Олексій Чернишов: "Колочко вийшов не зовсім здоровим, але додав гостроти й зробив гольову передачу"

540
0

"Діназ" завершив осінню частину чемпіонату України серед аматорів мінімальною перемогою над "Альянсом" - 1:0. Успіх прийшов після точного удару Владислава Литченко на 80-й хвилині поєдинку. На той момент у суперника було на одного гравця більше.

"Вдвічі приємно, що таку важку перемогу ми вирвали вже тоді, коли залишилися у меншості, - говорить тренер діназівців Олексій Чернишов. – Проявили справжній бійцівський характер. Хоча за великим рахунком якісної гри у команди не було. Багато боротьби, метушні, неймовірне емоційне напруження. Трішки винен в цьому арбітр зустрічі, котрий не зовсім вправлявся з грою, приймав якісь нелогічні рішення, котрі врешті-решт призвели до великих емоційних пристрастей. В результаті в другому таймі ми залишилися в меншості, але незважаючи на таку ситуацію дотерпіли й використали свій шанс. Молодець Влада Литченко, який забив такий важливий м’яч. У цьому епізоду чудово зіграв Діма Колочко, котрий вийшов не зовсім здоровим на поле. З його появою додалося гостроти і недарма він став автором гольової передачі".