Владислав Литченко: "Попросив у Марченко пробити пенальті"

798
0

Яскравим і видовищним вийшов суботній поєдинок вишгородського "Діназу" та кропивницького "Олімпіку" в чемпіонаті України серед аматорів. Дванадцять голів докупи і впевнена перемога підопічних Володимира Бондаренко (10:2). Та окрім цього діназівцями було створено ще безліч гольових моментів, які повинні були завершуватися взяттям воріт. В їх складі забивали в цьому матчі й основні, й запасні гравці. А ось Влад Литченко став єдиним, хто вийшов на заміну й відзначився двічі.

"Складно було морально ввійти в гру, тому що мало на зборах зіграв, мало було ігрового часу, але постарався вийти на поле й зробити свою роботу, - прокоментував гру з "Олімпіком" нападник "Діназу" Владислав Литченко. – Перед виходом тренер попросив допомогти опорній зоні, щоб нашим хлопцям було легше в центрі. Я раніше в інших клубах грав на цій позиції, тому в голові воно є. Правда, у мене є зайва вага, тому мені десь важкувато. Та я над цим працюю і все прийде, я думаю. Готовий допомогати команді на будь-якій позиції. Наша команда зробила все в першому таймі, полегшила собі гру на перших хвилинах. Залишалося тільки більше зігратися й хлопці, які виходили на гру легко вливалися. Суперник особливих проблем не створив сьогодні. Перший гол забив на добивання, коли м’яч відлетів і залишалося просто потрапити в ворота, а другий з пенальті. Попросив Артема Марченко дати мені пробити, він сказав: "Так, бий". Потім подякував йому за це".