Кубок Львівської області. "Миколаїв" і "Демня" – у фіналі

1071
0

Завдяки голам в овертаймах миколаївці і демнянці пробилися до вирішального кубкового поєдинку.

ФК "Миколаїв" – "Фенікс-Стефано" (Підмонастир) 1:0

Гол: Балух (107)

"Миколаїв": Бурмас Мар’ян, Іванишин Павло, Гурський Андрій, Коваль Григорій, Оприск Роман, Сагайдак Андрій, Бойко Назар (Юськевич Іван, 105; Бердей Юрій, 110), Сенишин Назар (Федина Іван, 60), Синишин Ігор (Клим Богдан, 96), Цюпка Назар (Білий Олег, 119), Балух Ігор

"Фенікс-Стефано": Литвин Назар, Литвин Ігор, Михальчук Ростислав, Смалюх Андрій, Сидорко Віталій, Савицький Назар (Слобода Степан, 73), Доскуч Олесь (Чурко Олег, 101), Репета Юрій, Патуляк Віталій (Дигас Андрій, 99), Теміров Артур (Слобода Мар’ян, 108), Міщук Остап

Вилучення: Литвин Ігор (101, друге попередження)

Перший тайм краще провели господарі, натомість у другій половині зустрічі краще виглядали гості. Однак в основний час матчу голів глядачі на трибунах не побачили. Таким чином усе вирішувалося в двох додаткових 15-хвилинках. На 101-ій хвилині Ігор Литвин не за правилами зірвав перспективну атаку миколаївців й отримав другу жовту, відповідно червону картку, і дочасно залишив футбольне поле.
Підопічні Віталія Пономарьова скористалися чисельною перевагою. На 107-ій хвилині "фенікси" у власній штрафній площі не встежили за Ігорем Балухом, котрий результативно замкнув передачу партнера з кутового – 1:0. ФК "Миколаїв" третій рік поспіль вийшов у фінал Кубку Львівської області, де зустрінеться зі спортивно-культурним клубом "Демня".

СКК "Демня" – ФК "Самбір" 3:2

Голи: Зубар (50; 119); Майовецький (95) – Сало (66); Дева (113, пен.)

"Демня": Лазарський Назар, Радюк Тарас (Демків Тарас, 64), Гусак Мирослав, Петрівський Тарас, Дикий Іван (Павлюх Іван, 53), Гірський Степан (Дорошенко Валерій, 108), Майовецький Руслан-Роман, Лашин Олег (Писько Ярослав, 90), Багдай Роман, Цень Роман (Антошик Роман, 84), Зубар Святослав

"Самбір": Явірський Ігор, Чоба Василь (Ковалик Іван, 103), Смола Іван, Знетиняк Михайло, Леськів Ігор (Габ’ян Андрій, 101), Теплий Віталій (Курило Назар, 38), Сало Віталій (Славецький Віталій, 98), Малецький Назар, Михеєв Дмитро (Паєвський Володимир, 109), Теплий Ігор (Луговий Андрій, 80), Дева Андрій

На старті другого тайму Святослав Зубар замкнув головою передачу Тараса Радюка – 1:0. Невдовзі Віталій Сало зрівняв рахунок, пробивши здалеку – 1:1. Далі гра перейшла в овертайм. На 95-ій хвилині Руслан-Роман Майовецький дальнім ударом знову вивів "Демню" вперед – 2:1.

На 113-ій хвилині "Самбір" заробив пенальті, яке реалізував досвідчений Андрій Дева – 2:2. Однак в останню мить самбірська команда втратила позитивний результат. Святослав Зубар оформив дубль, після прострілу партнера по команді прийнявши м’яч і влучно пробивши в "дев’ятку" – 3:2! "Демня" втретє в історії здобула путівку до фіналу Кубку Львівщини.

Тож тепер у фінальному кубковому матчі, що запланований на 20-те жовтня, вболівальників чекає дербі Миколаївського району.