Вольова перемога "Думни"

1130
0

Пропустивши першими, футболісти з Ременова зібралися з силами і двічі розписалися у воротах львівської "Погоні".

"Думна" (Ременів) – ЛСК "Погонь" 2:1

Голи: Задорецький Володимир ((70); Личак Роман (85, пен.) – Бойко Роман (60)

"Думна": Нагірний Ігор, Костюк Любомир (Козак Володимир, 62), Козак Роман, Гірський Тарас, Свінціцький Роман, Яйко Олег, Цицик Володимир, Личак Роман, Василина Роман (Поліванов Віктор), Губченко Іван (Задорецький Володимир, 57; Стадницький Павло, 77), Сенишин Назар

"Погонь": Вороновський Микола, Вільчинський Богдан, Мацюпа Михайло, Гнатів Андріан, Яценко Олег, Грицик Руслан, Бицко Владислав, Бойко Роман, Бахарєв Михайло (Дудок Йосип, 55; Адама, 73), Юськевич Іван, Підлісецький Олег

Гості доволі жваво розпочали поєдинок 18-го туру Прем’єр-ліги Львівщини і в першій 10-хвилинці добряче потривожили оборону команди з Ременова. Згодом господарі перехопили ініціативу і створили декілька хороших моментів, але перша половина зустрічі завершилася без голів. На 60-ій хвилині ременівці проґавили контрвипад "Погоні" лівим флангом, під час якого Роман Бойко відкрив рахунок. Після цього гра стала нервовою з чималою кількістю жовтих карток і словесних перепалок.

Пропустивши, футболісти "Думни" не знітилися і продовжували активно атакувати. В одному з епізодів Володимир Задорецький із лінії штрафного майданчика відновив рівновагу – 1:1. Це додало впевненості хлопцям із Ременова, і вони посилили тиск на суперників. Незадовго до фінального свистка арбітр призначив пенальті у ворота львів’ян, яке чітко реалізував досвідчений Роман Личак – 2:1.