Першість Київщини. 5-й тур. Сенсація в Обухові

435
0

Основна несподіванка сталася в елементарному, здавалося, виїзді "Колоса". "Вертикаль" обіграла минулорічного срібного призера, забивши два м’ячі ще до перерви. Спочатку Бойко обійшов оборонця, якому забракло рішучості, а потім завдав далекобійного пострілу — метрів з 25-ти. "Колос" безроздільно володів територією, реактивний Скороход буквально затерзав оборону суперника, час од часу в зоні "Вертикалі" скупчувалися всі польові виконавці, однак реальної гостроти в діях іменитих гостей майже не простежувалося. Гол престижу пустоварівці забили після стандарту, коли високий на зріст Бугаєнко виграв повітря.

Абсолютною перевагою в Бородянці володіли й гості з Макарова. Та, на відміну від "Колоса", "Юніор" матеріалізував свої шанси в голи. Не всі, звичайно, бо кілька разів м’яч поціляв ще й в каркас воріт. А забили макарівці двічі. Волк переадресував м’яча Сахну і той з центру штрафного майданчика розстріляв ціль без супротиву. А Підорін увінчав стрімкий вихід "три на три" потужним ударом у дальній кут з місця правого напівсереднього. У цьому моменті ледь не вся команда господарів спостерігала за розвитком епізоду здалеку — повертатися з атаки вже не було чи то сил, чи то бажання. За весь матч бородянці мали одну насправді зручну нагоду відзначитись, однак Шома не використав виходу сам на сам з голкіпером "Юніора".

Білоцерківці доволі впевнено переграли канонірів з Фастова, хоча два тайми переможного для них поєдинку виявилися парадоксально різними. До перерви муніципали створили чимало слушних нагод, але не забили. По відпочинку моментів було менше, зате двічі м’яч опинився в сітці. Фланговий захисник Гетьман замкнув діагональ з протилежного флангу ударом головою, а Діякончук уміло реалізував сольний прохід.

У Василькові гостріше діяли гості, але нічию вони вирвали вже в компенсований арбітром час, коли Кацалап заробив і реалізував одинадцятиметровий. У Борисполі господарі знову розгромили іванківців і Галкін, як і кілька днів тому, вистрілив дуплетом. А в Яготині гості вирвали перемогу, граючи в чисельній більшості весь другий тайм.

ПЕРШІСТЬ КИЇВЩИНИ-2019. П’ЯТИЙ ТУР. 12 травня, неділя

КРИСТАЛ (Яготин) — ГОНЧАРІ (Дибинці) — 2:3 (Корецький, 27, Дадаєв, 90+1 — Кульгук, 39, пн, Харченко, 45+1, Сурман, 89). Вилучення: Тогобецький (Кристал, 45+1).

Тогобецький, А.Стовбчатий, Гусениця, Пінчук, Швець (Чернишов, 46), Панченко, Швецов (Мелешко, 83), Корецький (Шейко, 64), Маршевський, Дадаєв, Д.Стовбчатий (Пісківець, 54) — Чапала, Потапов, Ткаченко, Агеєв (Бєгов, 64), Глуздовський, Демчук, Кульгук (Б.Шнуренко, 90), Харченко (Сурман, 46), Іванюк (Зозуля, 46), Сушко, Бабаєв (Гаврилишин, 78).

ЦЕНТР СПОРТУ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — ФК ІВАНКІВ — 7:1 (Михайличенко, 6, Смарж, 23, Гуральський, 24, 35, Мамайсур, 60, Галкін 63, 83 — О.Журавський, 69, пн).

Киреєв (Тарасенко, 46), Яременко, Бражук, Смарж (Хамула, 46), Гуральський (Іщенко, 60), Карлов (Гамбаров, 60), Федоренко, Висоцький, Герасименко, Мамайсур, Михайличенко (Галкін, 46) — Сингаєвський, Скороход, Чонговай, Марченко, Бачинський, Клименок, Журавський, Костенко (Побережець, 68), А.Олексієнко, Конюшенко (Петренко, 46), Левченко.

ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — КОЛОС (Пустоварівка) — 2:1 (Бойко, 33, 45 — Бугаєнко, 90).

ФК БІЛА ЦЕРКВА — АРСЕНАЛ (Фастів) — 2:0 (Гетьман, 66, Діякончук, 80).

ГОРОДОК (Васильків) — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівський район) — 1:1 (Чупік, 72 — Кацалап, 90+3, пн).

ФК БОРОДЯНКА — ЮНІОР (Макарів) — 0:2 (Сахно, 70, Підорін, 90).