IFL. Підсумки першого туру

923
0

Матч туру

Безперечно, найбільш цікавим та видовищним у першому турі стало протистояння Skidka і BabyArtClub, яке можна назвати "ірпінським класичним" - на кшталт "Динамо" - "Шахтар" чи "Реал" - "Барселона". Воно розпочалося задовго до створення IFL – ще у чемпіонаті Ірпінського регіону, у якому команди виступали під іншими назвами. Тоді домінував нинішній BabyArtClub, а вже у сучасній історії турніру на провідні ролі вийшла Skidka.

Цього разу принциповості протистояння додав той факт, що у заявці BabyArtClub опинилися двоє гравців, які раніше виступали Skidka – Ростислав Сачок та Олександр Рябоконь. Саме останній у середині першого тайму відкрив рахунок, після чого Пивовар за декілька хвилин потому подвоїв перевагу номінальних гостей. Проте, ще до перерви підопічні Віктора Пантелейчука вирівняли становище. Перший гол Skidka забив Юрій Мельник, який цього року вистиг стати чемпіоном Німеччини та дебютувати у футзальній Лізі чемпіонів у складі "Гоенштайн-Ернстталь". На останній хвилині першого тайму рахунок зрівняв Едуард Ткаченко, який пропустив попередній сезон через важку травму.

На початку другої половини зустрічі Юрій Щериця вивів Skidka вперед. Далі команди створили ще декілька моментів, але останнє слово залишилося за BabyArtClub. На 37-й хвилині Олександр Рябоконь встановив остаточний рахунок зустрічі – бойова нічия 3:3.

Розгроми туру

Половина матчів першого туру завершилася розгромною перемогою однієї з команд. Нищівних поразок зазнали "Восход", "Зірка" та NOVBUD. Новачку турніру дісталося найбільше. Команда пропустила від "Софії" аж тринадцять м’ячів, на які спромоглася відповісти лише двома результативними ударами.

Бомбардир туру

У першому турі одразу трьом гравцям вдалося повторити славнозвісний трюк з капелюхом, забивши у ворота суперника три м’ячі. Ще семеро оформили дубль, а в лідери бомбардирських перегонів вийшов Олександр Бульбін з "Софії". Вихованець тернопільського футболу відзначився шістьома голами!

Результати туру

Група А

"Софія" (Софіївська Борщагівка) - NOVBUD (Буча) 13:2
Голи:
Бульбін 1, 2, 5, 32, 38, 38, Побережний 4, Жук 14, Лініченко 18, 19 дабл-пенальті, 40 - Криворученко 27, Романюк 35

"Фенікс" (Немішаєве) - "Зірка" (Ворзель) 10:2