timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?

Чемпіонат Львівської області. 19-й тур. Пента-трик Малецького, нестримний Панасюк та лідерство "Юності"

Изменить размер a+ a-
687
0

Цікавим та насиченим на різноманітні події видався дев’ятнадцятий тур чемпіонату Львівської області. Подією туру можна вважати пента-трик Назарія Малецького, який нападник ФК "Самбір" оформив у матчі з "Кордією". Один з аутсайдерів чемпіонату зазнав нищівної поразки, а форвард повів перегони бомбардирів турніру. Тепер в активі Малецького шістнадцять результативних ударів.

Несподіванкою туру стала поразка "Демні" у Гійчому. Підопічні Руслана Брунця виграли перший тайм з рахунком 1:0, але по перерві пропустили від колишньої команди тренера два м’ячі та у підсумку втратили лідерство у чемпіонаті. Днем раніше важливі очки втратив інший фаворит чемпіонату – "Миколаїв". Команда Віталія Пономарьова на останній хвилині випустила перемогу у Підмонастрирі, де глядачі стали свідками видовищного та результативного матчу.

Осічками конкурентів скористалася "Юність" (Верхня Білка). Підопічні Богдана Костика на виїзді розбили "Енергетик" та втретє протягом сезону очолили турнірну таблицю. Відзначаємо дубль нестримного Олега Панасюка. У чотирьох останніх матчах у всіх турнірах нападник забив дев’ять м’ячів!