Першість Київської області. 3-й тур. Лідери дружно спіткнулись

406
0

Основний поєдинок ігрового дня, якщо судити за турнірною таблицею, відбувся в Миронівці. Гості швидко повели в рахунку — Левченко класно забив у дальній кут з якісного прострілу. Надалі господарі влаштували своєрідний фестиваль змарнованих нагод. Один Кацалап мав забивати принаймні тричі. Однак м’яч обминав ціль, а поперечка виявилася міцною. "Зоря Миронівщини" зрівняла рахунок аж у другому таймі. Кацалап поцілив у стійку, а Ващенко закотив шкіряного за останню лінію, хоча зробити це було важче, аніж у багатьох попередніх епізодах. По перерві запам’яталися й два моменти поблизу воріт місцевої команди. 44-річний Швець помилився, давши змогу молодому супернику відірватися на значну відстань, але, не виключившись з боротьби, заслужений ветеран, як швидкохідний крейсер, наздогнав утікача і розрядив ситуацію. А вже в компенсований арбітром час Михайличенко, увірвавшись до карної зони миронівців, упав, очікуючи на пенальті, але арбітр покарав його попередженням за симуляцію.

А тим часом "Колос" оступився на Богуславщині вже другий рік поспіль. Єдиний і переможний м’яч забив Кульгук з особливо зручної — в розріз між оборонцями — передачі Іванюка. Той же Кульгук міг і подвоїти рахунок, але постріл заблокував оборонець. А наприкінці поєдинку, коли пустоварівці вдалися до відчайдушного штурму, здійснивши низку замін і наповнивши середню ланку наступальними гравцями, троє господарів опинилися проти двох гостей, однак Харченко в ціль не влучив. "Гончарі" грамотно провели матч, уміло діючи по результату, і "Колосу" взагалі не вдалося створити реального моменту в атаці. Важке протистояння з обопільно великим обсягом бігової роботи завершилося заслуженим виграшем господарів поля.

"Городок", майже безроздільно володіючи ініціативою та територією в другому таймі, врятував очко в матчі, що складався вкрай невдало для нього. Під завісу першої половини зустрічі динамівець Сітяшенко замкнув подачу з кутового, а в дебюті другого фол Урсула спричинив одинадцятиметровий — і Сокирка не промахнувся з позначки. Васильківці, проте, не знітилися, наступали гостро та наполегливо і домоглися нічиєї. Олексієнко з передачі Старцева зменшив відставання в рахунку за чотири хвилини до фінального свистка. А вже на п’ятій (!) компенсованій арбітром ФІФА Бойком хвилині Овсянніков ударом метрів з тридцяти таки зрівняв результат.

ТРЕТІЙ ТУР. 1 травня

ГОНЧАРІ (Дибинці) — КОЛОС (Пустоварівка) — 1:0 (Кульгук, 8).

ФК БІЛА ЦЕРКВА — ФК ІВАНКІВ — 1:0 (Кичка, 80).

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівський район) — ЦЕНТР СПОРТУ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — 1:1 (Ващенко, 70 — Левченко, 13).

ФК БОРОДЯНКА — ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — 4:1 (Шома, 9, Коломійцев, 48, Є.Олексієнко, 56, 90+2 — Калайда, 90+1).

АРСЕНАЛ (Фастів) — ЮНІОР (Макарів) — 0:4 (Підорін, 5, 33, Хмільовський, 85, Шалон, 90).

ГОРОДОК (Васильків) — ДИНАМО (Фастів) — 2:2 (С.Олексієнко, 86, Овсянніков, 90+5 — Сітяшенко, 45+3, Сокирка, 48, пн). Вилучення: Валах (Динамо, 71).