Чемпіонат Київської області. 19-й тур. Майстер-клас Кривошеєнка і супергол Окодуви

1513
0

Черговий, вже дев’ятнадцятий за ліком тур чемпіонату Київщини видався напрочуд результативним. Жодна з команд не залишила поле без забитих м’ячів. Проте, для декого все завершилося справжнім погромом.

У центральному матчі туру переміг "Діназ". Підопічні Володимира Бондаренка до перерви забили у ворота принципового суперника – "Межигір’я" два м’ячі. Хоча у другому таймі господарям поля зусиллями досвідченого Романа Пахолюка вдалося відіграти один гол, вишгородці втримали перевагу у рахунку та здобули три очки.

Конкуренти "Діназа" також перемогли. "Джуніорс-СБ" у першому таймі нічого не міг вдіяти з "Соколом". Команда Олега Самченка організовано грала в обороні, тож суперник спромігся створити лише один гольовий момент – після подачі з кутового мав забивати Ятленко. При цьому "Соколу" на 26-й хвилині вдалося повести у рахунку. З-за меж штрафного майданчика класного удару завдав кращий бомбардир чемпіонату України 2005-2006 Еммануель Окодува.

По перерві господарі поля значно агресивніше заграли в атаці. Вже на 49-й хвилині підопічні Євгена Чуприни відігралися – відзначився Ятленко, який з другої спроби відправив м'яч у ворота після подачі з кутового. А далі за справу взявся Іван Кривошеєнко. Колишній гравець "Ворскли" та "Іллічівця" спочатку на фланзі пошив у дурні двох захисників, після чого видав ідеальну передачу на Костяного. Вадиму залишилося поцілити у порожні ворота. За декілька хвилин Кривошеєнко вивів на тет-а-тет з голкіпером Апанчука, а потім ще раз асистував форварду. У підсумку "Джуніорс-СБ" добив деморалізованого суперника, здобувши перемогу з рахунком 7:1. В активі Кривошеєнка чотири результативні передачі, а Апанчука – хет-трик.

З аналогічним рахунком лідер чемпіонату – "Авангард" (Бзів) на виїзді розбив амбітний "ДГ Шевченківське". Інший представник Баришівського району – "Патріот" перервав невдалу серію. Вдома команда Євгена Щербини переграла "Меліоратор" з Олександром Алієвим у складі. Героєм зустрічі став Артур Купрій, який окрім розкішного голу, проведеного дальнім ударом, відзначився результативною передачею на Артема Килипенка.

Нарешті, "Десна" наприкінці зустрічі дотиснула "Любомир" зі Ставища. Переможний гол організували ветерани команди – В'ячеслав Руженцев віддав передачу на Міська, а Олександр поцілив у ворота.