Чемпіонат Запорізької області. 7-й тур. Неймовірний камбек "Ольвії", перша перемога "Агро Ком"

1655
0

У середу, 22-го липня, матчем у Токмаку завершився сьомий тур чемпіонату Запорізької області. Несподіванки на стадіоні "Авангард" не сталося - місцевий "Дизеліст" поступився чемпіону області. Футболісти "Мотора" всі питання стосовно переможця зустрічі зняли ще у першому таймі, відвантаживши у ворота новачка Прем’єр-ліги п’ять м’ячів. По перерві підопічні Анатолія Чанцева спокійно довели справу до логічного завершення.

Іншому лідеру цьогорічного чемпіонату – "Ольвії" у звітному турі довелося набагато важче. Команда з села Чкалове після першого тайму поступалася "Мелітопольській Черешні" з рахунком 0:3. Проте, по перерві перевернула все з ніг на голову та створила неймовірний камбек, забивши у ворота суперника чотири голи. Автором іншого камбеку став "НовАвтотранс". Команда з Нововасилівки на останніх хвилинах вирвала нічию у протистоянні з "Бердянськом".

У інших матчах "Агро Ком 1990" здобув першу перемогу у сезоні, здолавши "Портовик", а "Таврія-Скіф" на досвіді і класі в гостях переграла "Запоріжжя".

Результати 7-го туру

Токмак. Стадіон "Авангард"
"Дизеліст" - "Мотор" 0:7
Голи: Пєсков 5, Довбиш 15 (пен.), Кардаш 22, Кардаш 35, Ломака 40, Мелі 72, Плахтир 77
"Дизеліст": Басовський, Сливець (Діденко 87), Мельничук, Краснокутський, Січовий (Нестеренко 65), Галамай (Гордієнко 60), Лихолат, Марич, Новік, Луценко, Надрічний (Радченко 30)
"Мотор": Олійник (Тєлєнков 46), Ломака (Павлюк 46), Місюра, Пєсков, Шитов, Гапончук (Мацюта 46), Довбиш, Бандурін (Рахмуні 44), Крук (Плахтир 46), Кардаш (Мелі 46), Калиничев (Павелько 17)
Тренер: Анатолій Чанцев
Попередження: Мельничук 70 - Павлюк 76

Пологи. Стадіон "Локомотив"
"Агро Ком 1990" - "Портовик" 4:2
Голи: Межевич 17, Мелкозьоров 42, Чокнадій 58, Чокнадій 73 (пен.) - Цуканов 14, Оберемок 85 (пен.)
"Агро Ком 1990": Момот, Чокнадій (Лось 83), Романцов (С.Охтирєв 61), Сур (Балихін 75), Швиденко, Запорожець, Терещенко, Мелкозьоров (Хижній 84), Кологойда, Межевич, Штин (В.Охтирєв 79)
"Портовик": Онищенко, Кобець, Танаджи (Коваленко 22), Головін (Марков 55), А.Соловйов, М.Соловйов, Оберемок, Левін, Цуканов, Ляхов (Тітаренко 73), Маленко (Шутов 80)
Тренер: Юрій Гетьман
Попередження: Штин 53, Швиденко 63, Швиденко 84, Кологойда 85 - Ляхов 70, Онищенко 73
Вилучення: Швиденко 84

Запоріжжя. Стадіон "Торпедо"
"Запоріжжя" - "Таврія-Скіф" 1:3
Голи: Слободнюк 79 (пен.) - Корчак 24, Кузнецов 45, Кравець 80
"Запоріжжя": Смола (Верескун 80), Слободнюк, Жолудь (Меценко 82), Лазаренко, Самусєв, Трусько (Рейдель 76), Половинець, Майшмаз, Худченко, Бурсак (Зарудний 59), Заіченко
"Таврія-Скіф": Бєліков, Павлов (Хижняк 71), Холін, Кузнецов, Єфімчук, Слєсарєв (Хрущ 80), Хомутов (Комлик 66), Скороходов, Семененко (Д.Ільєнко 80), Вєтров (С.Ільєнко 59), Корчак (Кравець 63)
Попередження: Єфімчук 22, Семененко 62

Чкалове. Стадіон "Колос"
"Ольвія" - "Мелітопольска черешня" 4:3
Голи: Фролов 56, Клюєв 63, Гапоненко 76, Жигалов 82 - Решетов 8, Макаров 27, Решетов 36
"Ольвія": Іванов, Котов, Мазальов, Клюєв (Онищенко 90), Керножицький, Розум, Колесников, Гапоненко, Ленський, Жигалов, Шусть (Фролов 46)
"Мелітопольска черешня": Слєсь (Клюйко 77), Славов, Бородай (Дичко 90), Висоцький, Штанько (Кара 77), Данченко (Лисяний 80), Макаров (Рилов 50), Міщенко, Решетов, Паршин, Ніколаєв
Попередження: Ленський 26, Колесников 81 - Данченко 12, Штанько 75, Рилов 81, Міщенко 86

"НовАвтотранс" - "Бердянськ" 2:2
Голи: Михайлов 88, Фатінов 90 - Ганжа 69, Ганжа 70
"НовАвтотранс": Кострикін, Язвовський, Тітов, Тюркеджи, Долгов (Мітін 55), Шелудько, Фатінов, Гафіатулін (Смагін 71), Сиващенко, Іванов (Михайлов 80), Шпеко
"Бердянськ": Горовой, Шелепа (Гапоненко 60), Голуб, Харитоненко, Крашневський, Азаренко, Кузьменко (Лотарєв 81), Вінник, Пашкін, Ганжа, Солонський
Попередження: Долгов 49, Михайлов 90+4 - Голуб 58, Харитоненко 82, Харитоненко 90+2