Чемпіонат Чернівецької області. 7-й тур. "Чагор" переконливо переміг "Неполоківці", перший успіх "Фазенди"

1013
0

Зіграно матчі сьомого туру чемпіонату Чернівецької області. У Чернівцях представники Глибоцького району ще у першому таймі практично зняли питання щодо переможця матчу. У першій половині зустрічі хет-трик оформив Леонід Львов. На 58 хвилині гри Артем Єлов забив четвертий гол у ворота гостей. А за 13 хвилин до завершення основного часу Леонід Львов довів рахунок до 5:0. Леонід забив у ворота Юрія Лікаря (основний воротар "Неполоківців" Василь Біблюк травмувався) чотири голи та на сьогоднішній день очолює бомбардирські перегони - 8 м'ячів. На 87 хвилині зустрічі досвідчений гравець команди з Кіцманського району Василь Савчук вразив "рамку" господарів.

Міг відзначитися і 15 - річний гравець ФК "Чагор" Богдан Туряк, однак на удар перспективного футболіста зреагував Юрій Лікар. ФК "Чагор" переміг з рахунком 5:1.

"Чагор" - "Неполоківці" - 5:1 (3:0)
Голи:
Леонід Львов (5,19,29,77), Артем Єлов (58) - Василь Савчук (87).

"Чагор": Владислав Мельников (Юрій Сопонару, 64), Богдан Рачинський, Владислав Павлович, Олександр Булезюк (Михайло Гучік, 83), Максим Лукащук (Роман Блажко, 83), Олександр Боднарчук (Андрій Лесік, 46), Анатолій Сопонару (Богдан Туряк, 76), Артем Єлов, Дмитро Постолакій, Олександр Стефанюк (Костянтин Мага, 78), Леонід Львов.

"Неполоківці": Юрій Лікар, Віталій Чебан (Василь Савчук, 46), Вадим Попович, Володимир Бербека, Іван Молофій, Вадим Українець (Руслан Гунчак, 46), Дмитро Давидний (Юрій Масікевич, 59), Микола Рябий, Олександр Шевчук (Іван Тащук, 61), Вадим Сімака (Олександр Мартинюк, 70), Василь Варварюк.

Один із аутсайдерів змагань - новодністровський "Дністер" спромігся взяти одне очко у виїзному матчі зі "Ст. Вовчинцем" - 2:2.

На 24 хвилині гри свій 5-й гол у чемпіонаті забив гравець "Ст. Вовчинця" Михайло Баланюк. Через хвилину рахунок зрівняв футболіст гостей Павло Шишмарьов. На 63 хвилині зустрічі Максим Карпюк знову вивів представників Глибоцького району вперед. А вже на другій доданій хвилині Андрій Архилюк приніс новодністровській команді одне очко. Андрій забив свій третій гол у чемпіонаті.

"Ст.Вовчинець" – "Дністер" - 2:2 (1:1)
Голи:
Михайло Баланюк (24), Максим Карпюк (63) — Павло Шишмарьов (25), Андрій Архилюк (90+2).

Першу перемогу у сезоні здобула "Фазенда". Підопічні Андрія Лахнюка переграли "ТОМ.studio" - 2:1. Перший гол на 8 хвилині гри забив Микола Кавуля. А через перевагу "Фазенди" у рахункові закріпив Євген Квасниця. Перспективний нападник забив свій четвертий гол у чемпіонаті.

На 43 хвилині гри міг відзначитися досвідчений гравець "ТОМ.studio" Сергій Купріч, однак не забив пенальті. А забити гол престижу "ТОМ.studio" допоміг гравець ... "Фазенди" Микола Кавуля. Як бачимо, Микола спромігся "розписатися" у чужих і власних воротах.

На 88 хвилині гри "ТОМ.studio" залишилася у меншості. Через друге попередження поле достроково залишив Сергій Купріч.

Фазенда" – "ТОМ.studio" - 2:1 (2:0)
Голи:
Микола Кавуля (8), Євген Квасниця (9) - Микола Кавуля (68, автогол).

Лідер чемпіонату - "Нижні Станівці" не зміг переграти у рідних стінах "ШкВал" із Чорнівки - 3:3. На 15 хвилині гри свій 5 - ий гол у чемпіонаті забив один із лідерів "Нижніх Станівців" Артем Меркушов, однак ще до перерви представники Новоселицького району відзначилися двічі. Голи забили Костянтин Малуш та Андрій Помпуш.

На початку другого тайму Юрій Головачук та Ілля Амарій вивіли "Нижні Станівці" вперед. Виїзне одна очко "ШкВалу" приніс влучний "постріл" Сергія Кознюка (67 хвилина).

"Нижні Станівці" – "ШкВал" - 3:3 (1:2)
Голи:
Артем Меркушов (15), Юрій Головачук (48), Ілля Амарій (51) — Костянтин Малуш (32), Андрій Помпуш (42), Сергій Кознюк (67).

Сім голів було забито у матчі УСК "Довбуш" - ФК "Глибока". Після першого тайму підопічні Віталія Куниці вигравали з рахунком 3:1. У господарів поля відзначилися Антон Батрак (з пенальті), Владислав Ватаманюк та Андрій Шишигін. У гостей результативний удар на рахунку Геннадія Куляка.

На 55 хвилині гри власні ворота вразив Олександр Завершенюк та зробив рахунок 4:1 на користь УСК "Довбуш". До честі гостей, вони зуміли двічі вразити ворота чернівецької команди. Спочатку відзначився Микола Фрунчак, а згодом виправився Олександр Завершенюк. Зрештою, "Довбуш" святкував перемогу з рахунком 4:3 та відстає від лідера "Нижніх Станівців" на одне очко.

УСК "Довбуш" – ФК "Глибока" - 4:3 (3:1)