Збірна АСЖУ - володар Кубка СУВІАТО

1941
0

У суботу, 18-го вересня, у Житомирі відбулася непересічна подія. На місцевому стадіоні "Спартак" вперше розіграли Кубок СУВІАТО. За трофей сперечалися команда "Купол-95", до складу якої входять бійці легендарної 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, та збірна Асоціації спортивних журналістів України (АСЖУ).

Збірна АСЖУ - володар Кубка СУВІАТО - изображение 1

Спортивне дійство розпочалося з вітальних слів міського голови Житомира Сергія Сухомлина, під патронатом якого відбувся матч, а також організаторів Кубка СУВІАТО – голови Спілки учасників, ветеранів, інвалідів АТО Юрія Білоконя і керівника відокремленого підрозділу Спілки у Житомирі Олексія Сорокопуда.

Збірна АСЖУ - володар Кубка СУВІАТО - изображение 2

Збірна АСЖУ - володар Кубка СУВІАТО - изображение 3

Перед початком матчу президент АСЖУ Олександр Гливинський вручив подяки організаторам матчу і капітану команди "Купол-95" Юрію Курцову та від імені президента УАФ Андрія Павелка передав футбольні подарунки, зокрема ігрові м’ячі.

Збірна АСЖУ - володар Кубка СУВІАТО - изображение 4

Збірна АСЖУ - володар Кубка СУВІАТО - изображение 5

Стосовно безпосереднього самого матчу, то, звісно, обидві команди прагнули вибороти трофей. Проте у подібних поєдинках перемога – аж ніяк не головне. Отримати справжнє задоволення від гри, чому посприяли чудова футбольна погода і відмінна якість газону стадіону "Спартак", завести нові знайомства і друзів – ось це, власне, першочергова мета, яку переслідували учасники матчу.

Збірна АСЖУ - володар Кубка СУВІАТО - изображение 6

Перемогу у матчі святкувала збірна АСЖУ, яка була підсилена зірками українського футболу. Саме навколо В'ячеслава Шевчука, Івана Кривошеєнка та Олександра Романчука, які нині є медіа-експертами, підопічні досвідченого журналіста Юрія Сая ("Факти") вибудували свою гру. Наприкінці першого тайму прохід Романчука по лівому флангу результативним ударом у дальній кут увінчав Андрій Сухомлин. По перерві Дмитро Саркіс збільшив перевагу АСЖУ до двох голів. Господарі поля зусиллями активного Андрія Петришина повернули інтригу у матч. Проте вже за декілька хвилин Дмитро Саркіс оформив дубль, використавши зручну передачу Івана Кривошеєнка. Останній й поставив крапку у матчі – 4:1, перемога збірної АСЖУ.

Збірна АСЖУ - володар Кубка СУВІАТО - изображение 7

Після завершення матчу всі його учасники були нагороджені медалями, а футболісти АСЖУ підняли над головою головний приз – красень-кубок. До речі, трофей – перехідний, тому вже зараз організатори Кубка СУВІАТО розмірковують над місцем проведення матчу-реваншу.

Збірна АСЖУ - володар Кубка СУВІАТО - изображение 8

Збірна АСЖУ - володар Кубка СУВІАТО - изображение 9

"Купол – 95" – Збірна спортивних журналістів України 1:4

Голи: 0:1 – Андрій Сухомлин, 0:2 – Дмитро Саркіс, 1:2 – Андрій Петришин, 1:3 – Дмитро Саркіс, 1:4- Іван Кривошеєнко.

"Купол-95": Іван Бик, Максим Філенко, Сергій Ващук, Юрій Курцов (капітан), Олександр Поліщук, Євген Пшеничний, Юрій Чирва, Іван Зінчук, Микола Сапожнік, Юрій Острогляд, Іван Свіржевський, Андрій Слободянюк, Руслан Назаренко.

Збірна спортивних журналістів України: Сергій Франклін (Віталій Скоропадський), Роман Мальчевський (капітан), Дмитро Стасюк, В’ячеслав Шевчук, Олександр Романчук, Дмитро Ржондковський, Олександр Кісткін, Микола Фещенко, Дмитро Саркіс, Вадим Дробашко, Іван Кривошеєнко (на заміни виходили – Андрій Тодос, Роман Мартинюк, Андрій Сухомлин, Юрій Матвійчук, Костянтин Кудряков, Ігор Косташ, Сергій Омельчук. Головний тренер – Юрій Сай