Миколаїв розгромив Дрогобич

627
0

У перенесеному матчі 3-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області підопічні Віталія Пономарьова настріляли цьогорічному новачку 5 "сухих" м'ячів.

ФК "Миколаїв" – МФК "Галичина" (Дрогобич) 5:0

Голи: Балух (5); Завійський (35; 60); Бердей (78); Сенишин (85)

"Миколаїв": Бурмас Мар'ян (Данилів Віталій, 68), Танечник Роман (Бердей Юрій, 68), Гурський Андрій, Оприск Роман, Дзюрах Роман (Іванишин Павло, 46), Завійський Тарас, Федина Іван (Клим Богдан, 59), Юськевич Іван, Цюпка Назар (Сенишин Назар, 62), Бойко Назар, Балух Ігор (Синишин Ігор, 46)

"Галичина": Сілецький Іван, Подоляк Роман, Трусевич Віталій, Бутим Іван, Коблянський Олег, Лещинський Роман, Тершак Ігор (Швець Віталій, 42), Бреньо Вадим, Турок Святослав (Приходько Ігор, 72), Рудавець Тарас, Маланяк Роман

Попередження: Дзюрах Роман (31); Синишин Ігор (89) – Трусевич Віталій (80)

Миколаївці швидко вийшли вперед. На 5-ій хвилині зустрічі гості невдало віддали пас своєму голкіперу, Ігор Балух перехопив м'яч і відкрив рахунок, пробивши повз воротаря – 1:0. Невдовзі новачок команди з Миколаєва Назар Цюпка поцілив у стійку.

Вихованець львівських "Карпат" Тарас Завійський, котрого на днях заявили за ФК "Миколаїв", подвоїв перевагу "містян", із меж штрафної площі пробивши поміж ніг стражу воріт "Галичини" – 2:0. У першій третині другого тайму він із району 11-метрової позначки ногою замкнув передачу партнера з флангу – 3:0.

Незадовго до фінального свистка Юрій Бердей та Назар Сенишин зробили рахунок непристойним – 5:0. А команда з Дрогобича не може забити у 3-му матчі поспіль...

До слова, юнаки "Миколаєва" також розгромили ровесників із "Галичини" – 4:0 (голи: Шумин Артем, 20; Карпа Андрій, 41; Шурко Віталій, 53; Мороз Андрій, 59).