брошнів 2 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
05.05. 17:00 "Бескид" Надвірна 5 : 0 НФК "Бурштин"
05.05. 17:00 "Кремінь" Пістинь 0 : 2 "Турка" Турка
12.05. 17:00 "Битків" 2 : 0 "Кремінь" Пістинь Огляд
12.05. 17:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 3 : 2 "Карпати" Брошнів Огляд
12.05. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 1 : 1 "Нафтовик" Долина Огляд
12.05. 17:00 "Вихор" Ямниця 0 : 0 "Бескид" Надвірна Огляд
12.05. 17:00 НФК "Бурштин" 2 : 1 "Турка" Турка Огляд
19.05. 17:00 "Карпати" Брошнів 3 : 4 "Битків"
19.05. 17:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 1 : 2 "Нафтовик" Долина
19.05. 17:00 "Турка" Турка 4 : 1 "Вихор" Ямниця
19.05. 17:00 "Кремінь" Пістинь 0 : 1 НФК "Бурштин"
19.05. 17:00 "Бескид" Надвірна 1 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
26.05. 17:00 "Карпати" Брошнів 3 : 0 "Кремінь" Пістинь
26.05. 17:00 "Битків" 1 : 3 "Нафтовик" Долина
26.05. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 2 : 1 "Турка" Турка
26.05. 17:00 "Вихор" Ямниця 6 : 0 НФК "Бурштин"
28.05. 18:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 1 "Бескид" Надвірна
02.06. 17:00 "Бескид" Надвірна 0 : 2 "Битків"
02.06. 17:00 "Нафтовик" Долина 2 : 2 "Карпати" Брошнів
02.06. 17:00 НФК "Бурштин" 0 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
02.06. 17:00 "Кремінь" Пістинь 2 : 6 "Вихор" Ямниця
06.06. 18:00 "Турка" Турка 1 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
12.06. 18:00 "Нафтовик" Долина 3 : 0 "Кремінь" Пістинь
12.06. 18:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 2 : 0 "Вихор" Ямниця
12.06. 18:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 3 : 0 НФК "Бурштин"
12.06. 18:00 "Битків" 2 : 0 "Турка" Турка
12.06. 18:00 "Карпати" Брошнів 4 : 0 "Бескид" Надвірна
16.06. 17:00 "Кремінь" Пістинь 3 : 2 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
16.06. 17:00 "Вихор" Ямниця 0 : 2 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
16.06. 17:00 НФК "Бурштин" 2 : 1 "Битків"
16.06. 17:00 "Турка" Турка 0 : 0 "Карпати" Брошнів
16.06. 17:00 "Бескид" Надвірна 2 : 1 "Нафтовик" Долина
Стрічка новин
14 жовтня
10 жовтня
09 жовтня
02 жовтня
29 вересня
21 вересня
20 вересня
14 вересня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения