Кубок Київської області. 1/8 фіналу. "Сокіл" склав повноваження

286
0

"Сокіл" у Бородянці контролював м’яч, гру та перебіг подій на полі, не вдаючись до значних ігрових пришвидшень. Гості заробили та матеріалізували в гол одинадцятиметровий ближче до середини другого тайму. Однак адекватно відреагувати на відчайдушний передфінішний штурм поліщуків — не змогли. "Сокіл", одверто кажучи, прогавив різку зміну настрою в команді бородянських муніципалів. І вже в компенсований арбітром ігровий час другого тайму заслужений ветеран місцевого футболу Михайло Юрченко, відгукнувшись на подачу Лідінфу від кутового прапорця, віртуозним ударом зрівняв результат. А далі на головну сцену кубкового протистояння вийшов Яценко: колишній голкіпер юнацької збірної України цілком справедливо вважається спеціалістом по пенальті. Він і парирував удари Валаги та Васильєва. А господарі свого шансу не змарнували взагалі — і вийшли до чвертьфіналу Кубка Київщини-2021.

Результати 1/8 фіналу

БАВАРІЯ (Святопетрівське) – РОНІН (Лісне) — 4:1 (Ткаченко, 38, Будзько, 50, 83, Возний, 84 — Грищенко, 45+2).

МАТАДОР (Переяслав) – ФК КАЛИНІВКА — 1:4 (Ю.Кривенко, 90 — Бамба, 18, Боровик, 45, 49, Євдокимчик, 83).

АФСК КИЇВ (Київська область) – ДРУЖБА (Мирівка) — 0:1 (Шарило, 16). Нереалізований пенальті: Листопад (Дружба, 73).

ФК БОРОДЯНКА – СОКІЛ (Михайлівка–Рубежівка) — 1:1 (М.Юрченко, 90+2 — Валага, 59, пн), серія пенальті — 4:1.

КРИСТАЛ (Яготин) – КОЛОС (Пустоварівка) — 2:3 (Петровський, 55, Пінчук, 87 — Чернишов, 58, 88, Хомин, 81, пн).

ВІКТОРІЯ (Забір’я) – ДЕНГОФФ (Денихівка) — 0:7 (Рустамов, 12, Руденко, 15, у свої ворота, Третяк, 61, Васильченко, 63, Литвин, 66, Воробей, 71, Бровко, 78). Нереалізований пенальті: Мандровський (Вікторія, 19). Вилучення: Тищенко (Денгофф, 35).

СК ГАТНЕ – КУДРІВКА (Ірпінь) — 1:2 (Кривошеєнко, 90+1, пн — Продан, 5, Малєй, 68, пн). Вилучення: Кушнір (Кудрівка, 72).

ЮНІОР (Макарів) – НИВА (Бузова) — 0:4 (Скепський, 27, Таран, 37, Миколаюк, 62, пн, Зуєвич, 90+2).

НАЙВЛУЧНІШІ: Олександр Боровик (Калинівка), Олексій Чернишов (Колос) — по 4 голи.

ШТРАФНИКИ: Євген Кушнір (Кудрівка), Тимофій Листопад (Дружба), Артем Тищенко (Денгофф).