Відбулися матчі останнього туру першого кола групового етапу чемпіонату України серед аматорів. У групі 1 лідерство зміцнив ОДЕК (Оржів). Представник Рівненської області вдома з рахунком 4:0 розгромив "Ковель-Волинь", тоді як головний переслідувач оржівців – "Світанок-Агросвіт" (Шляхова) на виїзді поступився "Епіцентру" (Дунаївці).
У групі 2 досі спостерігається тривладдя. "ЛНЗ-Лебедин", "Вікторія" (Миколаївка) та "Авангард" (Корюківка) здобули чергові перемоги і ще далі відірвалися від "Атлета" та "Чернігова". "Сіверяни" взагалі не знають перемог вже шість матчів поспіль, через що опустилися на сьоме місце.
А ось у групі 3 турнірна ситуація з кожним туром стає дедалі цікавішою і заплутанішою. "Вовчанськ" впевнено переміг "Легіонер" і пішов у відрив, а інші лідери втратили очки. Так, "Яруд" в гостях зіграв внічию з СК "Каховка", а "Мотор" в рідних стінах програв "Таврії". Схоже, боротьбу за путівки у плей-оф у цій групі поведуть одразу шість команд.
Результати 11-го туру
Група 1
"Епіцентр" – "Світанок-Агросвіт" 3:2
"Покуття" – "Карпати-Енергетик" 1:3
"Агрон" – "Луцьксантехмонтаж №536" 4:2
ОДЕК – "Ковель-Волинь" 4:0
Турнірна таблиця
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | ОДЕК Оржів | 9 | 7 | 2 | 0 | 22 -7 | +15 | 23 |
2 | "Світанок-Агросвіт" Шляхова | 9 | 6 | 1 | 2 | 17 -7 | +10 | 19 |
3 | "Агрон-ОТГ" Великі Гаї | 9 | 4 | 5 | 0 | 12 -7 | +5 | 17 |
4 | "Нива" Теребовля | 9 | 4 | 3 | 2 | 10 -8 | +2 | 15 |
5 | "Епіцентр" Дунаївці | 8 | 4 | 1 | 3 | 17 -15 | +2 | 13 |
6 | "Ковель-Волинь" | 9 | 3 | 2 | 4 | 8 -14 | -6 | 11 |
7 | "Покуття" Коломия | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 -13 | -2 | 10 |
8 | "Карпати-Енергетик" Галич | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 -13 | -4 | 9 |
9 | "Вотранс" Луцьк | 9 | 0 | 2 | 7 | 7 -15 | -8 | 2 |
10 | "Луцьксантехмонтаж №536" | 9 | 0 | 2 | 7 | 12 -26 | -14 | 2 |
Група 2
"Рубікон-Вишневе" – "Авангард" 0:1
ФК "Чернігів" – "Агродім" 0:1
МФК "Первомайськ" – "ЛНЗ-Лебедин" 1:4
"Атлет" – "Вікторія" 2:4
"Дніпро" – "Олімпік" 2:1
ФК "Тростянець-2" – ФК "Біла Церква" 2:1
Турнірна таблиця
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин | 11 | 8 | 2 | 1 | 31 -6 | +25 | 26 |
2 | "Вікторія" Миколаївка | 11 | 8 | 2 | 1 | 29 -8 | +21 | 26 |
3 | "Авангард" Корюківка | 11 | 8 | 2 | 1 | 20 -7 | +13 | 26 |
4 | "Атлет" Київ | 11 | 5 | 2 | 4 | 21 -17 | +4 | 17 |
5 | "Тростянець-2" | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 -19 | 0 | 16 |
6 | "Агродім" Бахмач | 11 | 4 | 3 | 4 | 9 -9 | 0 | 15 |
7 | "Чернігів" | 11 | 4 | 3 | 4 | 17 -18 | -1 | 15 |
8 | "Рубікон" Вишневе | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 -19 | -4 | 15 |
9 | МФК "Первомайськ" | 11 | 4 | 2 | 5 | 19 -18 | +1 | 14 |
10 | "Біла Церква" | 11 | 2 | 3 | 6 | 12 -18 | -6 | 9 |
11 | МСК "Дніпро" Черкаси | 11 | 1 | 1 | 9 | 9 -35 | -26 | 4 |
12 | "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький | 11 | 1 | 0 | 10 | 13 -40 | -27 | 3 |
Результати 10-го туру
Група 3
СК "Каховка" – "Яруд" 2:2
"Мотор" – "Таврія" 0:1
"Кремінь-Юніор" – "Перемога" 2:2
"Дніпро-1-Борисфен" – "Зірка" 0:4
ФК "Вовчанськ" – "Легіонер" 4:1
Турнірна таблиця
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Вовчанськ" | 10 | 8 | 1 | 1 | 27 -8 | +19 | 25 |
2 | "Яруд" Маріуполь | 10 | 7 | 1 | 2 | 31 -9 | +22 | 22 |
3 | "Мотор" Запоріжжя | 9 | 7 | 0 | 2 | 20 -5 | +15 | 21 |
4 | "Зірка" Кропивницький | 10 | 6 | 1 | 3 | 25 -11 | +14 | 19 |
5 | "Таврія" Новотроїцьке | 10 | 6 | 0 | 4 | 19 -8 | +11 | 18 |
6 | СК "Каховка" | 10 | 5 | 2 | 3 | 22 -14 | +8 | 17 |
7 | "Легіонер" Дніпро | 10 | 2 | 1 | 7 | 15 -31 | -16 | 7 |
8 | "Дніпро-1-Борисфен" | 9 | 1 | 1 | 7 | 3 -21 | -18 | 4 |
9 | "Кремінь-Юніор" Кременчук | 9 | 0 | 1 | 8 | 7 -42 | -35 | 1 |
10 | "Перемога" Дніпро | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 -27 | -20 | -4 |