Чемпіонат Закарпатської області. Огляд 17-го туру

0

ФК "Витязь" (Концово) – ФК "Севлюш" (Виноградів) – 0:1 (юнаки – 0:2)

Голи: Михайло Чедрик, 86.

Попередження: В’ячеслав Ковтан, 18; – Іван Ковач, 29; Роберт Смокоровський, 43; Михайло Чедрик, 65.

Уважна гра в захисті й нерівне поле заважали суперникам створювати по-справжньому гольові моменти. Отож закономірно в матчі значних загроз біля воріт не виникало. Усе йшло до нічиєї, та виноградівців виручив Михайло Чедрик. Він реалізував "стандарт", що й принесло три очки лідерові змагань.

ФК "Бужора" (Іршава) – ФК "Середнє" – 0:0 (2:3)

Попередження: Віктор Чумак, 28; Іван Бандурович, 82 – Руслан Куртанич, 51; Микола Джанда, 72.

Вилучення: Руслан Куртанич, 90 (друге попередження).

Команди не дуже багато створювали моментів, проте нагоди відзначитися були. Зокрема, в останні 15-20 хвилин ініціатива перейшла до господарів. Чудовий шанс був у Івана Бандуровича. Та не пощастило. Гості ж теж не відсиджувалися в захисті й організовували непогані контратаки. Отож у цілому – десь закономірна нульова нічия.

ФК "Поляна" – ФК "Вільхівці" – 3:1 (3:2)

Голи: Михайло Хміль, 26; Володимир Варваринець, 51, +90 – Олександр Грицкевич, 5.

Попередження: Мирон Гулович, 77; Степан Стегура, 89 – Володимир Товт, 37; Юрій Мушка, 64.

Вилучення: Віталій Гринишин, 89 (позбавлення суперника очевидної гольової можливості)

"Поляна", яка в другій частині змагань суттєво набрала обертів, і в цьому матчі продемонструвала свої спортивні амбіції. Незважаючи на те, що суперник забив швидкий гол, господарі здобули впевнену вольову перемогу. До того ж у пасив "Вільхівців" записали вилучення основного воротаря.

СК "Карпати" (Рахів) – МФА "Мункач" (Мукачево) – 2:0 (0:2)

Голи: Юрій Яремчук, 3; Іван Микуличинський, 51.

Попередження: Василь Мачек, 63 – Ігор Тихненко, 68.

Обидві команди продемонстрували достойний один одного футбол. Різниця лише в тому, що господарі своє моменти реалізували, а гостям не вдалося. "Карпати" в кожному з таймів забили по швидкому голу й у плані результату позитивно завершили поєдинок в присутності 700 глядачів.

У турі господарі були кращими з невеликою перевагою. Лідери – "Севлюш" і "Поляна" – свої матчі виграли. Отож наверху турнірної таблиці без змін. Результативність у турі завдяки непоступливому суперництву невисока – 1,75 гола за матч. Слід відзначити, що й суперництво в турі було на високому рівні.