Чемпіонат Київської області. 11-й тур. Новачок на вершині

1247
0

"Асканія-Флора" стала лідером, хоча й здобула сьогодні не вельми переконливу перемогу. Господарі, зустрівшись з організованою та добре вишколеною командою з Нових Петрівців, свідомо поступились ініціативою супернику, намагаючись скористатися швидкісними забігами в розрідженому просторі. Склалося не вельми, "Межигір’я" наступало гостріше і створили насправді чимало загроз, але, на щастя для калинівців, удари гостей настрахали хіба що горобців. А підопічні Герасименка витиснули максимум з прикінцевого моменту. Тверезенко, ще повний сил після виходу на заміну, відгукнувся на передачу Нездатного і з носка розстріляв ціль ударом, більше притаманним гравцям на майданчиках укорочених розмірів.

На спортивний подвиг спромігся в Ірпені знекровлений травмами та хворобами "Патріот". У розпорядженні тренера Щербини було лише тринадцять футболістів. Один з них — Єрмоленко — побачив перед собою червоне світло ще до перерви. Гості двічі поступалися "Соколу" по ходу зустрічі, а знаменитий воротар господарів Толебаєв був безпомилковим на виходах. Однак по перерві розігрався Сікорський. Спочатку він забив з передачі Мішеля, а потім віддав аж три результативні передачі! Надзвичайно красивими виявилися голи Дацюка (головою під поперечку), Купрія (потужно в дев’ятку) та Полуденного, який обіграв у володіннях "Сокола" чотирьох опонентів.

Два різні тайми побачили глядачі в Денихівці. До перерви закономірно домінував "Джуніорс" і відзначився двома голами. Апанчук — з передачі Лящука, Скляренко головою — з подачі Маринчука. По перерві господарі, проте, перехопили ініціативу і мали нагоди покарати розслаблених титулярів, але спромоглися лише на пізній гол престижу. Це Трушенко реалізував одинадцятиметровий, призначений за волейбол Лящука в своїй карній зоні.

"Десна" гостювала в міжусобиці Броварського краю на… своєму полі в Погребах. "Беркут-Легіон" і справді пограв на хорошому газоні, але програв беззастережно. Спочатку Якимлюк обернув на гол подачу Козюберди, а потім Петрусенко забив ударом метрів з тридцяти. Зустріч, яку висококваліфіковано провів арбітр ФІФА Бойко, минула в коректній боротьбі — навіть без жовтих карток і може слугувати взірцем для всіх регіональних міжусобиць.

А в Ставищі командам і чисельним глядачам довелося чекати стартового свистка цілий тайм — безжальна злива, сильний град і гроза підмаксимум ускладнили гру. Зате нудьгувати не довелося нікому: команди забили на двох аж десять м’ячів! Хет-трики в активі досвідчений екс-професіоналів з Ірпеня: Бабор тричі забив, Грищенко тричі асистував. А ще дуже сильно провів матч юний Здановський. Він забив два м’ячі-красені: один — у стилі Коноплянки, другий — зі штрафного, а ще й виступив асистентом.

Результати 11-го туру

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 2:6 (Скринник, 30, Секу Адама, 49 — Сікорський, 47, Дацюк, 57, Купрій, 63, 82, Діланян, 75, Полуденний, 90+2). Вилучення:Хурулоходжаєв, 75, Окодува, 84 — Єрмоленко, 39.

БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — ДЕСНА (Погреби) — 0:2 (А.Якимлюк, 39, Петрусенко, 65).

Іщенко, Трасковський, Давиденко, Бондаренко (Боровик, 70), Павлик (Мельник, 68), Співаков, Шепковський (Кривда, 46), Пивовар, Самотуга (Гриценко, 80), Сирдюк, Коба (Дмитренко, 62) — Гришаков, Магаляс (Човча, 88), Влаєв, Фурсенко (Всев.Рущенцев, 89), Данилов, А.Якимлюк, Петрусенко (Р.Якимлюк, 90+3), Степаненко (А.Воробей, 72), Козюберда (Постоловський, 56), Насімі (Антонов, 80), Є.Воробей.

ЛЮБОМИР (Ставище) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 4:6 (Третяк, 19, Рябов, 45, 90, Кутовенко, 90+4 — Здановський, 8, 13, Бабор, 48, 52, 85, Шарило, 83).

Тросюк, Ківало (Широков, 57), Орел (Скала, 69), Заїка, Надобенко, Ставничий, Ткаленко, Шишкін, Рябов, Кравченко (Черпаков, 74), Третяк (Кутовенко, 85) — Сабатюк, Щедраков, Іоша, Малюк, Романенко (Здоренко, 86), Валько, Круковець (Шарило, 73), Здановський, Бабор, Грищенко (Кумачов, 82), Трофименко (Дубовець, 46).

ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 1:2 (Трушенко, 90, пн — Апанчук, 14, Скляренко, 25).

Кочергін, Хабло (Сахно, 46), Гаврилюк (Кучерявий, 69), Березюк, Полюхович, Сидоренко (Самойленко, 78), Лагойко, Ткаченко (Рагульський, 52), Трушенко, Поліщук, Бойко (Марійко, 75) — Рум’янцев, Ремезовський, Скляренко, Науменко, Яременко (Лящук, 6; Д.Ситник, 60), Костяний (Левенець, 57), Димнич, Живий (Нечай, 68), Маринчук, Самборський (Курята, 71), Апанчук (Чорновол, 78).

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 1:0 (Тверезенко, 88).

Константинівський, Лебединець, Бєлов, Нездатний, Гаркуша, Герасименко (Матвієнко, 71), Громей (Падун, 90), Кучерук, Дорогань (Тверезенко, 60), Мазур, Кушка (Стеценко, 90+4) — Полозенко, Колодяжний, Юзефович, Овчинніков, Гончарук, Моршна, Піскун, Давидовський (Скидан, 79), Казмірук, Ланін (Білошицький, 67), Возний (Труський, 70).