"Демня" загубила очки в Дрогобичі

992
0

У перенесеному матчі 4-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області дрогобицька "Галичина" на власному полі розписала мирову з чинним срібним призером Львівщини.

МФК "Галичина" (Дрогобич) – СКК "Демня" 1:1
Голи: Бреньо Вадим (58) – Голубка Юрій (38)
Нереалізований пенальті: Голубка Юрій, 81 (воротар)
"Галичина": Сілецький Іван, Трусевич Віталій, Подоляк Роман, Лещинський Роман, Сушинець Володимир (Шпак Остап, 80), Бутим Іван, Коблянський Олег (Бреньо Вадим, 46), Тершак Ігор (Приходько Ігор, 80), Швець Віталій (Сенів Андрій, 90+4), Рудавець Тарас, Турок Святослав (Козловський Павло, 90+2)
"Демня": Лазарський Назарій, Багдай Роман, Петрівський Тарас, Гусак Мирослав, Самолюк Ростислав (Гірський Степан, 62), Лашин Олег (Войтович Юрій, 57), Шандра Олег (Гудима Володимир, 70), Писько Ярослав (Майовецький Руслан-Роман, 81), Зубар Святослав, Демків Тарас (Барабаш Віктор, 61), Голубка Юрій

Гості активно розпочали поєдинок і впродовж першого тайму створили чимало гострих моментів. Небезпечно пробивали Святослав Зубар та Юрій Голубка – голкіпер Іван Сілецький урятував "галичан". На 38-ій хвилині завдяки наполегливим старанням демнянці відкрили рахунок. Нападник Голубка першим опинився на добиванні – 1:0. Це вже його 6-ий гол цього сезону в чемпіонаті. Таким чином він разом із форвардом "Юності" (Верхня Білка) Олегом Шептицьким лідирує в гонитві бомбардирів.

На старті другої половини зустрічі хлопці з Демні продовжували турбувати воротаря суперника активними діями в атаці, однак той діяв надійно. На 58-ій хвилині господарі внаслідок влучного удару Вадима Бреня, котрий одразу після перерви вийшов на заміну, відновили рівновагу. Незадовго до фінального свистка "сині" могли вирвати перемогу, проте Юрій Голубка не зміг переграти з пенальті Івана Сілецького, пробивши по центру воріт.

У підсумку – 1:1. Отож, демнянці вперше в цьогорічному чемпіонаті втратили очки, а "Галичина" хоч і надалі залишається без перемог, відібрала залікові бали в одного з лідерів і фаворитів сезону.