Чемпіонат Закарпатської області. Огляд 14-го туру

0

СК "Карпати" (Рахів) – ФК "Севлюш" (Виноградів) – 1:1 (юнаки – 1:7)

Голи: Іван Микуличинський, 55 – Артур Вайда, 50.

Попередження: Роман Лазарчук, 60 – Артур Вайда, 55; Іван Ковач, 56; Михайло Реплюк, 65.

Рівна й бойова гра. Моментами виноградівці переважали, однак рахівці грамотно побудували захисні дії. Голи ж було забито в другому таймі. Спочатку хорошу комбінацію розіграли виноградівці, задіявши виконання кутового. А в підсумку Артур Вайда влучив із трьох метрів у порожні ворота. Невдовзі, теж після подачі кутового, виникла хороша атака в господарів. Гра рукою в штрафній площі – пенальті. Іван Микуличинський спочатку не реалізував 11-метровий, та поцілив у ворота на добиванні. Отож 1:1. "Карпати" стали другою командою, яка відібрала очки в чемпіона.

ФК "Вільхівці" – ФК "Витязь" (Концово) – 1:0 (юнаки – 1:5)

Голи: Артур Апіян, +75.

Попередження: Юрій Мандич, 13; Олександр Септа, 27; Павло Кривка, 88 – В’ячеслав Пінковський, 23; Руслан Соскида, 28; Віталій Пустовіт, 74; Денис Пахомов, 90+4.

У цьому матчі воротарі не мали багато роботи. Утім, нагоди відзначитися були. Зокрема, за порушення правил у штрафній площі суперником на 10 хв. міг забити Ярослав Мудра, та пенальті не реалізував. У другому ж таймі ще одна спроба з 11-метрового у "Вільхівців". Цього разу Артур Апіян не схибив. У час, що лишався, "Витязь" активізувався, проте результату не досягнув.

МФА "Мункач" (Мукачево) – ФК "Середнє" – 2:0 (6:1)

Голи: Ігор Королевич, 45+1; Михайло Фляшко, 70.

Попередження: Іван Станкович, 36 – Ерік Гречин, 45+1.

Господарі мали ігрову й територіальну перевагу. Це вилилося в 2 забиті м’ячі. Спочатку гол у роздягальню на рахунку Ігоря Королевича. Він реалізував пенальті після порушень правил воротарем суперника. А в другому таймі Михайло Фляшко вийшов на заміну, пройшов флангом і з гострого кута влучив. 2:0 за мукачівцями.

ФК "Поляна" – ФК "Бужора" (Іршава) – 4:0 (2:1)

Голи: Олександр Міклош, 27, 28; Володимир Варваринець, 34; Степан Стегура, 75.

Попередження: Мирон Гулович, 74; Богдан Павлич, 82; Іван Грубінка, 87 – Владислав Бухарієв, 32; Іван Ільницький, 43; Іван Бандурович, 86.

Господарі повністю домінували на полі й уже в першому таймі вирішили долю матчу. Після перерви "Поляна" діяла відповідно до результату, проте контролювала хід поєдинку й зуміла забити ще один гол.

З урахуванням нічиєї "Карпат" і "Севлюша" маємо результативність 2,25 і домінування в турі господарів. За винятком "Севлюша", команди з числа лідерів очок не втрачали, отож наверху "турнірки" без змін.