Чемпіонат Тернопільської області. 10-й тур. Дубль бразильця і розгромні перемоги фаворитів

1098
0

На Тернопільщині відбулися матчі 10-го туру обласної вищої ліги. Несподіваних результатів він не приніс – фаворити здобули більш ніж переконливі перемоги, а у центральному поєдинку зафіксована результативна нічия.

Найбільша увага була прикута до матчу у Чорткові, де місцевий ФСК "Кристал" приймав "Збруч-Агробізнес". Господарі поля завдяки дублю свого бразильського новачка Барбози вже до середини першого тайму повели з рахунком 2:0, але по перерві розтринькали свою перевагу. Спочатку Андрій Капелян скоротив відставання до мінімуму, а потім досвідчений Андрій Донець забив свій вже шостий м’яч у сезоні, реалізувавши пенальті. У підсумку нічия – 2:2.

Чемпіон Тернопільщини – "Агрон-ОТГ" вдома розгромив "Бережани". У ворота ФК "Копичинці" підопічні Романа Курдупеля відправили шість м’ячів, два з яких в активі найкращого бомбардира цьогорічного чемпіонату Назара Процика. Шість голів забила й "Агронива", у якої за відсутності Андрія Різника (талановитий нападник підписав професійний контракт з тернопільською "Нивою") роззабивався Віталій Іваськів. 27-річний нападник став другим гравцем у сезоні, який відзначився хет-триком. Ще в одному матчі "Нива" з Теребовлі завдала нищівної поразки "Тернопіль-ДЮСШ".

Результати 10-го туру

"Тернопіль-ДЮСШ" – "Нива" (Теребовля) – 0:5 (0:2)
Голи: Ігор Олексієнко (33), Богдан Слоневський (37), Тарас Громяк (69), Віталій Субота (79), Сергій Шаповал (90+3).

"Агрон-ОТГ" (В. Гаї) – ФК "Бережани" - 6:1 (1:0)
Голи: Руслан Луцик (16), Тарас Червонецький (53), Назар Процик (62, 73), Микорла Когут (78), Роман Гаврилюк (89) – Ігор Швець (87).

"Кристал" (Чортків) – "Збруч-Агробізнес" (Підволочиськ) – 2:2 (2:0)
Голи: Барбоза да Сільва Клаудіні (10, 20) – Андрій Капелян (83), Андрій Донець (86, з пен.).

ФК "Копичинці" – "Агронива" (Заводське) – 0:6 (0:2)