Найкращі бомбардири Чемпіонат України серед аматорів 2018-2019

Оберіть сезон:
# Футболіст Команда Голи (пен.) Матчі Середнє
1 Михайло Коломоєць "ВПК-Агро" Шевченківка 21 (8) 24 0.88
2 Мар'ян Литовчак "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 17 26 0.65
3 Артем Корольчук "Малинськ" 15 19 0.79
4 Андрій Кузьмін "Вікторія" Миколаївка 15 (4) 27 0.56
5 В'ячеслав Акімов "Вікторія" Миколаївка 14 27 0.52
6 Руслан Качур "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 13 24 0.54
7 Ярослав Кицька "Галич" / "Карпати" Галич 12 (2) 12 1
8 В'ячеслав Шевченко "Вікторія" Миколаївка 12 (2) 23 0.52
9 Микита Молодожон "Мотор" Запоріжжя 10 17 0.59
10 Костянтин Пікуль "Альянс" Липова Долина 9 (7) 19 0.47
11 Сергій Пуляєв "Таврія" Новотроїцьке 9 20 0.45
12 Дмитро Ярчук МФК "Первомайськ" 9 (6) 20 0.45
13 Іван Сомов "Авангард" (Б) Бзів 9 21 0.43
14 Віктор Новаківський "Факел" Липовець 9 22 0.41
15 Олександр Колос "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 9 23 0.39
16 Віталій Грицай "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 9 (2) 24 0.38
17 Андрій Драган "Галич" / "Карпати" Галич 8 5 1.6
18 Андрій Слободян "Галич" / "Карпати" Галич 8 5 1.6
19 Юрій Лопін "Дружба" Кривий Ріг 8 14 0.57
20 Іван Легкий "Галич" / "Карпати" Галич 8 16 0.5
21 Михайло Трофімчук ОДЕК Оржів 8 (1) 17 0.47
22 Микола Дібрівний "Перемога" Дніпро 8 19 0.42
23 Юрій Комягін "Таврія" Новотроїцьке 8 20 0.4
24 Антон Шарко "ВПК-Агро" Шевченківка 8 22 0.36
25 Тарас Сивка "Покуття" Коломия 7 (2) 9 0.78
26 Олександр Притуляк "Факел" Липовець 7 (2) 11 0.64
27 Ігор Вонс "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 7 (3) 15 0.47
28 Петро Кондратюк "Авангард" (Б) Бзів 7 (1) 16 0.44
29 Олександр Яловець "Авангард" (К) Корюківка 7 (2) 16 0.44
30 Назар Процик "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 7 17 0.41
31 Артур Твердовський "Авангард" (К) Корюківка 7 20 0.35
32 Ігор Кушецький "Галич" / "Карпати" / "Покуття" Коломия 7 (5) 20 0.35
33 Бамба Бурейма "Агродім" / "Рубікон" Вишневе 7 (1) 21 0.33
34 Ярослав Сидоренко "Альянс" Липова Долина 7 23 0.3
35 Тамаз Авдалян "Діназ" Вишгород 6 8 0.75
36 Святослав Локатир "Галич" / "Карпати" Галич 6 11 0.55
37 Кирил Кирик "Таврія" Новотроїцьке 6 14 0.43
38 Данило Крилов "Дніпро" 6 15 0.4
39 Сергій Каркошкін "Діназ" Вишгород 6 15 0.4
40 Микола Коляда ОДЕК Оржів 6 17 0.35
41 Назар Гуменюк "Галич" / "Карпати" Галич 6 17 0.35
42 Анатолій Кохановський "Агродім" Бахмач 6 (1) 19 0.32
43 Н'чо Стів Куассі "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 6 (2) 19 0.32
44 Єгор Твердохліб "Чайка" Вишгород 6 20 0.3
45 Луа Прінс Йоро "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 6 20 0.3
46 Роман Лівінський "Кривий Ріг" / СК "Каховка" 6 20 0.3
47 Сергій Алаєв "Авангард" (К) Корюківка 6 20 0.3
48 Дмитро Севодняєв МФК "Первомайськ" 6 (1) 21 0.29
49 Володимир Славінський МФК "Первомайськ" 6 22 0.27
50 Богдан Тяпко "Таврія" / "Колос" ОТГ Асканія-Нова 6 23 0.26
51 Андрій Анцибор "Альянс" Липова Долина 6 (1) 23 0.26
52 Антон Вакуленко "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 6 25 0.24
53 Адріан Пуканич "Ужгород" 5 7 0.71
54 Максим Тищенко "Рубікон" Вишневе 5 9 0.56
55 Андрій Ковальчук "Покуття" Коломия 5 (1) 10 0.5
56 Олександр Безпалий "Діназ" Вишгород 5 (2) 12 0.42
57 Борис Остапенко СК "Каховка" 5 (1) 14 0.36
58 Сергій Назаренко "Дніпро" 5 (2) 14 0.36
59 Максим Гаврась "Альянс" Липова Долина 5 15 0.33
60 Руслан Курдас ФСК "Кристал" Чортків 5 (1) 17 0.29
61 Віктор Газицький ОДЕК Оржів 5 (2) 17 0.29
62 Сергій Машталір "Ужгород" 5 (2) 17 0.29
63 Іван Будняк "Дніпро" 5 18 0.28
64 Віктор Довбиш "Мотор" Запоріжжя 5 18 0.28
65 Сергій Ломака "Мотор" Запоріжжя 5 19 0.26
66 Віталій Петриченко "Дружба" Кривий Ріг 5 (2) 19 0.26
67 Фарид Сулейман "Альянс" Липова Долина 5 20 0.25
68 Мохамед Нуреддін Альазумі "Кривий Ріг" 5 21 0.24
69 Ігор Соколянський "ВПК-Агро" Шевченківка 5 22 0.23
70 Віктор Золотухін "Таврія" Новотроїцьке 5 22 0.23
71 Сергій Дєдов "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 5 23 0.22
72 Андрій Нелін "Вікторія" Миколаївка 5 26 0.19
73 Роман Барчук "Галич" / "Карпати" Галич 4 3 1.33
74 Святослав Шаповалов "ВПК-Агро" Шевченківка 4 7 0.57
75 Сергій Молочко "Факел" Липовець 4 7 0.57
76 Владислав Шарай "Альянс" Липова Долина 4 10 0.4
77 Володимир Кілікевич "Яруд" Маріуполь 4 10 0.4
78 Владислав Литченко "Діназ" Вишгород 4 (1) 11 0.36
79 Максим Проців "Тернопіль-ДЮСШ" 4 12 0.33
80 Ігор Нечай "Рубікон" Вишневе 4 13 0.31
81 Владислав Бабенко "Кривий Ріг" 4 13 0.31
82 Мохаммед Рахмуні "Мотор" Запоріжжя 4 13 0.31
83 Віталій Куянов "Колос" ОТГ Асканія-Нова 4 (1) 13 0.31
84 Іван Мучак ОДЕК Оржів 4 15 0.27
85 Степан Тиєчко "Альянс" Липова Долина 4 15 0.27
86 В'ячеслав Калінін "Яруд" Маріуполь 4 16 0.25
87 Михайло Дудаш "Ужгород" 4 16 0.25
88 Роман Третяк "Галич" / "Карпати" Галич 4 (2) 16 0.25
89 Юрій Капустинський ОДЕК Оржів 4 17 0.24
90 Артем Марченко "Діназ" Вишгород 4 (2) 17 0.24
91 Анатолій Онищук "Малинськ" 4 19 0.21
92 Дмитро Соломонов МФК "Первомайськ" 4 19 0.21
93 Руслан Уграк "Покуття" Коломия 4 19 0.21
94 Олександр Гергелюк "Малинськ" 4 (2) 19 0.21
95 Роман Воробей "Малинськ" 4 20 0.2
96 Євгеній Пронак "Агродім" / "Рубікон" Вишневе 4 21 0.19
97 Кирило Сидоренко "ВПК-Агро" Шевченківка 4 (1) 22 0.18
98 Михайло Васильєв "ВПК-Агро" Шевченківка 4 (1) 22 0.18
99 В'ячеслав Ткаченко "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 4 23 0.17
100 Сергій Алексанов "ВПК-Агро" Шевченківка 4 26 0.15
101 Ельдар Бодров "Діназ" Вишгород 3 6 0.5
102 Роман Дацюк "Малинськ" 3 6 0.5
103 Юрій Головачук "Покуття" Коломия 3 6 0.5
104 Сергій Раца "Покуття" Коломия 3 8 0.38
105 Денис Васільєв "Агродім" Бахмач 3 (3) 8 0.38
106 Олександр Долгоп'ятов "Діназ" Вишгород 3 9 0.33
107 Сергій Мельник "Рочин" Соснівка 3 9 0.33
108 Назар Цюпка "Рочин" Соснівка 3 10 0.3
109 Станіслав Шарай "Альянс" Липова Долина 3 10 0.3
110 Андрій Головатенко "Авангард" (Б) Бзів 3 11 0.27
111 Сергій Грибанов "Яруд" Маріуполь 3 12 0.25
112 Артем Касьянов "Вікторія" Миколаївка 3 13 0.23
113 Сергій Жигалов "Скорук" Томаківка 3 13 0.23
114 Сергій Чикалюк-Козакевич ОДЕК Оржів 3 13 0.23
115 Сергій Михайлевський "Кривий Ріг" 3 14 0.21
116 Владислав Рябцев "Вікторія" Миколаївка 3 15 0.2
117 Юрій Красномовець ОДЕК Оржів 3 (3) 15 0.2
118 Ігор Подолюк "Покуття" Коломия 3 16 0.19
119 Владислав Колосов СК "Каховка" 3 16 0.19
120 Дмитро Рябой "Перемога" Дніпро 3 16 0.19
121 Роман Гаврилюк "Агрон-ОТГ" / "Покуття" Великі Гаї 3 16 0.19
122 Вадим Селещук "Ужгород" 3 17 0.18
123 Вадим Ференцик "Ужгород" 3 17 0.18
124 Василь Штандер "Малинськ" 3 17 0.18
125 Владислав Зрібняк "Альянс" Липова Долина 3 17 0.18
126 Роман Савицький "Малинськ" 3 17 0.18
127 Сергій Палюх "Дніпро" 3 17 0.18
128 Євген Місюра "Мотор" Запоріжжя 3 18 0.17
129 Артем Перебора "Скорук" Томаківка 3 18 0.17
130 Сергій Зелді "Авангард" (Б) Бзів 3 18 0.17
131 Юрій Яструб "Рочин" / "Малинськ" Соснівка 3 18 0.17
132 Микита Донгаузер "ВПК-Агро" Шевченківка 3 19 0.16
133 Олексій Янюк "Дружба" Кривий Ріг 3 19 0.16
134 Олександр Карапка "Покуття" Коломия 3 20 0.15
135 Олександр Феденков СК "Каховка" 3 20 0.15
136 Сергій Федорченко МФК "Первомайськ" 3 20 0.15
137 Микола Стеценко СК "Каховка" 3 (1) 20 0.15
138 Ярослав Терехов "ВПК-Агро" Шевченківка 3 21 0.14
139 Євген Гуд "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 3 24 0.13
140 Максим Ганжа "Вікторія" Миколаївка 3 24 0.13
141 Арамаіс Маргарян "ВПК-Агро" Шевченківка 3 25 0.12
142 Володимир Романенко "Вікторія" Миколаївка 3 25 0.12
143 Олексій Красов "ВПК-Агро" Шевченківка 3 26 0.12
144 Артур Комар "Галич" / "Карпати" Галич 2 2 1
145 Валерій Сторубльовцев МФК "Первомайськ" 2 4 0.5
146 Михайло Федюк "Галич" / "Карпати" Галич 2 4 0.5
147 Сергій Козаченко СК "Каховка" 2 4 0.5
148 Іван Мироненко "Діназ" Вишгород 2 5 0.4
149 Артем Бондаренко "Чайка" Вишгород 2 5 0.4
150 Богдан Денега "Галич" / "Карпати" Галич 2 5 0.4
151 Данило Поддубний "Дніпро" 2 5 0.4
152 Олег Крамаренко МФК "Первомайськ" 2 5 0.4
153 Олександр Гарбар "Діназ" Вишгород 2 5 0.4
154 Олександр Ярмак "Авангард" (Б) Бзів 2 5 0.4
155 Олексій Пивовар "Факел" Липовець 2 6 0.33
156 Олександр Бегашов ФСК "Кристал" Чортків 2 6 0.33
157 Сергій Грановський МФК "Первомайськ" 2 6 0.33
158 Богдан Глєбін "Дніпро" 2 7 0.29
159 Денис Митник "Діназ" Вишгород 2 7 0.29
160 Святослав Дзядикевич ФСК "Кристал" Чортків 2 7 0.29
161 Андрій Данилюк "Кривий Ріг" 2 9 0.22
162 Антон Предчук "Ужгород" 2 9 0.22
163 Віктор Бачинський "Рубікон" Вишневе 2 9 0.22
164 Владислав Гончаров МФК "Первомайськ" 2 9 0.22
165 Олексій Лучка "Перемога" Дніпро 2 9 0.22
166 Омар Набізада "Рочин" Соснівка 2 10 0.2
167 Роман Васюта "Рочин" Соснівка 2 (1) 10 0.2
168 Микола Лаврик "Тернопіль-ДЮСШ" 2 11 0.18
169 Роман Гарасюта "Рубікон" Вишневе 2 11 0.18
170 Сергій Бовтуненко "Кривий Ріг" 2 11 0.18
171 Ілля Соболь "Мотор" Запоріжжя 2 12 0.17
172 Богдан Шмигельський "ВПК-Агро" Шевченківка 2 12 0.17
173 Данило Папук "Яруд" Маріуполь 2 12 0.17
174 Дмитро Зайко МФК "Первомайськ" 2 12 0.17
175 Назар Данів "Галич" / "Карпати" Галич 2 12 0.17
176 Петро Сокіл ФСК "Кристал" Чортків 2 12 0.17
177 Ігор Чередніченко "Вікторія" Миколаївка 2 13 0.15
178 Андрій Білоус "Рубікон" Вишневе 2 13 0.15
179 Віталій Кардаш "Мотор" Запоріжжя 2 13 0.15
180 Дмитро Павлюк "Мотор" Запоріжжя 2 13 0.15
181 Микола Когут "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 13 0.15
182 Назар Сидоренко "Дніпро" 2 13 0.15
183 Максим Тяпкін "Дніпро" 2 (1) 13 0.15
184 Андрій Фесенко ОДЕК Оржів 2 14 0.14
185 Богдан Душин "Альянс" Липова Долина 2 14 0.14
186 Богдан Скоцький "Малинськ" 2 14 0.14
187 Руслан Гецко "Таврія" Новотроїцьке 2 14 0.14
188 Сергій Педченко "Колос" ОТГ Асканія-Нова 2 14 0.14
189 Сергій Хомутов "Скорук" Томаківка 2 14 0.14
190 Ян Ковалевський "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 14 0.14
191 Андрій Свинцицький "Колос" ОТГ Асканія-Нова 2 (2) 14 0.14
192 Артем Шеремет "Скорук" Томаківка 2 15 0.13
193 Денис Бурсак "Мотор" Запоріжжя 2 15 0.13
194 Денис Гнатюк СК "Хмельницький" 2 15 0.13
195 Олександр Борячук "Факел" Липовець 2 15 0.13
196 Олександр Мазенко "Кривий Ріг" 2 15 0.13
197 Павло Таргоній ОДЕК Оржів 2 15 0.13
198 Микита Белей "Кривий Ріг" 2 (1) 15 0.13
199 Богдан Кримінський "Галич" / "Карпати" Галич 2 16 0.13
200 Віталій Турчанский "Галич" / "Карпати" Галич 2 16 0.13
201 Сергій Панфілов "Авангард" (Б) Бзів 2 16 0.13
202 Андрій Топчевський "Покуття" Коломия 2 17 0.12
203 Василь Блащук "Покуття" Коломия 2 17 0.12
204 Володимир Кіричук "Дніпро" 2 17 0.12
205 Коффі Ів Бо "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 17 0.12
206 Максим Сурженко ФСК "Кристал" Чортків 2 17 0.12
207 Максим Фурман "Факел" Липовець 2 17 0.12
208 Олександр Павлусь "Тернопіль-ДЮСШ" 2 17 0.12
209 Руслан Нікулін "Кривий Ріг" 2 17 0.12
210 Віктор Ковалик "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 2 (1) 17 0.12
211 Андрій Дарда "Авангард" (Б) Бзів 2 18 0.11
212 Валентин Корешков "Діназ" Вишгород 2 18 0.11
213 Микола Лазорик "Покуття" Коломия 2 18 0.11
214 Роман Москалик "Покуття" Коломия 2 18 0.11
215 Сухраб Алієв "Таврія" / МФК "Первомайськ" 2 18 0.11
216 Ярослав Щербина "Скорук" Томаківка 2 18 0.11
217 Дмитро Єременко "Малинськ" 2 19 0.11
218 Марк Мостіпан СК "Каховка" 2 19 0.11
219 Микола Свірідов "Покуття" Коломия 2 19 0.11
220 Олексій Поспєлов "Авангард" (Б) Бзів 2 19 0.11
221 Ян Осадчий "Альянс" Липова Долина 2 19 0.11
222 Ігор Порубльов "Мотор" Запоріжжя 2 (1) 19 0.11
223 Євген Кушнір "Авангард" (Б) Бзів 2 20 0.1
224 Вадим Білокур "Факел" Липовець 2 20 0.1
225 Владислав Шинкаренко "Дніпро" 2 20 0.1
226 Сергій Малка "Факел" Липовець 2 20 0.1
227 Володимир Афендулов "Таврія" Новотроїцьке 2 21 0.1
228 Володимир Шваб "Авангард" (Б) Бзів 2 21 0.1
229 Микола Гайдучик "Малинськ" 2 21 0.1
230 Дмитро Яковенко "Таврія" Новотроїцьке 2 (2) 21 0.1
231 Віктор Окатий "Таврія" / "Колос" ОТГ Асканія-Нова 2 22 0.09
232 Юрій Яременко "ВПК-Агро" Шевченківка 2 24 0.08
233 Тимофій Листопад "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 2 (1) 25 0.08
234 Роман Коломієць "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 2 26 0.08
235 Тарас Михайлюк "Вікторія" Миколаївка 2 26 0.08
236 Олександр Леонов "Колос" ОТГ Асканія-Нова 1 1 1
237 Євген Дума "Кобра" Харків 1 2 0.5
238 Віктор Діденко "Яруд" Маріуполь 1 2 0.5
239 Гліб Кіцила "Кобра" Харків 1 2 0.5
240 Олександр Місюра "Кобра" Харків 1 2 0.5
241 Андрій Липовий "Чайка" Вишгород 1 3 0.33
242 Андрій Приходько ОДЕК Оржів 1 3 0.33
243 Геннадій Гупалов "Яруд" Маріуполь 1 3 0.33
244 Дмитро Бондар ОДЕК Оржів 1 3 0.33
245 Дмитро Касімов "Яруд" Маріуполь 1 3 0.33
246 Максим Боженко СК "Каховка" 1 3 0.33
247 Олександр Грицькевич "Ужгород" 1 3 0.33
248 Денис Гацько "Кобра" Харків 1 4 0.25
249 Дмитро Галич "Рубікон" Вишневе 1 4 0.25
250 Максим Болкіт "Рочин" Соснівка 1 4 0.25
251 Олексій Чернишов "Діназ" Вишгород 1 4 0.25
252 Олександр Кочура "Скорук" Томаківка 1 4 0.25
253 Олександр Семенов "Кобра" Харків 1 4 0.25
254 Сергій Птухін "Кобра" Харків 1 4 0.25
255 Максим Підлісний СК "Хмельницький" 1 (1) 4 0.25
256 Артем Охременко "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 1 5 0.2
257 Денис Малишев СК "Каховка" 1 5 0.2
258 Дмитро Жиганов СК "Каховка" 1 5 0.2
259 Антон Корольков "Рубікон" Вишневе 1 (1) 5 0.2
260 Єгор Ведута "Рубікон" Вишневе 1 6 0.17
261 Антон Федоров СК "Хмельницький" 1 6 0.17
262 Брайт Бенжамін "Тернопіль-ДЮСШ" 1 6 0.17
263 Валентин Білик "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 6 0.17
264 Дмитро Прима "Діназ" Вишгород 1 6 0.17
265 Максим Пшелуцький "Кривий Ріг" 1 6 0.17
266 Максим Соляник "Рочин" Соснівка 1 6 0.17
267 Микита Крайчинський ФСК "Кристал" Чортків 1 6 0.17
268 Олег Валєєв "Перемога" Дніпро 1 6 0.17
269 Олег Скопінцев "Кобра" Харків 1 6 0.17
270 Олексій Гаврилюк "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 1 6 0.17
271 Олександр Зима МФК "Первомайськ" 1 6 0.17
272 Микола Богданов "Рочин" Соснівка 1 (1) 6 0.17
273 Сергій Даценко "Авангард" (К) Корюківка 1 (1) 6 0.17
274 Амара Соума "Факел" Липовець 1 7 0.14
275 Андрій Бойко "Колос" ОТГ Асканія-Нова 1 7 0.14
276 Антон Калайтан "Рубікон" Вишневе 1 7 0.14
277 Артем Виставний "Авангард" (К) Корюківка 1 7 0.14
278 Вадим Бовтрук "Діназ" Вишгород 1 7 0.14
279 Денис Шамов "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 1 7 0.14
280 Дмитро Красносельський "Факел" Липовець 1 7 0.14
281 Анатолій Чорномаз "Рубікон" Вишневе 1 8 0.13
282 Андрій Нестеренко "Рубікон" Вишневе 1 8 0.13
283 Артем Гарін "Яруд" Маріуполь 1 8 0.13
284 Владислав Горбаченко "Рубікон" Вишневе 1 8 0.13
285 Костянтин Без'язичний "Вікторія" Миколаївка 1 8 0.13
286 Максим Логвиненко "Таврія" Новотроїцьке 1 8 0.13
287 Олександр Лучик "Альянс" Липова Долина 1 8 0.13
288 Юрій Заліпа "Рочин" Соснівка 1 8 0.13
289 Юрій Мартиняк "Рочин" Соснівка 1 8 0.13
290 Іван Романчук "Покуття" Коломия 1 9 0.11
291 Владислав Іващик "Рубікон" Вишневе 1 9 0.11
292 Максим Мансуров "Кривий Ріг" 1 9 0.11
293 Максим Цюро "Скорук" Томаківка 1 9 0.11
294 Микита Гальчак "Ужгород" 1 9 0.11
295 Нікіта Бойченко "Чайка" Вишгород 1 9 0.11
296 Сергій Косюк "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 1 9 0.11
297 Ян Каранга "Колос" ОТГ Асканія-Нова 1 9 0.11
298 Іван Ковач "Ужгород" 1 10 0.1
299 Артем Пилипенко "Альянс" Липова Долина 1 10 0.1
300 Володимир Черніков "Вікторія" Миколаївка 1 10 0.1
301 Даніїл Багнюк "Скорук" Томаківка 1 10 0.1
302 Дмитро Климко МФК "Первомайськ" 1 10 0.1
303 Максим Павлюк "Кобра" Харків 1 10 0.1
304 Максим Самойліч "Рочин" Соснівка 1 10 0.1
305 Олег Савера СК "Хмельницький" 1 10 0.1
306 Олександр Солтан "Мотор" / "Таврія" Запоріжжя 1 10 0.1
307 Харіс Кемфор "Агродім" / "Рубікон" Вишневе 1 10 0.1
308 Ігор Прокурор "Скорук" Томаківка 1 11 0.09
309 Артем Прошенко "Скорук" / "ВПК-Агро" Томаківка 1 11 0.09
310 Владислав Савчук "Яруд" Маріуполь 1 11 0.09
311 Олег Домальчук "Рочин" Соснівка 1 11 0.09
312 Олександр Лобов "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 1 11 0.09
313 Сергій Загривий ОДЕК Оржів 1 11 0.09
314 Сергій Щербина МФК "Первомайськ" 1 11 0.09
315 Ярослав Ізотов "Діназ" Вишгород 1 11 0.09
316 Єгор Марусяк "Дружба" Кривий Ріг 1 12 0.08
317 Ілля Ічуаідзе "Перемога" Дніпро 1 12 0.08
318 Анатолій Клюс "Яруд" Маріуполь 1 12 0.08
319 Андрій Кульчицький ФСК "Кристал" Чортків 1 12 0.08
320 Андрій Хруленко "Скорук" Томаківка 1 12 0.08
321 Денис Ндже "Колос" ОТГ Асканія-Нова 1 12 0.08
322 Денис Слободнюк "Мотор" Запоріжжя 1 12 0.08
323 Дмитро Солоніков "Колос" ОТГ Асканія-Нова 1 12 0.08
324 Олексій Зажигін "Дружба" / "Таврія" Кривий Ріг 1 12 0.08
325 Роман Капаністий "Діназ" Вишгород 1 12 0.08
326 Сергій Лук'янов "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 12 0.08
327 Ярослав Ткаченко "ВПК-Агро" Шевченківка 1 12 0.08
328 Дмитро Загалевич "Факел" Липовець 1 (1) 12 0.08
329 Дмитро Колочко "Агродім" / "Діназ" Бахмач 1 13 0.08
330 Окечукву Амобі Іфечукву СК "Каховка" 1 13 0.08
331 Олексій Гуринович СК "Хмельницький" 1 13 0.08
332 Роман Жалдак "Вікторія" / СК "Каховка" Миколаївка 1 13 0.08
333 Роман Світличний "Вікторія" Миколаївка 1 13 0.08
334 Сергій Максимець "Авангард" (К) Корюківка 1 13 0.08
335 Тарас Семенець "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 13 0.08
336 Артем Єсаулов "Агродім" / "Рубікон" Вишневе 1 (1) 13 0.08
337 Артем Ільченко "Агродім" Бахмач 1 14 0.07
338 Володимир Дуран "Ужгород" 1 14 0.07
339 Володимир Молодченко "Авангард" (К) Корюківка 1 14 0.07
340 Костянтин Крутенко "Скорук" Томаківка 1 14 0.07
341 Костянтин Щербаков "Дружба" Кривий Ріг 1 14 0.07
342 Леонід Шитов "Мотор" Запоріжжя 1 14 0.07
343 Анатолій Таран "Авангард" (Б) Бзів 1 15 0.07
344 Андрій Волошин "Діназ" Вишгород 1 15 0.07
345 Андрій Пастернак "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 15 0.07
346 Віталій Кашуба "Рочин" / "Малинськ" Соснівка 1 15 0.07
347 Дмитро Коник "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 15 0.07
348 Олександр Темерівський ФСК "Кристал" / "Покуття" Чортків 1 15 0.07
349 Руслан Пісний "Альянс" Липова Долина 1 15 0.07
350 Євген Валько "Факел" Липовець 1 16 0.06
351 Євгеній Лінкевич "Перемога" Дніпро 1 16 0.06
352 Абдул Жуніор Гьо "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 1 16 0.06
353 Віталій Старинський "Альянс" Липова Долина 1 16 0.06
354 Володимир Сластунов "Перемога" Дніпро 1 16 0.06
355 Газі Наірі "Перемога" Дніпро 1 16 0.06
356 Олексій Павелько "Мотор" Запоріжжя 1 16 0.06
357 Олександр Бриль "Перемога" Дніпро 1 16 0.06
358 Олександр Ніколайчук ОДЕК Оржів 1 16 0.06
359 Роман Гаврилюк "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 16 0.06
360 Сергій Гайдаєнко СК "Каховка" 1 16 0.06
361 Ярослав Чопик "Тернопіль-ДЮСШ" 1 16 0.06
362 Євген Бондар "Авангард" (Б) Бзів 1 17 0.06
363 Іван Паламарчук "Чайка" Вишгород 1 17 0.06
364 Арсен Кривобедрий "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 17 0.06
365 Володимир Мостовий "Тернопіль-ДЮСШ" 1 17 0.06
366 Володимир Приземлін "Скорук" Томаківка 1 17 0.06
367 Денис Божко "Кривий Ріг" 1 17 0.06
368 Дмитро Маміч "Перемога" Дніпро 1 17 0.06
369 Олег Кошка ОДЕК Оржів 1 17 0.06
370 Олександр Муковозов "Дружба" Кривий Ріг 1 17 0.06
371 Віталій Горбачов СК "Каховка" 1 18 0.06
372 Владислав Прокопенко "Перемога" Дніпро 1 18 0.06
373 Данило Горбаток "Чайка" Вишгород 1 18 0.06
374 Леонід Щербина СК "Каховка" 1 18 0.06
375 Максим Мельник "Авангард" (К) Корюківка 1 18 0.06
376 Павло Бовтуненко "Дружба" / "Кривий Ріг" Кривий Ріг 1 18 0.06
377 Павло Гарібян "Таврія" Новотроїцьке 1 18 0.06
378 Віталій Брикса "Малинськ" 1 19 0.05
379 Денис Балацький "Авангард" (Б) Бзів 1 19 0.05
380 Микита Нечистенко "Дніпро" 1 19 0.05
381 Віталій Зайцев "Дружба" Кривий Ріг 1 20 0.05
382 Владислав Кирин "Авангард" (К) Корюківка 1 20 0.05
383 Микола Сікач "Покуття" Коломия 1 20 0.05
384 Муміні Оуедраого "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 1 20 0.05
385 Тарас Стретович "Кривий Ріг" 1 20 0.05
386 Євгеній Мороз "Дружба" / "Кривий Ріг" Кривий Ріг 1 21 0.05
387 Василь Лойко "Малинськ" 1 21 0.05
388 Владислав Сокол "Агродім" Бахмач 1 21 0.05
389 Данило Калиничев "Мотор" Запоріжжя 1 21 0.05
390 Олександр Яценко "Вікторія" Миколаївка 1 21 0.05
391 Сосо Двалі "Агродім" Бахмач 1 21 0.05
392 Євген Пєсков "Мотор" Запоріжжя 1 (1) 21 0.05
393 Андрій Поляниця "Авангард" (К) Корюківка 1 (1) 21 0.05
394 Артем Тубольцев "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 1 22 0.05
395 Мергі Донхо Жетсоп "Агродім" / "Рубікон" Вишневе 1 22 0.05
396 Михайло Ковальов "Таврія" Новотроїцьке 1 22 0.05
397 Іван Борисенко "Вікторія" Миколаївка 1 24 0.04