Кубок Київської області. 1/8 фіналу. "Юніор" (Макарів) вибив "Патріот" (Баришівський район)

580
0

Першолігова команда з Макарова вибила з обласних кубкових перегонів одного з фаворитів. До перерви перевага "Патріота" була беззаперечною. Дацюк перевірив на міцність поперечку, Сікорський змарнував два виходи сам на сам, схибили зі зручних позицій Кострома та Мішель. Останній, правда, таки повів лік голам, замкнувши подачу Кукси від кутового прапорця.

По перерві чи то гості заспокоїлися, чи то господарі додали в потужності, але тепер уже макарівці наступали гостріше і домоглися свого. Волк обіграв опонента на фланзі й осмислено переадресував м’яча Богдюку, а той розважливо покотив шкіряного вздовж лінії штрафного майданчика — вільний від опіки Сахно не схибив.

"Патріот" схаменувся, повернув ініціативу, притис опонента до його володінь, але вирвати перемогу не зміг: не поталанило в завершальній стадії Сікорському, Дацюку, Костромі та Мішелю. А в післяматчевій серії пенальті Скибенко парирував аж два удари, Захарченко — один, однак ще двоє з команди гостей поцілили в молоко…

КУБОК КИЇВЩИНИ-2019. 1/8 ФІНАЛУ. 26 червня, середа

ЮНІОР (Макарів) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 1:1 (Сахно, 59 — Мішель, 31), серія пенальті — 5:4.

Пенальті реалізували: Богдюк, Волк, Боримський, Баранович, Шалон — Сусла, Сікорський, Ятленко, Кострома.

Пенальті не реалізували: Сахно, Лазебний — Кукса, Чорний, Полуденний.

Попередження: Сахно, 73, Боримський, 90+2 — Мішель, 78, Кукса, 82.