Кубок регіональних чемпіонів Київщини. Трофей розіграють "Джуніорс" і "Авангард"

560
0

Кубок регіональних чемпіонів імені Безносенка розіграють найкращі команди Київщини трьох останніх років — "Авангард" і "Джуніорс".

"Авангард" у Великій Олександрівці продублював минулорічний успіх у матчі з "Алексом", але рахунок на цей раз виявився скромнішим. Сказати, що господарі дали бій флагману буде перебільшенням, однак і легкої прогулянки чемпіонові не склалося. Перший тайм переможця не виявив. Кушнір з подачі Яловенка головою спрямував м’яча в сітку, але Дудар, виконуючи штрафний, зрівняв рахунок з допомогою рикошету. Щойно почався другий тайм, як Кондратюк — і знову головою — замкнув передачу Коропецького. А вже в компенсований арбітром час Товт обернув на гол одинадцятиметровий, що був призначений за фол господарів на Алефіренку.

"Авангард" уже втретє поспіль вийшов до фіналу Кубка регіональних чемпіонів імені Безносенка, де поміряється силами з "Джуніорсом", який вперше в історії пробився на вирішальний етап. Хлопці зі Шпитьків, хоча й непросто, переграли добре укомплектовану команду з Гребінок. Дуплетом вистрілив Апанчук, який нарешті перервав свою стрілецьку засуху. Спочатку він добив у сітку м’яча, що відскочив од голкіпера після пострілу Ординського, а потім, упродовж якихось ста секунд, обмінявся люб’язностями з Черноволом.

Про дату та місце проведення фінального матчу ми повідомимо пізніше.

Результати матчів 1/2 фіналу

АЛЕКС (Велика Олександрівка) — АВАНГАРД (Бзів) — 1:3 (Дудар, 42 — Кушнір, 33, Кондратюк, 49, Товт, 90+2, пн).

ФК ГРЕБІНКИ — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 0:3 (Апанчук, 18, 76, Черновол, 75).