Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Першість Київщини. 5-й тур. П’ять із п’яти

Источник фото:
Изменить размер a+ a-
465
0

Центральний поєдинок ігрового дня виявився захопливим — і нехай не вводить в оману його кінцевий результат. Гості з Василькова зіграли організовано та самовіддано, попри нижчу майстерніть виконавців і попри те, що майже з дебюту були в чисельній меншості, а на початку другого тайму взагалі залишилися вдев’ятьох. Тож і не дивно, що Старов повів лік голам уже в компенсований арбітром ігровий час першої половини лише завдяки стрімким індивідуальним діям. А Панічев подвоїв результат, обікравши голкіпера васильківців, який уявив себе неперевершеним дриблером. Сталося це наприкінці зустрічі. Натомість Куцан дуплетом уже добивав абсолютно виснаженого та значною мірою деморалізованого конкурента.

Хокейний рахунок зафіксовано в Бородянці, де принципові суперники настріляли спільними зусиллями майже десяток м’ячів. До перерви, доки були сили, господарі диктували умови. Лідінфу забив особливо видовищно — ударом зовнішньою стороною стопи після стрімкого ривка флангом. Але другий тайм засвідчив, що з фізикою в бородянців, якіі напередодні виклалися сповна на районному рівні, далекого не все гаразд. І хтозна, яким би виявився підсумок, якби не внутрішні чвари в аматорському колективі з Борисполя. Спочатку Балковий, скориставшись неузгодженістю в обороні гостей, зрівняв рахунок — і одразу ж зняв на радощах футболку, забувши про жовту картку в пасиві. І все-таки підопічні Віктора Юрченка, навіть дограючи складний матч у чисельній меншості, таки вирвали неймовірно цінну перемогу. Михайло Юрченко навісив до володінь опонента, Титенко головою скинув м’яча під удар — і Лідінфу вгатив шкіряного в сітку вже на третій компенсованій арбітром ігровій хвилині.

Нарешті перервали жахливу серію невдач аматори з Миронівщини, відреагувавши на гол Огурченка своїми п’ятьма, причому ветеран Мартиненко навіть вистрілив дуплетом. Іванків завантажив у Березані сітку своїх воріт аж сімома м’ячами — безжальним екзекутором у складі господарів став Онопченко з чотирма голами. Нічиї зафіксовано в Баришівці й Яготині, до того ж "Авангарда" пропустив од обухівців уже під завісу, здавалося, виграшної зустрічі.

Результати 5-го туру

КРИСТАЛ (Яготин) — ДНІПРО (Козин) — 0:0. Арбітр Дмитро Кузовлєв.

ДРУЖБА (Мирівка) — ГОРОДОК-1998 (Васильків) — 4:0 (Старов, 45+1, Панічев, 72, Куцан, 84, 90+1). Вилучення: Корнієнко, 13, Урсул, 49 (обидва — Городок-1998). Арбітр Микола Балакін.

ДРУЖБА (Березань) — ФК ІВАНКІВ — 7:1 (Онопченко, 2, 16, 57, 62, Калінін, 36, Григораш, 38, Гришин, 86 — Валковий, 30). Арбітр Володимир Устименко.

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівський район) — АЛЬЯНС (Бровари) — 5:1 (Гредасов, 43, Ващенко, 52, Нагорний, 74, Мартиненко, 88, 89 — Огурченко, 8). Арбітр Кирило Гринь.

АВАНГАРД (Бзів) — ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — 2:2 (Пахолюк, 7, Мудрак, 31 — Сурман, 39, Собачко, 87). Арбітр Владислав Грицай.

ФК БОРОДЯНКА — ЦЕНТР СПОРТУ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — 5:4 (Титенко, 18, Д.Юрченко, 21, Лідінфу, 29, 90+2, Балковий, 87 — Килипенко, 4, 56, 68, Дорогань, 43). Вилучення: Балковий (Бородянка, 87). Арбітр Микола Шевель.