Чемпіонат Чернігівської області 2017

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Агродім" Бахмач 24 21 1 2 80 − 20 +60 64
2 "Ніка" Чернігів 24 19 2 3 69 − 17 +52 59
3 "Чернігів" 24 19 1 4 79 − 20 +59 58
4 "Кудрівка" Кудрівка 24 13 6 5 69 − 24 +45 45
5 "Зернопром" Анисів 24 11 5 8 41 − 36 +5 38
6 "Фаворит" Корюківка 24 10 6 8 52 − 39 +13 36
7 "Кремінь" Ічня 24 11 3 10 36 − 40 -4 36
8 "Полісся" Добрянка 24 9 3 12 49 − 61 -12 30
9 "ДЮСШ-Динамо" Ніжин 24 6 3 15 25 − 64 -39 21
10 "Прилуки" Прилуки 24 6 2 16 35 − 78 -43 20
11 "Городня" Городня 24 4 4 16 24 − 71 -47 16
12 "Десна-2" Чернігів 24 3 4 17 21 − 56 -35 13
13 "Ревна" Семенівка 24 2 4 18 14 − 68 -54 10
20.05. 16:00 "Динамо" Ніжин 1 : 1 "Ревна" Семенівка
20.05. 16:00 "Городня" Городня 2 : 4 "Чернігів"
20.05. 16:00 "Прилуки" Прилуки 1 : 2 "Кудрівка" Кудрівка
20.05. 16:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 1 "Агродім" Бахмач
20.05. 16:00 "Кремінь" Ічня 2 : 3 "Ніка" Чернігів
20.05. 16:00 "Зернопром" Анисів 0 : 0 "Фаворит" Корюківка
27.05. 16:00 "Ніка" Чернігів 1 : 0 "Зернопром" Анисів
27.05. 16:00 "Ревна" Семенівка 2 : 0 "Десна-2" Чернігів
27.05. 16:00 "Кудрівка" Кудрівка 4 : 0 "Динамо" Ніжин
27.05. 16:00 "Городня" Городня 3 : 3 "Прилуки" Прилуки
27.05. 16:00 "Агродім" Бахмач 4 : 0 "Кремінь" Ічня
03.06. 17:00 "Кремінь" Ічня 0 : 0 "Ревна" Семенівка
03.06. 17:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 2 "Полісся" Добрянка
03.06. 17:00 "Динамо" Ніжин 1 : 0 "Городня" Городня
03.06. 17:00 "Десна-2" Чернігів 1 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
03.06. 17:00 "Зернопром" Анисів 0 : 1 "Агродім" Бахмач
03.06. 17:00 "Фаворит" Корюківка 2 : 2 "Ніка" Чернігів
10.06. 17:00 "Чернігів" 4 : 2 "Прилуки" Прилуки
10.06. 17:00 "Городня" Городня 2 : 1 "Десна-2" Чернігів
10.06. 17:00 "Полісся" Добрянка 4 : 0 "Динамо" Ніжин
10.06. 17:00 "Агродім" Бахмач 3 : 1 "Фаворит" Корюківка
10.06. 17:00 "Ревна" Семенівка 0 : 0 "Зернопром" Анисів
10.06. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 5 : 2 "Кремінь" Ічня
17.06. 17:00 "Ніка" Чернігів 4 : 2 "Агродім" Бахмач
17.06. 17:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 4 "Полісся" Добрянка
17.06. 17:00 "Кремінь" Ічня 3 : 1 "Городня" Городня
17.06. 17:00 "Зернопром" Анисів 1 : 0 "Кудрівка" Кудрівка
17.06. 17:00 "Фаворит" Корюківка 4 : 2 "Ревна" Семенівка
17.06. 17:00 "Динамо" Ніжин 0 : 2 "Чернігів"
24.06. 17:00 "Ревна" Семенівка 0 : 5 "Ніка" Чернігів
24.06. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 4 : 1 "Фаворит" Корюківка
24.06. 17:00 "Городня" Городня 2 : 2 "Зернопром" Анисів
24.06. 17:00 "Полісся" Добрянка 1 : 1 "Кремінь" Ічня
24.06. 17:00 "Чернігів" 3 : 1 "Десна-2" Чернігів
24.06. 17:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 0 "Динамо" Ніжин
01.07. 17:00 "Десна-2" Чернігів 4 : 2 "Прилуки" Прилуки
01.07. 17:00 "Кремінь" Ічня 1 : 2 "Чернігів"
01.07. 17:00 "Зернопром" Анисів 3 : 3 "Полісся" Добрянка
01.07. 17:00 "Фаворит" Корюківка 6 : 0 "Городня" Городня
01.07. 17:00 "Ніка" Чернігів 0 : 0 "Кудрівка" Кудрівка
01.07. 17:00 "Агродім" Бахмач 3 : 1 "Ревна" Семенівка
05.07. 19:00 "Полісся" Добрянка 0 : 5 "Чернігів"
08.07. 17:00 "Чернігів" 4 : 0 "Зернопром" Анисів
08.07. 17:00 "Прилуки" Прилуки 1 : 2 "Кремінь" Ічня
08.07. 17:00 "Динамо" Ніжин 3 : 1 "Десна-2" Чернігів
08.07. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 2 : 2 "Агродім" Бахмач
08.07. 17:00 "Городня" Городня 0 : 4 "Ніка" Чернігів
08.07. 17:00 "Полісся" Добрянка 0 : 5 "Фаворит" Корюківка
15.07. 17:00 "Кремінь" Ічня 4 : 0 "Динамо" Ніжин
15.07. 17:00 "Зернопром" Анисів 2 : 0 "Прилуки" Прилуки
15.07. 17:00 "Фаворит" Корюківка 1 : 0 "Чернігів"
15.07. 17:00 "Ніка" Чернігів 5 : 1 "Полісся" Добрянка
15.07. 17:00 "Агродім" Бахмач 3 : 0 "Городня" Городня
15.07. 17:00 "Ревна" Семенівка 2 : 4 "Кудрівка" Кудрівка
22.07. 17:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 1 "Кремінь" Ічня
22.07. 17:00 "Динамо" Ніжин 1 : 3 "Зернопром" Анисів
22.07. 17:00 "Городня" Городня 2 : 3 "Ревна" Семенівка
22.07. 17:00 "Полісся" Добрянка 1 : 7 "Агродім" Бахмач
22.07. 17:00 "Чернігів" 1 : 0 "Ніка" Чернігів
22.07. 17:00 "Прилуки" Прилуки 2 : 2 "Фаворит" Корюківка
29.07. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 9 : 0 "Городня" Городня
29.07. 17:00 "Ревна" Семенівка 2 : 2 "Полісся" Добрянка
29.07. 17:00 "Агродім" Бахмач 0 : 1 "Чернігів"
29.07. 17:00 "Ніка" Чернігів 1 : 0 "Прилуки" Прилуки
29.07. 17:00 "Фаворит" Корюківка 3 : 0 "Динамо" Ніжин
29.07. 17:00 "Зернопром" Анисів 3 : 0 "Десна-2" Чернігів
05.08. 17:00 "Кремінь" Ічня 1 : 2 "Зернопром" Анисів
05.08. 17:00 "Десна-2" Чернігів 2 : 2 "Фаворит" Корюківка
05.08. 17:00 "Динамо" Ніжин 1 : 3 "Ніка" Чернігів
05.08. 17:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 7 "Агродім" Бахмач
05.08. 17:00 "Чернігів" 9 : 0 "Ревна" Семенівка
05.08. 17:00 "Полісся" Добрянка 1 : 4 "Кудрівка" Кудрівка
12.08. 17:00 "Фаворит" Корюківка 3 : 2 "Кремінь" Ічня
12.08. 17:00 "Ніка" Чернігів 6 : 0 "Десна-2" Чернігів
12.08. 17:00 "Агродім" Бахмач 4 : 0 "Динамо" Ніжин
12.08. 17:00 "Ревна" Семенівка 1 : 2 "Прилуки" Прилуки
12.08. 17:00 "Городня" Городня 1 : 3 "Полісся" Добрянка
19.08. 17:00 "Полісся" Добрянка 5 : 0 "Городня" Городня
19.08. 17:00 "Чернігів" 1 : 3 "Кудрівка" Кудрівка
19.08. 17:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 0 "Ревна" Семенівка
19.08. 17:00 "Динамо" Ніжин 2 : 5 "Агродім" Бахмач
19.08. 17:00 "Кремінь" Ічня 1 : 0 "Фаворит" Корюківка
19.08. 17:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 4 "Ніка" Чернігів
24.08. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 1 : 1 "Чернігів"
26.08. 17:00 "Зернопром" Анисів 1 : 1 "Кремінь" Ічня
26.08. 17:00 "Фаворит" Корюківка 2 : 1 "Десна-2" Чернігів
26.08. 17:00 "Ніка" Чернігів 5 : 0 "Динамо" Ніжин
26.08. 17:00 "Агродім" Бахмач 8 : 2 "Прилуки" Прилуки
26.08. 17:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Чернігів"
26.08. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 3 : 0 "Полісся" Добрянка
02.09. 16:00 "Городня" Городня 0 : 3 "Кудрівка" Кудрівка
02.09. 16:00 "Полісся" Добрянка 3 : 0 "Ревна" Семенівка
02.09. 16:00 "Чернігів" 0 : 2 "Агродім" Бахмач
02.09. 16:00 "Прилуки" Прилуки 0 : 4 "Ніка" Чернігів
02.09. 16:00 "Динамо" Ніжин 3 : 2 "Фаворит" Корюківка
02.09. 16:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 4 "Зернопром" Анисів
09.09. 16:00 "Кремінь" Ічня 3 : 0 "Десна-2" Чернігів
09.09. 16:00 "Зернопром" Анисів 3 : 1 "Динамо" Ніжин
09.09. 16:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Городня" Городня
09.09. 16:00 "Агродім" Бахмач 4 : 1 "Полісся" Добрянка
09.09. 16:00 "Ніка" Чернігів 1 : 4 "Чернігів"
09.09. 16:00 "Фаворит" Корюківка 9 : 1 "Прилуки" Прилуки
16.09. 16:00 "Зернопром" Анисів 0 : 2 "Чернігів"
16.09. 16:00 "Кремінь" Ічня 1 : 0 "Прилуки" Прилуки
16.09. 16:00 "Десна-2" Чернігів 1 : 1 "Динамо" Ніжин
16.09. 16:00 "Агродім" Бахмач 2 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
16.09. 16:00 "Ніка" Чернігів 2 : 0 "Городня" Городня
16.09. 16:00 "Фаворит" Корюківка 2 : 4 "Полісся" Добрянка
23.09. 16:00 "Динамо" Ніжин 0 : 1 "Кремінь" Ічня
23.09. 16:00 "Прилуки" Прилуки 1 : 4 "Зернопром" Анисів
23.09. 16:00 "Чернігів" 4 : 1 "Фаворит" Корюківка
23.09. 16:00 "Полісся" Добрянка 1 : 5 "Ніка" Чернігів
23.09. 16:00 "Городня" Городня 1 : 2 "Агродім" Бахмач
23.09. 16:00 "Кудрівка" Кудрівка 3 : 0 "Ревна" Семенівка
30.09. 16:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 2 "Десна-2" Чернігів
30.09. 16:00 "Полісся" Добрянка 2 : 4 "Зернопром" Анисів
30.09. 16:00 "Городня" Городня 0 : 0 "Фаворит" Корюківка
30.09. 16:00 "Кудрівка" Кудрівка 0 : 2 "Ніка" Чернігів
30.09. 16:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Агродім" Бахмач
07.10. 15:00 "Ніка" Чернігів 3 : 0 "Ревна" Семенівка
07.10. 15:00 "Фаворит" Корюківка 1 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
07.10. 15:00 "Зернопром" Анисів 3 : 1 "Городня" Городня
07.10. 15:00 "Кремінь" Ічня 1 : 3 "Полісся" Добрянка
07.10. 15:00 "Динамо" Ніжин 1 : 2 "Прилуки" Прилуки
11.10. 15:00 "Десна-2" Чернігів 2 : 0 "Чернігів"
14.10. 15:00 "Агродім" Бахмач 2 : 0 "Ніка" Чернігів
14.10. 15:00 "Полісся" Добрянка 3 : 0 "Десна-2" Чернігів
14.10. 15:00 "Городня" Городня 0 : 2 "Кремінь" Ічня
14.10. 15:00 "Кудрівка" Кудрівка 6 : 1 "Зернопром" Анисів
14.10. 15:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Фаворит" Корюківка
18.10. 15:00 "Чернігів" 9 : 0 "Динамо" Ніжин
21.10. 15:00 "Десна-2" Чернігів 1 : 2 "Городня" Городня
21.10. 15:00 "Динамо" Ніжин 3 : 1 "Полісся" Добрянка
21.10. 15:00 "Фаворит" Корюківка 0 : 5 "Агродім" Бахмач
21.10. 15:00 "Зернопром" Анисів 3 : 0 "Ревна" Семенівка
21.10. 15:00 "Кремінь" Ічня 2 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
24.10. 15:00 "Прилуки" Прилуки 0 : 4 "Чернігів"
28.10. "Чернігів" 5 : 2 "Кремінь" Ічня
28.10. 15:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Кремінь" Ічня
28.10. 15:00 "Полісся" Добрянка 3 : 0 "Прилуки" Прилуки
28.10. 15:00 "Городня" Городня 2 : 2 "Динамо" Ніжин
28.10. 15:00 "Кудрівка" Кудрівка 1 : 1 "Десна-2" Чернігів
28.10. 15:00 "Агродім" Бахмач 5 : 0 "Зернопром" Анисів
28.10. 15:00 "Ніка" Чернігів 1 : 0 "Фаворит" Корюківка
01.11. 14:00 "Чернігів" 3 : 1 "Полісся" Добрянка
04.11. 14:00 "Зернопром" Анисів 1 : 2 "Ніка" Чернігів
04.11. 14:00 "Десна-2" Чернігів 3 : 0 "Ревна" Семенівка
04.11. 14:00 "Динамо" Ніжин 2 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
04.11. 14:00 "Прилуки" Прилуки 1 : 2 "Городня" Городня
04.11. 14:00 "Кремінь" Ічня 0 : 2 "Агродім" Бахмач
11.11. 14:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Динамо" Ніжин
11.11. 14:00 "Чернігів" 8 : 0 "Городня" Городня
11.11. 14:00 "Кудрівка" Кудрівка 10 : 0 "Прилуки" Прилуки
11.11. 14:00 "Агродім" Бахмач 3 : 0 "Десна-2" Чернігів
11.11. 14:00 "Ніка" Чернігів 6 : 0 "Кремінь" Ічня
11.11. 14:00 "Фаворит" Корюківка 2 : 1 "Зернопром" Анисів
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Агродім" Бахмач 12 11 0 1 41 − 7 +34 33
2 "Ніка" Чернігів 12 10 1 1 35 − 7 +28 31
3 "Чернігів" 12 10 0 2 51 − 12 +39 30
4 "Кудрівка" Кудрівка 12 8 3 1 48 − 10 +38 27
5 "Фаворит" Корюківка 12 8 2 2 35 − 19 +16 26
6 "Зернопром" Анисів 12 6 3 3 20 − 11 +9 21
7 "Кремінь" Ічня 12 6 1 5 19 − 14 +5 19
8 "ДЮСШ-Динамо" Ніжин 12 5 1 6 18 − 22 -4 16
9 "Полісся" Добрянка 12 5 1 6 24 − 31 -7 16
10 "Прилуки" Прилуки 12 4 1 7 21 − 31 -10 13
11 "Десна-2" Чернігів 12 3 3 6 14 − 22 -8 12
12 "Городня" Городня 12 1 4 7 15 − 29 -14 7
13 "Ревна" Семенівка 12 1 2 9 7 − 31 -24 5
20.05. 16:00 "Динамо" Ніжин 1 : 1 "Ревна" Семенівка
20.05. 16:00 "Городня" Городня 2 : 4 "Чернігів"
20.05. 16:00 "Прилуки" Прилуки 1 : 2 "Кудрівка" Кудрівка
20.05. 16:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 1 "Агродім" Бахмач
20.05. 16:00 "Кремінь" Ічня 2 : 3 "Ніка" Чернігів
20.05. 16:00 "Зернопром" Анисів 0 : 0 "Фаворит" Корюківка
27.05. 16:00 "Ніка" Чернігів 1 : 0 "Зернопром" Анисів
27.05. 16:00 "Ревна" Семенівка 2 : 0 "Десна-2" Чернігів
27.05. 16:00 "Кудрівка" Кудрівка 4 : 0 "Динамо" Ніжин
27.05. 16:00 "Городня" Городня 3 : 3 "Прилуки" Прилуки
27.05. 16:00 "Агродім" Бахмач 4 : 0 "Кремінь" Ічня
03.06. 17:00 "Кремінь" Ічня 0 : 0 "Ревна" Семенівка
03.06. 17:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 2 "Полісся" Добрянка
03.06. 17:00 "Динамо" Ніжин 1 : 0 "Городня" Городня
03.06. 17:00 "Десна-2" Чернігів 1 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
03.06. 17:00 "Зернопром" Анисів 0 : 1 "Агродім" Бахмач
03.06. 17:00 "Фаворит" Корюківка 2 : 2 "Ніка" Чернігів
10.06. 17:00 "Чернігів" 4 : 2 "Прилуки" Прилуки
10.06. 17:00 "Городня" Городня 2 : 1 "Десна-2" Чернігів
10.06. 17:00 "Полісся" Добрянка 4 : 0 "Динамо" Ніжин
10.06. 17:00 "Агродім" Бахмач 3 : 1 "Фаворит" Корюківка
10.06. 17:00 "Ревна" Семенівка 0 : 0 "Зернопром" Анисів
10.06. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 5 : 2 "Кремінь" Ічня
17.06. 17:00 "Ніка" Чернігів 4 : 2 "Агродім" Бахмач
17.06. 17:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 4 "Полісся" Добрянка
17.06. 17:00 "Кремінь" Ічня 3 : 1 "Городня" Городня
17.06. 17:00 "Зернопром" Анисів 1 : 0 "Кудрівка" Кудрівка
17.06. 17:00 "Фаворит" Корюківка 4 : 2 "Ревна" Семенівка
17.06. 17:00 "Динамо" Ніжин 0 : 2 "Чернігів"
24.06. 17:00 "Ревна" Семенівка 0 : 5 "Ніка" Чернігів
24.06. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 4 : 1 "Фаворит" Корюківка
24.06. 17:00 "Городня" Городня 2 : 2 "Зернопром" Анисів
24.06. 17:00 "Полісся" Добрянка 1 : 1 "Кремінь" Ічня
24.06. 17:00 "Чернігів" 3 : 1 "Десна-2" Чернігів
24.06. 17:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 0 "Динамо" Ніжин
01.07. 17:00 "Десна-2" Чернігів 4 : 2 "Прилуки" Прилуки
01.07. 17:00 "Кремінь" Ічня 1 : 2 "Чернігів"
01.07. 17:00 "Зернопром" Анисів 3 : 3 "Полісся" Добрянка
01.07. 17:00 "Фаворит" Корюківка 6 : 0 "Городня" Городня
01.07. 17:00 "Ніка" Чернігів 0 : 0 "Кудрівка" Кудрівка
01.07. 17:00 "Агродім" Бахмач 3 : 1 "Ревна" Семенівка
05.07. 19:00 "Полісся" Добрянка 0 : 5 "Чернігів"
08.07. 17:00 "Чернігів" 4 : 0 "Зернопром" Анисів
08.07. 17:00 "Прилуки" Прилуки 1 : 2 "Кремінь" Ічня
08.07. 17:00 "Динамо" Ніжин 3 : 1 "Десна-2" Чернігів
08.07. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 2 : 2 "Агродім" Бахмач
08.07. 17:00 "Городня" Городня 0 : 4 "Ніка" Чернігів
08.07. 17:00 "Полісся" Добрянка 0 : 5 "Фаворит" Корюківка
15.07. 17:00 "Кремінь" Ічня 4 : 0 "Динамо" Ніжин
15.07. 17:00 "Зернопром" Анисів 2 : 0 "Прилуки" Прилуки
15.07. 17:00 "Фаворит" Корюківка 1 : 0 "Чернігів"
15.07. 17:00 "Ніка" Чернігів 5 : 1 "Полісся" Добрянка
15.07. 17:00 "Агродім" Бахмач 3 : 0 "Городня" Городня
15.07. 17:00 "Ревна" Семенівка 2 : 4 "Кудрівка" Кудрівка
22.07. 17:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 1 "Кремінь" Ічня
22.07. 17:00 "Динамо" Ніжин 1 : 3 "Зернопром" Анисів
22.07. 17:00 "Городня" Городня 2 : 3 "Ревна" Семенівка
22.07. 17:00 "Полісся" Добрянка 1 : 7 "Агродім" Бахмач
22.07. 17:00 "Чернігів" 1 : 0 "Ніка" Чернігів
22.07. 17:00 "Прилуки" Прилуки 2 : 2 "Фаворит" Корюківка
29.07. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 9 : 0 "Городня" Городня
29.07. 17:00 "Ревна" Семенівка 2 : 2 "Полісся" Добрянка
29.07. 17:00 "Агродім" Бахмач 0 : 1 "Чернігів"
29.07. 17:00 "Ніка" Чернігів 1 : 0 "Прилуки" Прилуки
29.07. 17:00 "Фаворит" Корюківка 3 : 0 "Динамо" Ніжин
29.07. 17:00 "Зернопром" Анисів 3 : 0 "Десна-2" Чернігів
05.08. 17:00 "Кремінь" Ічня 1 : 2 "Зернопром" Анисів
05.08. 17:00 "Десна-2" Чернігів 2 : 2 "Фаворит" Корюківка
05.08. 17:00 "Динамо" Ніжин 1 : 3 "Ніка" Чернігів
05.08. 17:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 7 "Агродім" Бахмач
05.08. 17:00 "Чернігів" 9 : 0 "Ревна" Семенівка
05.08. 17:00 "Полісся" Добрянка 1 : 4 "Кудрівка" Кудрівка
12.08. 17:00 "Фаворит" Корюківка 3 : 2 "Кремінь" Ічня
12.08. 17:00 "Ніка" Чернігів 6 : 0 "Десна-2" Чернігів
12.08. 17:00 "Агродім" Бахмач 4 : 0 "Динамо" Ніжин
12.08. 17:00 "Ревна" Семенівка 1 : 2 "Прилуки" Прилуки
12.08. 17:00 "Городня" Городня 1 : 3 "Полісся" Добрянка
19.08. 17:00 "Полісся" Добрянка 5 : 0 "Городня" Городня
19.08. 17:00 "Чернігів" 1 : 3 "Кудрівка" Кудрівка
19.08. 17:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 0 "Ревна" Семенівка
19.08. 17:00 "Динамо" Ніжин 2 : 5 "Агродім" Бахмач
19.08. 17:00 "Кремінь" Ічня 1 : 0 "Фаворит" Корюківка
19.08. 17:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 4 "Ніка" Чернігів
24.08. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 1 : 1 "Чернігів"
26.08. 17:00 "Зернопром" Анисів 1 : 1 "Кремінь" Ічня
26.08. 17:00 "Фаворит" Корюківка 2 : 1 "Десна-2" Чернігів
26.08. 17:00 "Ніка" Чернігів 5 : 0 "Динамо" Ніжин
26.08. 17:00 "Агродім" Бахмач 8 : 2 "Прилуки" Прилуки
26.08. 17:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Чернігів"
26.08. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 3 : 0 "Полісся" Добрянка
02.09. 16:00 "Городня" Городня 0 : 3 "Кудрівка" Кудрівка
02.09. 16:00 "Полісся" Добрянка 3 : 0 "Ревна" Семенівка
02.09. 16:00 "Чернігів" 0 : 2 "Агродім" Бахмач
02.09. 16:00 "Прилуки" Прилуки 0 : 4 "Ніка" Чернігів
02.09. 16:00 "Динамо" Ніжин 3 : 2 "Фаворит" Корюківка
02.09. 16:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 4 "Зернопром" Анисів
09.09. 16:00 "Кремінь" Ічня 3 : 0 "Десна-2" Чернігів
09.09. 16:00 "Зернопром" Анисів 3 : 1 "Динамо" Ніжин
09.09. 16:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Городня" Городня
09.09. 16:00 "Агродім" Бахмач 4 : 1 "Полісся" Добрянка
09.09. 16:00 "Ніка" Чернігів 1 : 4 "Чернігів"
09.09. 16:00 "Фаворит" Корюківка 9 : 1 "Прилуки" Прилуки
16.09. 16:00 "Зернопром" Анисів 0 : 2 "Чернігів"
16.09. 16:00 "Кремінь" Ічня 1 : 0 "Прилуки" Прилуки
16.09. 16:00 "Десна-2" Чернігів 1 : 1 "Динамо" Ніжин
16.09. 16:00 "Агродім" Бахмач 2 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
16.09. 16:00 "Ніка" Чернігів 2 : 0 "Городня" Городня
16.09. 16:00 "Фаворит" Корюківка 2 : 4 "Полісся" Добрянка
23.09. 16:00 "Динамо" Ніжин 0 : 1 "Кремінь" Ічня
23.09. 16:00 "Прилуки" Прилуки 1 : 4 "Зернопром" Анисів
23.09. 16:00 "Чернігів" 4 : 1 "Фаворит" Корюківка
23.09. 16:00 "Полісся" Добрянка 1 : 5 "Ніка" Чернігів
23.09. 16:00 "Городня" Городня 1 : 2 "Агродім" Бахмач
23.09. 16:00 "Кудрівка" Кудрівка 3 : 0 "Ревна" Семенівка
30.09. 16:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 2 "Десна-2" Чернігів
30.09. 16:00 "Полісся" Добрянка 2 : 4 "Зернопром" Анисів
30.09. 16:00 "Городня" Городня 0 : 0 "Фаворит" Корюківка
30.09. 16:00 "Кудрівка" Кудрівка 0 : 2 "Ніка" Чернігів
30.09. 16:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Агродім" Бахмач
07.10. 15:00 "Ніка" Чернігів 3 : 0 "Ревна" Семенівка
07.10. 15:00 "Фаворит" Корюківка 1 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
07.10. 15:00 "Зернопром" Анисів 3 : 1 "Городня" Городня
07.10. 15:00 "Кремінь" Ічня 1 : 3 "Полісся" Добрянка
07.10. 15:00 "Динамо" Ніжин 1 : 2 "Прилуки" Прилуки
11.10. 15:00 "Десна-2" Чернігів 2 : 0 "Чернігів"
14.10. 15:00 "Агродім" Бахмач 2 : 0 "Ніка" Чернігів
14.10. 15:00 "Полісся" Добрянка 3 : 0 "Десна-2" Чернігів
14.10. 15:00 "Городня" Городня 0 : 2 "Кремінь" Ічня
14.10. 15:00 "Кудрівка" Кудрівка 6 : 1 "Зернопром" Анисів
14.10. 15:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Фаворит" Корюківка
18.10. 15:00 "Чернігів" 9 : 0 "Динамо" Ніжин
21.10. 15:00 "Десна-2" Чернігів 1 : 2 "Городня" Городня
21.10. 15:00 "Динамо" Ніжин 3 : 1 "Полісся" Добрянка
21.10. 15:00 "Фаворит" Корюківка 0 : 5 "Агродім" Бахмач
21.10. 15:00 "Зернопром" Анисів 3 : 0 "Ревна" Семенівка
21.10. 15:00 "Кремінь" Ічня 2 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
24.10. 15:00 "Прилуки" Прилуки 0 : 4 "Чернігів"
28.10. "Чернігів" 5 : 2 "Кремінь" Ічня
28.10. 15:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Кремінь" Ічня
28.10. 15:00 "Полісся" Добрянка 3 : 0 "Прилуки" Прилуки
28.10. 15:00 "Городня" Городня 2 : 2 "Динамо" Ніжин
28.10. 15:00 "Кудрівка" Кудрівка 1 : 1 "Десна-2" Чернігів
28.10. 15:00 "Агродім" Бахмач 5 : 0 "Зернопром" Анисів
28.10. 15:00 "Ніка" Чернігів 1 : 0 "Фаворит" Корюківка
01.11. 14:00 "Чернігів" 3 : 1 "Полісся" Добрянка
04.11. 14:00 "Зернопром" Анисів 1 : 2 "Ніка" Чернігів
04.11. 14:00 "Десна-2" Чернігів 3 : 0 "Ревна" Семенівка
04.11. 14:00 "Динамо" Ніжин 2 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
04.11. 14:00 "Прилуки" Прилуки 1 : 2 "Городня" Городня
04.11. 14:00 "Кремінь" Ічня 0 : 2 "Агродім" Бахмач
11.11. 14:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Динамо" Ніжин
11.11. 14:00 "Чернігів" 8 : 0 "Городня" Городня
11.11. 14:00 "Кудрівка" Кудрівка 10 : 0 "Прилуки" Прилуки
11.11. 14:00 "Агродім" Бахмач 3 : 0 "Десна-2" Чернігів
11.11. 14:00 "Ніка" Чернігів 6 : 0 "Кремінь" Ічня
11.11. 14:00 "Фаворит" Корюківка 2 : 1 "Зернопром" Анисів
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Агродім" Бахмач 12 10 1 1 39 − 13 +26 31
2 "Ніка" Чернігів 12 9 1 2 34 − 10 +24 28
3 "Чернігів" 12 9 1 2 28 − 8 +20 28
4 "Кудрівка" Кудрівка 12 5 3 4 21 − 14 +7 18
5 "Зернопром" Анисів 12 5 2 5 21 − 25 -4 17
6 "Кремінь" Ічня 12 5 2 5 17 − 26 -9 17
7 "Полісся" Добрянка 12 4 2 6 25 − 30 -5 14
8 "Фаворит" Корюківка 12 2 4 6 17 − 20 -3 10
9 "Городня" Городня 12 3 0 9 9 − 42 -33 9
10 "Прилуки" Прилуки 12 2 1 9 14 − 47 -33 7
11 "Ревна" Семенівка 12 1 2 9 7 − 37 -30 5
12 "ДЮСШ-Динамо" Ніжин 12 1 2 9 7 − 42 -35 5
13 "Десна-2" Чернігів 12 0 1 11 7 − 34 -27 1
20.05. 16:00 "Динамо" Ніжин 1 : 1 "Ревна" Семенівка
20.05. 16:00 "Городня" Городня 2 : 4 "Чернігів"
20.05. 16:00 "Прилуки" Прилуки 1 : 2 "Кудрівка" Кудрівка
20.05. 16:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 1 "Агродім" Бахмач
20.05. 16:00 "Кремінь" Ічня 2 : 3 "Ніка" Чернігів
20.05. 16:00 "Зернопром" Анисів 0 : 0 "Фаворит" Корюківка
27.05. 16:00 "Ніка" Чернігів 1 : 0 "Зернопром" Анисів
27.05. 16:00 "Ревна" Семенівка 2 : 0 "Десна-2" Чернігів
27.05. 16:00 "Кудрівка" Кудрівка 4 : 0 "Динамо" Ніжин
27.05. 16:00 "Городня" Городня 3 : 3 "Прилуки" Прилуки
27.05. 16:00 "Агродім" Бахмач 4 : 0 "Кремінь" Ічня
03.06. 17:00 "Кремінь" Ічня 0 : 0 "Ревна" Семенівка
03.06. 17:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 2 "Полісся" Добрянка
03.06. 17:00 "Динамо" Ніжин 1 : 0 "Городня" Городня
03.06. 17:00 "Десна-2" Чернігів 1 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
03.06. 17:00 "Зернопром" Анисів 0 : 1 "Агродім" Бахмач
03.06. 17:00 "Фаворит" Корюківка 2 : 2 "Ніка" Чернігів
10.06. 17:00 "Чернігів" 4 : 2 "Прилуки" Прилуки
10.06. 17:00 "Городня" Городня 2 : 1 "Десна-2" Чернігів
10.06. 17:00 "Полісся" Добрянка 4 : 0 "Динамо" Ніжин
10.06. 17:00 "Агродім" Бахмач 3 : 1 "Фаворит" Корюківка
10.06. 17:00 "Ревна" Семенівка 0 : 0 "Зернопром" Анисів
10.06. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 5 : 2 "Кремінь" Ічня
17.06. 17:00 "Ніка" Чернігів 4 : 2 "Агродім" Бахмач
17.06. 17:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 4 "Полісся" Добрянка
17.06. 17:00 "Кремінь" Ічня 3 : 1 "Городня" Городня
17.06. 17:00 "Зернопром" Анисів 1 : 0 "Кудрівка" Кудрівка
17.06. 17:00 "Фаворит" Корюківка 4 : 2 "Ревна" Семенівка
17.06. 17:00 "Динамо" Ніжин 0 : 2 "Чернігів"
24.06. 17:00 "Ревна" Семенівка 0 : 5 "Ніка" Чернігів
24.06. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 4 : 1 "Фаворит" Корюківка
24.06. 17:00 "Городня" Городня 2 : 2 "Зернопром" Анисів
24.06. 17:00 "Полісся" Добрянка 1 : 1 "Кремінь" Ічня
24.06. 17:00 "Чернігів" 3 : 1 "Десна-2" Чернігів
24.06. 17:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 0 "Динамо" Ніжин
01.07. 17:00 "Десна-2" Чернігів 4 : 2 "Прилуки" Прилуки
01.07. 17:00 "Кремінь" Ічня 1 : 2 "Чернігів"
01.07. 17:00 "Зернопром" Анисів 3 : 3 "Полісся" Добрянка
01.07. 17:00 "Фаворит" Корюківка 6 : 0 "Городня" Городня
01.07. 17:00 "Ніка" Чернігів 0 : 0 "Кудрівка" Кудрівка
01.07. 17:00 "Агродім" Бахмач 3 : 1 "Ревна" Семенівка
05.07. 19:00 "Полісся" Добрянка 0 : 5 "Чернігів"
08.07. 17:00 "Чернігів" 4 : 0 "Зернопром" Анисів
08.07. 17:00 "Прилуки" Прилуки 1 : 2 "Кремінь" Ічня
08.07. 17:00 "Динамо" Ніжин 3 : 1 "Десна-2" Чернігів
08.07. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 2 : 2 "Агродім" Бахмач
08.07. 17:00 "Городня" Городня 0 : 4 "Ніка" Чернігів
08.07. 17:00 "Полісся" Добрянка 0 : 5 "Фаворит" Корюківка
15.07. 17:00 "Кремінь" Ічня 4 : 0 "Динамо" Ніжин
15.07. 17:00 "Зернопром" Анисів 2 : 0 "Прилуки" Прилуки
15.07. 17:00 "Фаворит" Корюківка 1 : 0 "Чернігів"
15.07. 17:00 "Ніка" Чернігів 5 : 1 "Полісся" Добрянка
15.07. 17:00 "Агродім" Бахмач 3 : 0 "Городня" Городня
15.07. 17:00 "Ревна" Семенівка 2 : 4 "Кудрівка" Кудрівка
22.07. 17:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 1 "Кремінь" Ічня
22.07. 17:00 "Динамо" Ніжин 1 : 3 "Зернопром" Анисів
22.07. 17:00 "Городня" Городня 2 : 3 "Ревна" Семенівка
22.07. 17:00 "Полісся" Добрянка 1 : 7 "Агродім" Бахмач
22.07. 17:00 "Чернігів" 1 : 0 "Ніка" Чернігів
22.07. 17:00 "Прилуки" Прилуки 2 : 2 "Фаворит" Корюківка
29.07. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 9 : 0 "Городня" Городня
29.07. 17:00 "Ревна" Семенівка 2 : 2 "Полісся" Добрянка
29.07. 17:00 "Агродім" Бахмач 0 : 1 "Чернігів"
29.07. 17:00 "Ніка" Чернігів 1 : 0 "Прилуки" Прилуки
29.07. 17:00 "Фаворит" Корюківка 3 : 0 "Динамо" Ніжин
29.07. 17:00 "Зернопром" Анисів 3 : 0 "Десна-2" Чернігів
05.08. 17:00 "Кремінь" Ічня 1 : 2 "Зернопром" Анисів
05.08. 17:00 "Десна-2" Чернігів 2 : 2 "Фаворит" Корюківка
05.08. 17:00 "Динамо" Ніжин 1 : 3 "Ніка" Чернігів
05.08. 17:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 7 "Агродім" Бахмач
05.08. 17:00 "Чернігів" 9 : 0 "Ревна" Семенівка
05.08. 17:00 "Полісся" Добрянка 1 : 4 "Кудрівка" Кудрівка
12.08. 17:00 "Фаворит" Корюківка 3 : 2 "Кремінь" Ічня
12.08. 17:00 "Ніка" Чернігів 6 : 0 "Десна-2" Чернігів
12.08. 17:00 "Агродім" Бахмач 4 : 0 "Динамо" Ніжин
12.08. 17:00 "Ревна" Семенівка 1 : 2 "Прилуки" Прилуки
12.08. 17:00 "Городня" Городня 1 : 3 "Полісся" Добрянка
19.08. 17:00 "Полісся" Добрянка 5 : 0 "Городня" Городня
19.08. 17:00 "Чернігів" 1 : 3 "Кудрівка" Кудрівка
19.08. 17:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 0 "Ревна" Семенівка
19.08. 17:00 "Динамо" Ніжин 2 : 5 "Агродім" Бахмач
19.08. 17:00 "Кремінь" Ічня 1 : 0 "Фаворит" Корюківка
19.08. 17:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 4 "Ніка" Чернігів
24.08. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 1 : 1 "Чернігів"
26.08. 17:00 "Зернопром" Анисів 1 : 1 "Кремінь" Ічня
26.08. 17:00 "Фаворит" Корюківка 2 : 1 "Десна-2" Чернігів
26.08. 17:00 "Ніка" Чернігів 5 : 0 "Динамо" Ніжин
26.08. 17:00 "Агродім" Бахмач 8 : 2 "Прилуки" Прилуки
26.08. 17:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Чернігів"
26.08. 17:00 "Кудрівка" Кудрівка 3 : 0 "Полісся" Добрянка
02.09. 16:00 "Городня" Городня 0 : 3 "Кудрівка" Кудрівка
02.09. 16:00 "Полісся" Добрянка 3 : 0 "Ревна" Семенівка
02.09. 16:00 "Чернігів" 0 : 2 "Агродім" Бахмач
02.09. 16:00 "Прилуки" Прилуки 0 : 4 "Ніка" Чернігів
02.09. 16:00 "Динамо" Ніжин 3 : 2 "Фаворит" Корюківка
02.09. 16:00 "Десна-2" Чернігів 0 : 4 "Зернопром" Анисів
09.09. 16:00 "Кремінь" Ічня 3 : 0 "Десна-2" Чернігів
09.09. 16:00 "Зернопром" Анисів 3 : 1 "Динамо" Ніжин
09.09. 16:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Городня" Городня
09.09. 16:00 "Агродім" Бахмач 4 : 1 "Полісся" Добрянка
09.09. 16:00 "Ніка" Чернігів 1 : 4 "Чернігів"
09.09. 16:00 "Фаворит" Корюківка 9 : 1 "Прилуки" Прилуки
16.09. 16:00 "Зернопром" Анисів 0 : 2 "Чернігів"
16.09. 16:00 "Кремінь" Ічня 1 : 0 "Прилуки" Прилуки
16.09. 16:00 "Десна-2" Чернігів 1 : 1 "Динамо" Ніжин
16.09. 16:00 "Агродім" Бахмач 2 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
16.09. 16:00 "Ніка" Чернігів 2 : 0 "Городня" Городня
16.09. 16:00 "Фаворит" Корюківка 2 : 4 "Полісся" Добрянка
23.09. 16:00 "Динамо" Ніжин 0 : 1 "Кремінь" Ічня
23.09. 16:00 "Прилуки" Прилуки 1 : 4 "Зернопром" Анисів
23.09. 16:00 "Чернігів" 4 : 1 "Фаворит" Корюківка
23.09. 16:00 "Полісся" Добрянка 1 : 5 "Ніка" Чернігів
23.09. 16:00 "Городня" Городня 1 : 2 "Агродім" Бахмач
23.09. 16:00 "Кудрівка" Кудрівка 3 : 0 "Ревна" Семенівка
30.09. 16:00 "Прилуки" Прилуки 3 : 2 "Десна-2" Чернігів
30.09. 16:00 "Полісся" Добрянка 2 : 4 "Зернопром" Анисів
30.09. 16:00 "Городня" Городня 0 : 0 "Фаворит" Корюківка
30.09. 16:00 "Кудрівка" Кудрівка 0 : 2 "Ніка" Чернігів
30.09. 16:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Агродім" Бахмач
07.10. 15:00 "Ніка" Чернігів 3 : 0 "Ревна" Семенівка
07.10. 15:00 "Фаворит" Корюківка 1 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
07.10. 15:00 "Зернопром" Анисів 3 : 1 "Городня" Городня
07.10. 15:00 "Кремінь" Ічня 1 : 3 "Полісся" Добрянка
07.10. 15:00 "Динамо" Ніжин 1 : 2 "Прилуки" Прилуки
11.10. 15:00 "Десна-2" Чернігів 2 : 0 "Чернігів"
14.10. 15:00 "Агродім" Бахмач 2 : 0 "Ніка" Чернігів
14.10. 15:00 "Полісся" Добрянка 3 : 0 "Десна-2" Чернігів
14.10. 15:00 "Городня" Городня 0 : 2 "Кремінь" Ічня
14.10. 15:00 "Кудрівка" Кудрівка 6 : 1 "Зернопром" Анисів
14.10. 15:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Фаворит" Корюківка
18.10. 15:00 "Чернігів" 9 : 0 "Динамо" Ніжин
21.10. 15:00 "Десна-2" Чернігів 1 : 2 "Городня" Городня
21.10. 15:00 "Динамо" Ніжин 3 : 1 "Полісся" Добрянка
21.10. 15:00 "Фаворит" Корюківка 0 : 5 "Агродім" Бахмач
21.10. 15:00 "Зернопром" Анисів 3 : 0 "Ревна" Семенівка
21.10. 15:00 "Кремінь" Ічня 2 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
24.10. 15:00 "Прилуки" Прилуки 0 : 4 "Чернігів"
28.10. "Чернігів" 5 : 2 "Кремінь" Ічня
28.10. 15:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Кремінь" Ічня
28.10. 15:00 "Полісся" Добрянка 3 : 0 "Прилуки" Прилуки
28.10. 15:00 "Городня" Городня 2 : 2 "Динамо" Ніжин
28.10. 15:00 "Кудрівка" Кудрівка 1 : 1 "Десна-2" Чернігів
28.10. 15:00 "Агродім" Бахмач 5 : 0 "Зернопром" Анисів
28.10. 15:00 "Ніка" Чернігів 1 : 0 "Фаворит" Корюківка
01.11. 14:00 "Чернігів" 3 : 1 "Полісся" Добрянка
04.11. 14:00 "Зернопром" Анисів 1 : 2 "Ніка" Чернігів
04.11. 14:00 "Десна-2" Чернігів 3 : 0 "Ревна" Семенівка
04.11. 14:00 "Динамо" Ніжин 2 : 1 "Кудрівка" Кудрівка
04.11. 14:00 "Прилуки" Прилуки 1 : 2 "Городня" Городня
04.11. 14:00 "Кремінь" Ічня 0 : 2 "Агродім" Бахмач
11.11. 14:00 "Ревна" Семенівка 0 : 3 "Динамо" Ніжин
11.11. 14:00 "Чернігів" 8 : 0 "Городня" Городня
11.11. 14:00 "Кудрівка" Кудрівка 10 : 0 "Прилуки" Прилуки
11.11. 14:00 "Агродім" Бахмач 3 : 0 "Десна-2" Чернігів
11.11. 14:00 "Ніка" Чернігів 6 : 0 "Кремінь" Ічня
11.11. 14:00 "Фаворит" Корюківка 2 : 1 "Зернопром" Анисів