ФК "Новавтотранс" з села Нововасилівка - володар Кубку Запорізької області!

893
0

15 серпня в селі Роздол Василівського району на ідеальному смарагдовому газоні затишного стадіону "Таврія-Скіф" відбувся фінал Кубку "Прем'єр Ліги" Запорізької області сезону 2021 року.

Фаворит турніру та поточний чемпіон області ФК "Мотор" з міста Запоріжжя під орудою відомого тренера Анатолія Чанцева у серії післяматчевих пенальті з рахунком 2:3 поступився "міцному горішку" з села Нововасилівка Мелітопольського району - ФК "Новавтотранс".

Матч видався напрочуд цікавим і тримав глядачів у напрузі до останньої хвилини додаткового часу. Рахунок у другому таймі ударом головою відкрив досвідчений гравець "Новавторанса" Сергій Жигалов - 0:1. Команда Павла Лосенка довго намагалася втримати такий потрібний рахунок, проте своє вагоме слово промовив не менш досвідчений Віктор Довбиш, який в красивому стрибку також забив головою - 1:1. Додатковий час голів не приніс. А в серії післяматчевих пенальті справжнім героєм матчу став воротар нововасилівців Антон Момот, який здійснив два вирішальних сейви і подарував уболівальникам мільйон позитивних емоцій.

Найкращий бомбардир Кубку області - Сергій Ломака з "Мотору", який ще на стадії 1/4 фіналу забив три м'ячі у ворота команди "Агроком1990" (Пологи). Перевершити його здобуток так ніхто і не зміг.

Фінал. 15.08.2021. Стадіон "Таврія-Скіф", с. Роздол. 300 глядачів
Арбітри: Богатир Микита, Худяков Олександр, Степаненко Олексій (усі - Запоріжжя)

"Мотор" Запоріжжя - "Новавтотранс" Нововасилівка 1:1 (2:3, після серії післяматчевих пенальті)

"Мотор": Полтавцев А., Дедяєв А., Місюра Є., Пєсков Є., Решетов І., Крук О. (Варяник В., 47), Павелько О., Шитов Л. (Плахтир Д., 46), Рахмуні М. (Довбиш В., 46), Керножицький С. (Курилець Д., 71), Мелі І. (Кардаш В., 71)

"Новавтотранс": Момот А., Сиващенко Є., Бриль О., Винник А., Подгорний І. (Корешков К., 84), Моісеєнко О. (Оліщук О., 77), Азаренко І. (Годін О., 111), Молодожон М. (Тітов С., 80), Лосенко С. (Аверков М., 56), Гай А., Гатілов А. (Жигалов С., 46)

Голи: Довбиш Віктор, 75 - Жигалов Сергій, 68